Skocz do zawartości

SkyBlock - Sieć serwerów minecraft używa cookies. Przeczytaj Politykę wykorzystywania cookies aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:   
Witaj na SkyBlock.pl - Największa polska sieć serwerów minecraft!
Miło, że zawitałeś do Nas, do największej polskiej społeczności graczy minecraft.
Załóż konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji!
Rejestracja zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund.
Zaloguj się Rejestracja

TuIdzieTenChlopiec12024

TuIdzieTenChlopiec12024

Rejestracja: 16 Oct 2016
Poza forum Ostatnio: Feb 09 2017 00:43
**---

[ODRZUCONE] TenPoganPodanieZłożył

24 November 2016 - 22:26

1. Imię: Mam na imię Łukasz.
2. Wiek: Mam 16 lat.
3. Nick na TS3: Mój nick na TS3 to Łukasz.
4. Jak długo jesteś użytkownikiem naszego Teamspeaka?: Dość długo, tak gdzieś od roku co najmniej.
5. Byłeś już wcześniej Moderatorem Teamspeak 3?: Tak, byłem.
6. Informacje personalne: Jestem Łukasz. Lubię różne rzeczy, na przykład grać w gry komputerowe, jeździć na rowerze i rozmawiać na TeamSpeaku. W gimnazjum potrafiłem założyć nogę za głowę, a w podstawówce stać na głowie podpierając się rękami. Lubię też rozmawiać i jestem otwarty i zawsze gotowy. Podążam za marzeniami, a czasami nawet jadę za nimi autobusem.
7. Dlaczego chcesz zostać Moderatorem akurat naszego Teamspeaka?: Wasz serwer jest jednym z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszym serwerem TSa w Polsce, a ja często na nim bywam w godzinach południowych kiedy jest spora ilość użytkowników, często przebywam na kanałach publicznych, więc również mógłbym pilnować porządku i usuwać niepotrzebne osoby, które sobie modulują głos albo wkurzają.


myCrapZOstatniejDekady

11 November 2016 - 01:55

Pochwalę się tu, że umiem robić takie cienie renkom. 
f2iqvBr.png

Fajne co?


Przedstawił się! Publicznie. Wstydliwi ludzie go nienawidzą, zobacz dlaczego.

09 November 2016 - 23:33

Siemaneczko ziomeczki, jestem Łukasz i tak mam na imię. Fajne imię tak wgl. polecam. Jestem sobie fajnym chłopakiem i wgl. wolnym, czekam na odzew loszków z Minecraft (tylko takich ze skinami). Ogólnie to grafiką komputerową się zajmuję, fajna sprawa, można robić memy w Adobe Photoshop (oczywiście bez licencji na jakimś dobrym cracku). Oprócz grafiki interesuję się też HTMLem i CSSem, bo to fajne takie "języki programistyczne" są. Gram też w Pokémon Go, bo to fajna gra jest, można wyjść z domu, przewietrzyć paszki i wgl.

 

Jeżeli interesujesz się designem stron internetowych, grafiką, grą w Po GO albo budowaniem w MC albo lubisz wietrzyć paszki to napisz do mnie na pw. :D 

 

PS. Przesiaduje też u was na TSie.


[Odrzucone] B U D O W N I C Z Y, zrobił to w lodziarni! 2k16 #noScum

09 November 2016 - 22:48

1. Nick: MrMustardMaster
2. Wiek: Mam 16 lat, ale wyglądam na młodą i seksowną 30, troszkę milf ze mnie taki. Hehs.
3. Ile jesteś graczem serwera?: Cześć, seksowna 30 jestem, wspominałem coś? Oki
4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: Nie mam dostępu do komend Kidmoda, ani Moda, ale dam motzne 11/10 bo jestem ambitny i płynne przyswajanie komend ani pluginów jest jedną z tysięcy moich zalet.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak, ale ten Vertie, to ten... ugh... czasami wydaje mi się, dziewczyną jest, no pls, koleś na ts brzmi jak 11-latek bez mutacji.
6. Opisz siebie: Łukasz mam na imię, jestem 16 latkiem, lubię grać w grę komputerową, co się Minecraft nazywa. Ładnie buduję i ogólnie WE i WG i VS mam w jednym paluszku. Ubiegam się o rangę Budowniczego-łamane na-Super Moderatora. Moje zainteresowania to grafika komputerowa, potrafię robić prostopadłościany w MS Paincie z zamkniętymi oczami lewą stopą. Uważam, że byłbym fajnym Budem, umiem dogadać się z ludźmi, jestem sympatyczny i czasem jak ktoś zrazi mnie do siebie, to mogę ewentualnie jakąś skargą w formie pięciostronicowego eseju walnąć, ale to czysta ewentualność. Nie przedłużając, wywodów o sobie, bo wątpię, by ktokolwiek givał shita o to kim ja tam jestem. Wspominałem, że nie lubię tego Vertie? No, to ogólnie fajnie byłoby dla mnie zdobyć rangę na waszym serwerku, by móc wspomóc serwer pod kątem budowlanym-technicznym.

