Skocz do zawartości

SkyBlock - Sieć serwerów minecraft używa cookies. Przeczytaj Politykę wykorzystywania cookies aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:   
Witaj na SkyBlock.pl - Największa polska sieć serwerów minecraft!
Miło, że zawitałeś do Nas, do największej polskiej społeczności graczy minecraft.
Załóż konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji!
Rejestracja zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund.
Zaloguj się Rejestracja

TuIdzieTenChlopiec12024

TuIdzieTenChlopiec12024

Rejestracja: 16 Oct 2016
Poza forum Ostatnio: Feb 09 2017 00:43
**---

#223559 Siemka ^^

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 25 November 2016 - 15:41

Siema ;o ;s ;u ;u


#223533 [ODRZUCONE] TenPoganPodanieZłożył

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 24 November 2016 - 22:26

1. Imię: Mam na imię Łukasz.
2. Wiek: Mam 16 lat.
3. Nick na TS3: Mój nick na TS3 to Łukasz.
4. Jak długo jesteś użytkownikiem naszego Teamspeaka?: Dość długo, tak gdzieś od roku co najmniej.
5. Byłeś już wcześniej Moderatorem Teamspeak 3?: Tak, byłem.
6. Informacje personalne: Jestem Łukasz. Lubię różne rzeczy, na przykład grać w gry komputerowe, jeździć na rowerze i rozmawiać na TeamSpeaku. W gimnazjum potrafiłem założyć nogę za głowę, a w podstawówce stać na głowie podpierając się rękami. Lubię też rozmawiać i jestem otwarty i zawsze gotowy. Podążam za marzeniami, a czasami nawet jadę za nimi autobusem.
7. Dlaczego chcesz zostać Moderatorem akurat naszego Teamspeaka?: Wasz serwer jest jednym z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszym serwerem TSa w Polsce, a ja często na nim bywam w godzinach południowych kiedy jest spora ilość użytkowników, często przebywam na kanałach publicznych, więc również mógłbym pilnować porządku i usuwać niepotrzebne osoby, które sobie modulują głos albo wkurzają.
#223482 [HNS] Miasto 44

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 23 November 2016 - 23:47

Podoba mi się, nawet pomimo faktu, iż screeny upiększone są shaderami, na których w opinii niektórych "WSZYSTKO WYGLONDA DOBRZEEE, BO TO NA SZEJDERERACHJ!KKK!K!" i tak widać, że fajna mapka. Chętnie bym się na niej schował.

 

Big YES bro. 

 

#EDIT1: Uczuć niczym wyrocznia. Bekę cisnę sobie na stracie ale reszta tej "konstruktywnie krytykującej społeczności" na serio wbija na poczekaniu ze stanowiskiem- "nie ocenie dopóki nie wyłonczysz szejderów"...

 

Ludzie zlitujcie się, shadery sprawiają, że są ładne ale screenshoty, a nie budowle, jeżeli nie potraficie ocenić, czy budowla jest ładna czy nie, patrząc na screenshot poprawiony shaderem, to ewidentnie macie problem. Chłopak oczekuje oceny mapki, wy oceniacie to, że wrzucił screeny z shadersami.

 

#EDIT2: Mapka ewidentnie prezentuje się lepiej, niż chociażby Alcatraz, która jest na serwerze i nie wygląda przebojowo, ale nikt się o to nie czepia, bo wy grając w HNS się chowacie i szukacie, a nie zwracacie uwagę na każdy szczegół mapki, który mógłby inaczej wyglądać z i bez shaderów.
#222623 Vigereno Sietino

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 13 November 2016 - 13:45

Vigereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 pytań . Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? Wątpie by ktokolwiek doczytał do tego momentu, a jak już ktoś tu jest, to gitara siema, gramy w klocki? 5 maja 2003 r zaginą Krzysztof i jego 4 miesięczna córeczka Jagoda poszła (poszła, czteromiesięczne dzieci potrafią chodzić) do domu dziecka . Masz mało czasu, a zegar bije tok tik
#222604 /ignore i inne takie

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 13 November 2016 - 12:55

Komenda ignore, to taki swoisty zamiennik ludzkiej zdolności do ignorowania kogoś, jak najbardziej na nie, nauczcie się ignorować tępe teksty.

