Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Dobra koniec trollowania

 3. Hmmm ciekawe czemu Blow, Mandzio, Idelti (boxdel), stuu, multi, rezi nagle wrócili do minecrafta kilka dni po zamknięciu cubegame i zapowiedzieli jakiś "projekt" :ph34r::ph34r::ph34r:

  pobrane (24).jpeg

  be07c54beeaf76f2.png

  1. LightningPl

   LightningPl

   brakuje Sitr0xa

    

  2. SKIDUS
  3. MikoIino

   MikoIino

   ma sens

   tylko jeszcze by mógł pan asasinek cos oglosic

 4. Wróć Cubegame :C

 5. To były piękne lata :MonkaChrist:

 6. R.I.P CubeGame [*]

  1. Show previous comments  1 more
  2. xXPolskiGracz2Xx
  3. Slavman40

   Slavman40

   Coś mi tu śmierdzi coś kombinują :ph34r:

  4. xXPolskiGracz2Xx

   xXPolskiGracz2Xx

   To cubegame nie jest rzeczywiście zamknięty?

 7. Myślę, że w przyszłości wrócimy do tej mapy Mimo wszystko dzięki za starania
 8. Hej @Paxel! Aktualnie nie poszukujemy nowych map na tryb HNS. W przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba, odezwiemy się do Ciebie w celu wprowadzania kilku poprawek i może wtedy dodamy Twoją mapę. Dziękujemy jednak za chęci budowy i podesłanie mapy
 9. Nazwa trybu: HNS Nazwa mapy: Katedra Nick osoby/osób budujących: ZacieK Opis mapy: Mapa przedstawia średniowieczną katedrę wraz z domami z tej epoki. Za katedrą znajduje się cmentarz na którym są wybudowane dwa budynki : Kaplica cmentarna oraz opuszczony dom z wieżą, mapę otacza mur zamkowy. W podziemiach mapy znajduje się kopalnia ze swoim klimatem. Link do zdjęć: https://imgur.com/a/FHRGCVi Mam nadzieje że się spodoba Mapa budowana przez około miesiąc.
 10. Fajnie by było cofnąć czas :PepeHands:

 11. Siema, Twoje zachowanie na kanale pomocy było nieodpowiednie, ale także aktywność na serwerze nie zachęca mnie żebym zaprosił cię na rozmowę. Jestem na nie.
 12. Hej, po ostatnim Twoim zachowaniu na pokoju pomocy, jak i aktywności na serwerze jestem na NIE.
 13. 1. Nick w grze: KacpiPetarda (tymczasowy) 2. Wiek: 15 3. Opisz siebie: Mam na imię Łukasz, mam 15 lat. Chodzę do 8 klasy podstawówki . Moim ulubionym trybem jest Skywars bedwars i SCB, a moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są informatyka oraz WF. W przeciwieństwie do większości młodzieży w moim wieku nie lubię piłki nożnej, wolę piłkę ręczną. Jak mam wolny czas, to staram się zgłębiać moją wiedzę z zakresu informatyki. Lubię również od czasu do czasu sięgnąć po książkę. Moją ulubioną książką jest Magiczne Drzewo. Oprócz czytania i grania w gry komputerowe lubię pobawić się z moim młodszym bratem. Uważam, że jestem osobą, która umie wyczuć odpowiednią chwilę na żarty i śmiechy, ale również na bycie osobą poważną. Jeszcze mam jedną cechę. Niektórzy uważają, że jest u mnie na "+", ale inni, że na "-". Jestem osobą dość upartą, więc jak się staram o coś to staram się iść do przodu. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Uważam, że na serwerze zdarzają się przypadki na przykład kiedy ktoś reklamuje inne serwery, obraża graczy czy też udostępnia treści nieodpowiednie za pośrednictwem chatu, a administracja nie może być w kilku miejscach na raz. Czasem nawet się zdarza, że administracja pilnuje innych trybów i zostaje inny zostaje bez opieki. Mam ochotę pomóc administracji z pilnowaniem porządku na serwerze. Jakbym otrzymał rangę, to najwięcej czasu spędzałbym na SkyWars,SCB i Bedwars nie wykluczam innych trybów. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? ok. 2 lata z przerwami. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Na serwer w tygodniu spędzam 3-4h a weekendy od 4-8h. 7. Czy masz możliwość nagrywania rozgrywki? tak/nie Discord: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak 8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) tak
 14. Etap 2 zakończony pozytywnie. Witamy w ekipie!
 15. Zapraszam na etap II rekrutacji! W celu ustalenia dogodnego terminu skontaktuj się ze mną za pomocą dc: SKIDUŚ#1969
 16. Siemanko! Wracam po długim czasie nie grania! Do zobaczenia w grze ;)

  1. Cebularz05

   Cebularz05

   to fantastycznie

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...