Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 11/23/18 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Podanie na Helpera 1. Nick na TS3: gostek 2. Wiek: 18 3. Doświadczenie: Szczerze nie posiadam żadnego, lecz szybko się uczę i przyswajanie nowych rzeczy nie jest dla mnie problemem 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Korzystam z waszego TS'a od około 21.03.2018 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Miałem okazję przekonać się, że jest u was super atmosfera, co zachęciło mnie do napisania podania na helepra. Chciałbym również spróbować sprawdzić się jako helper i pomagać innym 6. Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, jestem nazwijmy to osobą pozytywnie zakręconą. Interesuje się modelarstwem, oraz kształcę się w zawodzie lakiernika samochodowego. Bardzo chętnie poznaje nowych ludzi, a praca w grupie bądź rozmowa z dużą ilością osób nie sprawia mi problemu. Z racji tego, iż uczęszczam wciąż do szkoły posiadam dużo czasu wolnego. Nie chcę zbyt dużo o sobie wypisywać, wolałbym abyście sami wyrobili sobie opinie o mnie podczas rozmowy.
 2. 1 punkt
  Nick rewix_gaming Wiek 15 Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram od 2 edycji. Na obecnej, aktywną grę zacząłem od połowy października. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Dla mnie komendy nie są dużym wyzwaniem. Myślę, że na spokojnie mogę dać tutaj 9,5/10, gdyż jak każdemu, mogą się zdarzyć na początku lekkie pomyłki. Ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, spełniam. Opisz siebie Z racji na rozbudowany tekst, postanowiłem wyróżnić naprawdę istotne informacje, by był on bardziej czytelny. Nazywam się Piotrek i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim, w małym miasteczku sąsiadującym z Warszawą. Jestem osobą ambitną, kreatywną oraz pomocną. Cechuje mnie zrównoważenie. Szybko nawiązuję nowe kontakty. Moim zdaniem bezsensowne jest posiadanie życiowych wrogów oraz walka z nimi. Osób z którymi nie mam najlepszych relacji staram się unikać, by nie wywiązała się z tego nieprzyjemna kłótnia, a w miarę możliwości pogodzić się z nimi. Posiadam naprawdę duże doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie serwerem, więc uważam, że idealnie sprawowałbym się w roli helpera, a później moda. Moja historia jest dość burzliwa i zawiła. Jeśli ktoś zechciałby jej wysłuchać, to mogę ją opowiedzieć przy najbliższej okazji rozmowy. Interesuję się programowaniem i grafiką komputerową. W wolnym czasie gram w minecrafta, czytam książki i gram na pianinie.
 3. 1 punkt
  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam. (co dzisiaj tyle tych sojuszy 3-osobowych...)
 4. 1 punkt
  To niezłe combo... wszyscy gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 5. 1 punkt
  1. Nick w grze: xVickey_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: ADEK, ddamianek089 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 4. Tryb gry: sbsg 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 23.11.2018 6. Dowody: https://imgur.com/a/zwVkCyM
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Błędy ortograficzne na taką skalę jak "mojim" raczej nie powinny mieć miejsca u 14-letniego chłopa. Sprawdzaj pisownię danego słowa, jeżeli nie jesteś pewien jak je poprawie napisać. Przyda ci się to nie tylko tutaj, ale i również na całe życie. Co do podania - jak zauważyłeś po powyższych opiniach to nie jest ono najwyższych lotów, szczególnie jeśli składasz je, by być członkiem administracji serwera, co tym bardziej wymaga większego zaangażowania i postarania się. Przejrzałem wszystkie konta jakie posiadałeś i/lub posiadasz dotychczas i żadne z nich w porządne statystyki wyposażone nie jest... co prawda na kolana nie powalają jak i statystyki na serwerze tak samo jak i aktywność na forum, a co do "relacji z graczami i administracją" - szczerze mówiąc kompletnie cię nie kojarzę, nawet jako na dzisiejszy dzień VIP więc... ? Podsumowując: Następnym razem, gdy napiszesz podanie staraj się, by było ono bogatsze w zdania z większą ilością informacji o sobie i mniejszą ilością błędów ortograficznych. Popraw aktywność jak i na serwerze tak i na forum i... popraw "relacje z administracją". Jestem na nie.
 8. 1 punkt
  "Mojim" - zasady postawowe pisowni się kłaniają, "Mam dobre relacje z graczami i administracja" - kim ty jesteś? Aktywność na serwerze zerowa. 3 x nie, dziękuje. Następny proszę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×