 

Czat MC to nie TS, że ktoś kogoś przekrzykuje, nie słychać danej osoby i trzeba wyciszyć clienta, to tylko tekst, który jedna osoba pisze, a pozostałe czytają, a przeczytanie durnej wypowiedzi nie zajmie ci sporo czasu, ani nie zmusza się to jakiejkolwiek reakcji- ZIGNORUJ TO SAM.
#222301 myCrapZOstatniejDekady

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 11 November 2016 - 01:55

Pochwalę się tu, że umiem robić takie cienie renkom. 
f2iqvBr.png

Fajne co?
#222257 Przedstawił się! Publicznie. Wstydliwi ludzie go nienawidzą, zobacz dlacz...

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 10 November 2016 - 14:20

Cześć kolegoooo, pogramy razem w stawianie kloców?

 

Marzyłem o takiej propozycji <3 *-* 
#222238 Przedstawił się! Publicznie. Wstydliwi ludzie go nienawidzą, zobacz dlacz...

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 09 November 2016 - 23:33

Siemaneczko ziomeczki, jestem Łukasz i tak mam na imię. Fajne imię tak wgl. polecam. Jestem sobie fajnym chłopakiem i wgl. wolnym, czekam na odzew loszków z Minecraft (tylko takich ze skinami). Ogólnie to grafiką komputerową się zajmuję, fajna sprawa, można robić memy w Adobe Photoshop (oczywiście bez licencji na jakimś dobrym cracku). Oprócz grafiki interesuję się też HTMLem i CSSem, bo to fajne takie "języki programistyczne" są. Gram też w Pokémon Go, bo to fajna gra jest, można wyjść z domu, przewietrzyć paszki i wgl.

 

Jeżeli interesujesz się designem stron internetowych, grafiką, grą w Po GO albo budowaniem w MC albo lubisz wietrzyć paszki to napisz do mnie na pw. :D 

 

PS. Przesiaduje też u was na TSie.
#222233 [Odrzucone] B U D O W N I C Z Y, zrobił to w lodziarni! 2k16 #noScum

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 09 November 2016 - 22:48

1. Nick: MrMustardMaster
2. Wiek: Mam 16 lat, ale wyglądam na młodą i seksowną 30, troszkę milf ze mnie taki. Hehs.
3. Ile jesteś graczem serwera?: Cześć, seksowna 30 jestem, wspominałem coś? Oki
4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: Nie mam dostępu do komend Kidmoda, ani Moda, ale dam motzne 11/10 bo jestem ambitny i płynne przyswajanie komend ani pluginów jest jedną z tysięcy moich zalet.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak, ale ten Vertie, to ten... ugh... czasami wydaje mi się, dziewczyną jest, no pls, koleś na ts brzmi jak 11-latek bez mutacji.
6. Opisz siebie: Łukasz mam na imię, jestem 16 latkiem, lubię grać w grę komputerową, co się Minecraft nazywa. Ładnie buduję i ogólnie WE i WG i VS mam w jednym paluszku. Ubiegam się o rangę Budowniczego-łamane na-Super Moderatora. Moje zainteresowania to grafika komputerowa, potrafię robić prostopadłościany w MS Paincie z zamkniętymi oczami lewą stopą. Uważam, że byłbym fajnym Budem, umiem dogadać się z ludźmi, jestem sympatyczny i czasem jak ktoś zrazi mnie do siebie, to mogę ewentualnie jakąś skargą w formie pięciostronicowego eseju walnąć, ale to czysta ewentualność. Nie przedłużając, wywodów o sobie, bo wątpię, by ktokolwiek givał shita o to kim ja tam jestem. Wspominałem, że nie lubię tego Vertie? No, to ogólnie fajnie byłoby dla mnie zdobyć rangę na waszym serwerku, by móc wspomóc serwer pod kątem budowlanym-technicznym.

 

G I T A R A   S I E M A . : D

-----

#EDIT 1: dziena Vertie za dobry koment, wgl widze pozytywny odzew taki, sztosowo, a i Vertie jkbc to cię zawsze lubiłem.