 

G I T A R A   S I E M A . : D

-----

#EDIT 1: dziena Vertie za dobry koment, wgl widze pozytywny odzew taki, sztosowo, a i Vertie jkbc to cię zawsze lubiłem.

#EDIT 2: tu jeszcze się pochwale portfolio jak se poranne klocki stawiałem na innym serwie z którego tego świrka Vertie znam - http://imgur.com/a/bVxed (zero wirusów, ledżit sajt, polecam Katarzyna Dowbor od budowania domu biedakom)

#EDIT 3: medsąPeel to w końcu bez komentarza czy nie, bo nie ogarnęłam, a i nie śmieszkuj pod moim tematem, bo ja się starałem, a to jest kpina co ty piszesz dzieciaku!!1!!1 NO CHALO degrad dla kolegi

#EDIT 4: jestem mile zaskoczony pozytywnym odzewem, moje serduszko raduje się na myśl, że ktoś zwrócił na mnie swoją atencję, bo to o nią chodzi mi, bo ja jestem taka etenszyn hoł i wgl.,


Szpieg-Prowokator

05 November 2016 - 22:00

Witam, Łukasz. mam na imię. Przyszedłem prosić o unban dla osoby z nickiem xSpeedcore, do sytuacji doszło dzisiejszego wieczoru (05 listopada) i kolega dostał karę o wysokości 1 dnia bana. Opiszę dzisiejszą sytuację i powód bana:

 

Bana kolega otrzymał za obrazę, wyzwał użytkownika serwera dość wulgarnie i ogólnie dosyć sensownie byłoby nadać mu bana za obrazę i nie byłoby w tym nic dziwnego ani nie miałoby to podstaw do pisania prośby o UB, gdyby nie fakt, że kolega, podobnie jak ja i moja koleżanka zostaliśmy sprowokowani i zdenerwowani przez użytkownika, który miał wyłączony mikrofon.

 

To też nie byłoby niczym większym, gdyby nie fakt, że ten użytkownik był tożsamością służącą do szpiegowania, należącą do globalnego moderatora Fantza. Fantz wbił na kanał Unlimited #1 (bodajże) szpiegiem w o nazwie "arek" i wszystko było ok, olaliśmy go, gadaliśmy sobie dalej, potem wbiły osoby, które się śmiały i trollowały, było też smiesznie, jakieś bluzgi padły było ok, nikt nie narzekał, aż do momentu, gdy "arek" czyli Fantz, nie postanowił zaczepić mojej osoby tekstem pokroju "Koleś cieszy się, że potrafi stworzyć link przekierowujący, ale dzieciak". Zignorowałem tą prowokacje, ma swoje zdanie, ok, niech sobie ma, jednak sam fakt, że moderator globalny prowokuje do mniejszej lub większej gównoburzy, albo grzeczniej nazywając to kłótnią, jest dosyć niepokojące.

 

Arek/Fantz nadal pisał na kanale prowokując moich znajomych, którzy żartując sobie i luźno gadając teksty w stylu "nie pisz, nie pozwalam Ci, jestem Boginią, słuchaj mnie" chcieli by wyszedł, skoro ma problem do mojej osoby.

 

On jednak utrzymywał stanowisko, że to jego zdanie, ma do tego prawo, tak samo jak i do tego by być na kanale. - Jest to oczywiście sensowne i rzeczywiście ma do tego prawo. Jednak zastanawiający jest fakt, że po co ma siedzieć na kanale, skoro nikt nie życzy sobie jego obecności, bo prowokuje, denerwuje, nie gada i tylko ma ochotę podsycać wymianę mocniejszych słów paru losowych nic nierobiących mu osób.

 

I o ile gdy do siebie na kanale mówiliśmy sobie jakieś bluzgi, albo nawet losowe, obce osoby wchodziły na kanał i gadały jakieś teksty w stylu "ej ciebie kojarze, ty chyba mi nudeski na snapie wysylalas" i "sklej pizde" do mnie i kolegów były w porządku. To gdy kolega, dosyć można to nazwać "przerywnikowo" i bez większych intencji, napisał do Arka, który się tym razem wypytywał o gry, jedno "kurwo". Mój kolega nie dostał nawet ostrzeżenia, tylko po prostu wyleciał z serwera na jeden dzień.

 

I wszystko można by zignorować tutaj, "bo to w końcu, nie powinien tak pisać ten Speedcore", i że "to jeden dzień to nie tak dużo", i "w końcu można było zupełnie zignorować osobę Arka", to jednak zostaje sam fakt, że osoba, która prowokowała to właśnie Globalny Moderator, który powinien dawać przykład, a nie szpiegując (co nie jest niczym złym, niech sobie szpieguje i sprawdza zachowanie na kanałach publicznych) prowokował do wymiany zdań i denerwował użytkowników, tak? I nie wiem jaki sens miało jego zachowanie, gdy po prostu sprowokował parę użytkowników i jednemu wlepił bana z byle powodu.

 

Dziękuję za przeczytanie tego eseju i proszę o jakieś bardziej sensowne i satysfakcjonujące odpowiedzi, niż to co w odpowiedzi otrzymałem od Fantza. Miłego wieczoru.


top