Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Hej, Nie ma pełnego ekranu, nie ukaram. Miłego dnia!
 5. Siema, Zostali już ukarani, Dzięki za czujność Miłej gry!
 6. Siema, Ukarani, Dzięki za zgloszenie! Miłego dnia
 7. Hej, Nie ma daty, nie zostanie ukarany. Miłej gry
 8. unknown.png

  CO TO XD Daliście serwer do skonfigurowania 12 latkowi?

 9. 1. Nick w grze: zMisia 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: ElMaciao 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: nakłanianie do samobójstwa 4. Tryb gry: SCB 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 6. Dowody:
 10. Stare czasy = "złote" czasy 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Rivaser

   Rivaser

   No to jaki może być inny cel skoro już parę innych osób pisało o tym samym i już kazdy wie że kiedyś było super, więc nie czaje po co jeszcze pisać o tym poraz setny. Wspomnienia wspomnieniami ale czas odpuścić bo to i tak donikąd nie prowadzi. 

  3. LightningPl

   LightningPl

   To odpuść, nie rozumiem po co siedzisz na tym forum cały dzień skoro już skończyłeś z tym serwerem. On nie musi mieć w tym żadnego celu. Jak by chciał coś zmienić to pisał propozycje (To tylko przykład, wiem że one też nie pomagają). A on tylko wspomina a to nie ma nic wspólnego z jakimiś staraniami.

    

  4. Rivaser

   Rivaser

   Nie siedzę cały dzień wtf, przecież tu nic się nie dzieje więc nie widziałbym najmniejszego powodu dla którego miałbym to robić. Najzwyczajniej w świecie nie czaje ile można o tym samym. Nie żebym się przypierdalał, ale no bądźmy szczerzy ile czasu można płakać za jakims serwerem w grze tym bardziej, że i tak już dawno po wszystkim. 

 11. 1. Nick w grze: pawelup123 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kebabAk , Obrotoni 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: cheaty 4. Tryb gry: Bed Wars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2021-09-12 6. Dowody: -> https://youtu.be/GU4GB-Ga2dE -> https://youtu.be/8WKxf9JdDAg
 12. 1. Nick w grze: pawelup123 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: CzescJakLeci , xHisatssu 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: reklama serwera 4. Tryb gry: lobby 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 14.09.2021 6. Dowody: -> https://youtu.be/PVunboH3_uU
 13. 1. Nick w grze: zMisia 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: ElMaciao 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: nakłanianie do samobójstwa 4. Tryb gry: SCB 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 6. Dowody:
 14. Earlier
 15. Siema, Już powinno być git, jak coś to pisz na dc: bobi96#9193 Miłej gry
 16. 1. Nick w grze: zMisiek 2. Opis problemu lub treść pytania: Hej, mój chłopak ma problem z wejściem na cubegame, mimo premki na której niedawno zmieniał nick z zB1lly na zMisiek wyskakuje mu że musi się zalogować, ma skina alexa jednak ma pelerynkę. Na stronie pisze że jest graczem nonpremium mimo że widać skina. Nick zmieniał wczoraj (05.09.2021) i nie ma takiego nicku wcześniej ani na stronie cubegame ani na namemc a ddata założenia konta to 18.04.2021. Wcześniej (wczoraj i jeszcze trochę dzisiaj) mógł normalnie grać a nagle gdy próbował wejść stało się to. 3. Tryb: Ogólny 4. Dowody/załączniki:
 17. kiedys to sie tu dzialo teraz to sie nie dzieje

 18. Poproszę o link do pobrania mapy na pw forum lub dc. Zamykam.
 19. Poproszę link do mapy na pw forum lub dc. Zamykam.
 20. Poproszę o linka do mapki na pw forum lub dc. Zamykam.
 21. Tryb nie jest już od bardzo dawna rozwijany, ma zostać zamknięty. Mapa odrzucona. Zamykam.
 22. Mapa odrzucona, zbudowana na wersji 1.16+, nie była poprawiona. Zamykam.
 23. Mapa odrzucona. Zamykam.
 24. Poproszę link do mapy na pw forum lub dc. Zamykam.
 25. Mapka może być dobra, poproszę link do pobrania na pw forum lub dc. Zamykam.
 26. 1. Nick na TS3: WareK2. Wiek: 16 w listopadzie 173. Doświadczenie: Moderator na mniejszym serverze TeamSpeak4. Czy posiadasz Discorda?: Tak5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: od 2017 r. (4 lata) 6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer? Ponieważ bardzo dużo czasu spędzam dziennie na tym serverze i jestem chętny by pomóc innym.7. Opisz siebie: Mam na imię Karol i chodzę do Technikum informatycznego. Jestem osobą z którą łatwo można się dogadać, jestem kulturalny, nie wyzywam staram się zawsze spokojnie rozwiązać problemy innych osób. Interesuje się motoryzacją, a moim hobby jest siłownia. Często grywam w gry takie jak League of legends Cs:go Minecraft itp.8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak9. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar? Tak
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...