#EDIT 2: tu jeszcze się pochwale portfolio jak se poranne klocki stawiałem na innym serwie z którego tego świrka Vertie znam - http://imgur.com/a/bVxed (zero wirusów, ledżit sajt, polecam Katarzyna Dowbor od budowania domu biedakom)

#EDIT 3: medsąPeel to w końcu bez komentarza czy nie, bo nie ogarnęłam, a i nie śmieszkuj pod moim tematem, bo ja się starałem, a to jest kpina co ty piszesz dzieciaku!!1!!1 NO CHALO degrad dla kolegi

#EDIT 4: jestem mile zaskoczony pozytywnym odzewem, moje serduszko raduje się na myśl, że ktoś zwrócił na mnie swoją atencję, bo to o nią chodzi mi, bo ja jestem taka etenszyn hoł i wgl.,
#222014 Szpieg-Prowokator

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 06 November 2016 - 15:49

"Gdy obchodzi Cię ocena global moderatora i bana od niego, ale zamiast tego dostajesz ocenę o za długiej formie skargi i tym że jesteś pustakiem, który nadużywa terminów zbyt wysokich poziomem na to forum." <INSERT RELATABLE MEME HERE> 

;*

 

PS. Chodzi o to, że skargę/temat można zamknąć, admin ma zawsze rację, sorry, już nie będę, idę pochylić główkę i stanąć w kącie do końca swoich szarych dni. Gitara siema. 
#221999 Szpieg-Prowokator

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 06 November 2016 - 11:45

Przepraszam, wypowiedzi pana admina, nie zrozumiałem ale dodam tylko @Fantz, że skoro to Twoim zdaniem "to nie miejsce ani temat na to" to po cholerę, za przeproszeniem, przyczepiasz się, właśnie w tym temacie, do zachowania mojej koleżanki.- Co i tak jest dosyć bezsensu, bo Ty najwidoczniej nadal nie widzisz różnicy między ironią i luźną atmosferą, jaka była na kanale, a faktem, że dałeś bana po ewidentnej prowokacji.

A i nawet nie chcę wiedzieć co ty gadasz z odbiorem twojego zachowania przeze mnie a przez Ciebie... (chodzi tutaj o ten tekst "Moim zdaniem nie było w tym co pisałem nic takiego prowokującego, być może odebrales to w inny sposób niż ja to odebrałem" ) Jak Ty miałeś odebrać swoje własne zachowanie? Defuq? Ty nawet teraz nie potrafisz go właściwie ocenić ani obronić.

Co do tego, że nadal pomimo niepodważalnych argumentów i dowodu na to, że prowokowałeś, ty nadal tego nie widzisz... ostatni raz postaram się to wyjaśnić, najprościej jak mogę.

  • Jesteś moderatorem.
  • Pilnujesz porządku.
  • Wchodzisz na szpiegu, co nie byłoby nawet takie dziwne, gdybyś nie zaczął zaczepek.
  • Przyczepiasz się do grupy ludzi ze swoim zdaniem, które nikogo nie obchodzi i tekstami dzieciaku i dziewczynko prowokujesz do kłótni... a to że to słowa wychodziły z pod nazwy "arek" nie oznaczają, że to nie ty je pisałeś.

Po prostu daruj sobie te dalsze żałosne wywody i próby obrony, bo tylko dalej się pogrążasz.

A obrona tym, że ktoś tak robi... no błagam ffs, na jaki poziom ty sprowadzasz tą dyskusję? To, że ktoś tak robi lub robił, pozwala Tobie wbić pod inną nazwą, by zrobić podobnie, po czym określić się osobą poszkodowaną i wlepić bana, bo... Chyba wszystko jest jasne w tej sprawie, nie sądzisz?
#221969 Szpieg-Prowokator

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 05 November 2016 - 23:02

Okej to pozwolę, że się odniosę tylko, bo paręnaście rzeczy, pomijając okropną stylistykę i ortografię z twojej strony, przekręciłeś.

 

Nazwałeś mnie dzieckiem zacznijmy od tego- http://imgur.com/a/dlo84 (tutaj masz dowód).

 

Widzę, że pomijasz parę zdań, które ja napisałem wyżej, tak masz prawo do korzystania z każdego kanału nawet jako szpieg, bo czemu nie, ale po co to robisz, skoro nikt z danego kanału cię nie chce, hm? By prowokować... to jest jedyna intencja, by prowokować albo do kłótni, albo do wyzywanek albo by ludzie sobie wyszli.

