Skocz do zawartości

SkyBlock - Sieć serwerów minecraft używa cookies. Przeczytaj Politykę wykorzystywania cookies aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:   
Witaj na SkyBlock.pl - Największa polska sieć serwerów minecraft!
Miło, że zawitałeś do Nas, do największej polskiej społeczności graczy minecraft.
Załóż konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji!
Rejestracja zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund.
Zaloguj się Rejestracja

Ganhouse

Ganhouse

Rejestracja: 22 Nov 2013
Poza forum Ostatnio: Feb 22 2017 18:36
*****

#228457 Zgadnij kto napisze po Tobie?

Napisane przez Ganhouse w 23 January 2017 - 23:37

Nie

Patolka?
#227946 Zgadnij kto napisze po Tobie?

Napisane przez Ganhouse w 17 January 2017 - 19:37

Nie

Patolka?
#227462 Ganhouse

Napisane przez Ganhouse w 10 January 2017 - 17:15

1. Imię: Grzesiek
2. Wiek: 16
3. Nick na TS3: Ganhouse
4. Jak długo jesteś użytkownikiem naszego Teamspeaka?: Chyba od roku, ale wtedy wbijałem sporadycznie. A teraz tak od 3-4 tygodni mogę śmiało powiedzieć, że jestem tu częstym bywalcem ;)
5. Byłeś już wcześniej Moderatorem Teamspeak 3?: Niestety nie miałem jeszcze takiej okazji, aczkolwiek podstawy znam.
6. Informacje personalne: Witam, mam na imię Grzesiek. Interesuję się sportami ekstremalnymi m.in; downhill & freeride. Od jakiegoś już czasu ćwiczę streetworkout lub jak kto woli ćwiczenia 
kalisteniczne. Z takich powiedzmy najbardziej popularnych sportów to lubię koszykówkę. W zimie uwielbiam jeździć na nartach. Oczywiście, wiadomo jak każdy facet lubię dobrze zjeść. Lubie 4fun pograć w takie gierki jak cs;go oraz garrysmod. Moim ulubionym gatunkiem muzcznym jest rap (B.R.O, DM, Filipek, Edzio, Dolar). Myślę, że jestem bardzo pozytywną osobą z humorem. Gdy sytuacja wymaga powagi jak najbardziej ją zachowuję. Posiadam ogromny dystans do siebie. Uważam, że jestem cierpliwym i spokojnym człowiekiem, aczkolwiek są zdarzają się bardzo denerwujący użytkownicy. Jestem pomocnym i miłym człowiekiem. Łatwo nawiązuje kontakty. Z milą chęcią pomagam innym.
7. Dlaczego chcesz zostać Moderatorem akurat naszego Teamspeaka?: Szczerze to nigdy nawet nie myślałem o tym, żeby być moderatorem. Po prostu pewna osoba nasunęła mi ten pomysł. No więc tak... Myślę, że nadawałbym się na moderatora ponieważ często siedzę na ts'ie głównie na kanałach publicznych. Przede wszystkim to chciałbym aby było mniej toksycznych graczy, gdyż często wbijają tacy na owy ts3 i zaczynają drzeć swoją mordę, bądź tkzw. DIDŻEJE co wbiją i zaczną puszczać piosenki i to tak GŁOŚNO.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Grzesiu