 

OCB tak jak i ja, tak jak i Speedcore robiliśmy sobie bekę, zarówno z tego że koleżanka jest boginią, zarówno z tego że ja robię frytki i mam na imię Janek etc. Czysta ironia, ewentualny sarkazm i satyra, śmieszkowanie o Arku i zalanej łazience, z którego się śmialiśmy to zupełne odejście od tych twoich zaczepek, bo to było wyłącznie skierowane do koleżanki, która zna moją sytuację i mojego kuzyna i śmialiśmy się z paru śmiesznych zdarzeń, które Ciebie nie powinny ani obchodzić, ani nie powinieneś o nich widzieć nic szczególniejszego. I wszystko na kanale było na luzie, nikt o nic "się nie sapał", aż ty znudziłeś się zabawa "Arkiem- szpiegiem, prowokatorem i zbrodniarzem wojennym" i jako pełno-prawna ranga nadać kolesiowi, którego zaczepiłeś bana.

 

Następna rzecz, po tym jak się wyciszyłeś i ja zacząłem sobie stroić żarty, że znasz mnie, jestem starym znajomym, i sobie coś zrobię, były nadal czysto-ironiczne i luźne, bo chciałem dać Ci do zrozumienia, że nie fajnie gdy losowa osoba, postanowi sobie pisać na kanale, na którym przesiadujesz, jak sam pisałeś, "BO MA DO TEGO PRAWO, I NIE ŁAMIE REGULAMINU". Bo przecież nic nie zrobiłem, ani regulaminu nie złamałem, tym co potem pisałem sobie dla beki do Ciebie, nieprawdaż?

 

Więc argumentowanie jakiegokolwiek swojego zachowania tymi rzeczami, które wymieniłeś jako nieodpowiednie ze strony Moich kolegów i mojej, jest co najmniej śmieszna i to Ty masz dawać przykład, a nie my, więc po co z tym wychodzisz, ja nie wiem... Jeszcze do tego pokazujesz jakim hipokrytą potrafisz być, gdy to moje i kolegów luźne zachowanie jest niedopuszczalne, a Twoje prowokacje, które Tobie jako moderatorowi nie przystoją, zwłaszcza, na szpiegowskim ID, można od tak uznać za lekkie, bo to tylko parę zdań, które napisałeś... co nie? Zwłaszcza gdy doliczmy do tego zachowanie, że chcesz być na kanale, pomimo faktu iż nikt twojej osoby, sobie na nim nie życzy i fakt że po sprowokowaniu chłopaka, dajesz mu bana. Czyste 4fun, bez nadużyć, co nie?

 

Jeszcze tylko dodam, że na PW nie kłóciłem się tylko chciałem uzyskać odpowiedź, na to jaki sens ma twoje prowokowanie i zaczepki na szpiegu, nie było to kłótnią podkreślę, i nie wiem dlaczego z twojej perspektywy się kłótnią wydawało... nawet cię niczym nie zaatakowałem, po prostu się zapytałem, grzecznie, kulturalnie i na poziomie... A i nie wmawiaj mi, bo nigdzie też nie napisałem, że niesłusznie go zbanowałeś, bo to zostawiam do oceny Globalnej Administracji, której ocenę chcę usłyszeć zarówno o banie jak i twoim zachowaniu.

 

I tak trzymam się przy stanowisku, że jesteś prowokatorem. Dziękuję i cześć.

 

PS. Ja nie potrafię się merytorycznie wypowiedzieć w paru słowach, ale ty wygrałeś gdy zajęło ci trzy linijki, przedstawienie sytuacji z twojego punktu widzenia, kiedy to wbijasz na kanał, a tutaj grupa ludzi sobie żartuje, i jedno z nich wysyła link do kanału PewDiePie'a z tekstem "To mój kanał, na prawdę", co odnosiło się do sytuacji z jednym z randomów, który wbił coś tam sobie bełkotał i chwalił się, że on to 20k subów ma, ale kanału nie pokaże. Na prawdę, wszystkich czytających ten temat, obchodzi, to jak Ci się udało wybrać kanał i do niego dołączyć...
#221962 Szpieg-Prowokator

Napisane przez TuIdzieTenChlopiec12024 w 05 November 2016 - 22:00

Witam, Łukasz. mam na imię. Przyszedłem prosić o unban dla osoby z nickiem xSpeedcore, do sytuacji doszło dzisiejszego wieczoru (05 listopada) i kolega dostał karę o wysokości 1 dnia bana. Opiszę dzisiejszą sytuację i powód bana:

 

Bana kolega otrzymał za obrazę, wyzwał użytkownika serwera dość wulgarnie i ogólnie dosyć sensownie byłoby nadać mu bana za obrazę i nie byłoby w tym nic dziwnego ani nie miałoby to podstaw do pisania prośby o UB, gdyby nie fakt, że kolega, podobnie jak ja i moja koleżanka zostaliśmy sprowokowani i zdenerwowani przez użytkownika, który miał wyłączony mikrofon.

 

To też nie byłoby niczym większym, gdyby nie fakt, że ten użytkownik był tożsamością służącą do szpiegowania, należącą do globalnego moderatora Fantza. Fantz wbił na kanał Unlimited #1 (bodajże) szpiegiem w o nazwie "arek" i wszystko było ok, olaliśmy go, gadaliśmy sobie dalej, potem wbiły osoby, które się śmiały i trollowały, było też smiesznie, jakieś bluzgi padły było ok, nikt nie narzekał, aż do momentu, gdy "arek" czyli Fantz, nie postanowił zaczepić mojej osoby tekstem pokroju "Koleś cieszy się, że potrafi stworzyć link przekierowujący, ale dzieciak". Zignorowałem tą prowokacje, ma swoje zdanie, ok, niech sobie ma, jednak sam fakt, że moderator globalny prowokuje do mniejszej lub większej gównoburzy, albo grzeczniej nazywając to kłótnią, jest dosyć niepokojące.

 

Arek/Fantz nadal pisał na kanale prowokując moich znajomych, którzy żartując sobie i luźno gadając teksty w stylu "nie pisz, nie pozwalam Ci, jestem Boginią, słuchaj mnie" chcieli by wyszedł, skoro ma problem do mojej osoby.

 

On jednak utrzymywał stanowisko, że to jego zdanie, ma do tego prawo, tak samo jak i do tego by być na kanale. - Jest to oczywiście sensowne i rzeczywiście ma do tego prawo. Jednak zastanawiający jest fakt, że po co ma siedzieć na kanale, skoro nikt nie życzy sobie jego obecności, bo prowokuje, denerwuje, nie gada i tylko ma ochotę podsycać wymianę mocniejszych słów paru losowych nic nierobiących mu osób.

 

I o ile gdy do siebie na kanale mówiliśmy sobie jakieś bluzgi, albo nawet losowe, obce osoby wchodziły na kanał i gadały jakieś teksty w stylu "ej ciebie kojarze, ty chyba mi nudeski na snapie wysylalas" i "sklej pizde" do mnie i kolegów były w porządku. To gdy kolega, dosyć można to nazwać "przerywnikowo" i bez większych intencji, napisał do Arka, który się tym razem wypytywał o gry, jedno "kurwo". Mój kolega nie dostał nawet ostrzeżenia, tylko po prostu wyleciał z serwera na jeden dzień.

 

I wszystko można by zignorować tutaj, "bo to w końcu, nie powinien tak pisać ten Speedcore", i że "to jeden dzień to nie tak dużo", i "w końcu można było zupełnie zignorować osobę Arka", to jednak zostaje sam fakt, że osoba, która prowokowała to właśnie Globalny Moderator, który powinien dawać przykład, a nie szpiegując (co nie jest niczym złym, niech sobie szpieguje i sprawdza zachowanie na kanałach publicznych) prowokował do wymiany zdań i denerwował użytkowników, tak? I nie wiem jaki sens miało jego zachowanie, gdy po prostu sprowokował parę użytkowników i jednemu wlepił bana z byle powodu.

 

Dziękuję za przeczytanie tego eseju i proszę o jakieś bardziej sensowne i satysfakcjonujące odpowiedzi, niż to co w odpowiedzi otrzymałem od Fantza. Miłego wieczoru.