Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 12/05/18 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  No nikt ci nie odpowie, tak samo ty nam. Zamykam.
 2. 3 punkty
  Zawsze wydawało mi się, że minecraft to gra gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Czytam te wasze wpisy i wydaje mi się, że większości tutaj kompletnie jej brakuje. Dlaczego niby nie pasuje do serwera minigames ? Wyjaśnij mi to ktoś bo kompletnie tego nie rozumiem. Jeśli nawet eventy typu pvp,parkour wam nie leżą " bo takie rzeczy już były i nie z czymś takim na kjubgejm " to przecież można coś innego zorganizować prawda ( i tu znowu nawiązuje do braku kreatywności ). 10 sekund i wymyśliłem np. czemu by nie zrobić na jakimś trybie eventu gdzie byłby przez weekend zrestartowany ranking na danym trybie i wszystkie itemy stałe ? Osoby, które były by najwyżej np. top 5 dostawały by nagrody ( do ustalenia ). Po evencie powrót do normalnego rankingu i przywrócenie wykupionych itemów przez graczy. Nie wiem czy to trudne do zorganizowania czy nie, ale jak już się zmobilizowałem tu coś napisać to już chcę podać jakiś przykład.
 3. 2 punkty
  W sumie ciekawy z ciebie admin skoro mnie ignorujesz i usuwasz to co napisałam Hah tak bardzo mnie nie chcesz na serwerze czy bronisz Assassinka bo już serio nie wiem nie zrobiłam nic złego i dostałam bana na zawsze możesz się teraz śmiać (XDDDD ale upierdliwe to dziecko beke mam z niej) ale ja nie odpuszczę do póki mi nikt nie odpowie
 4. 1 punkt
  1. Nick w grze: Adix_2005 2. Tryb gry: BedWars 3. Opis uwagi: Napis - Posiadasz 1xDoubleJump (2x spacja) - po czym naciśnięcie 2x spacji nic nie robi. 4. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Mało istotny błąd, lecz nowi gracze mogą myśleć, że to działa i cały czas próbować tego użyć. 5. Ewentualne załączniki: -
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  1.Nick w grze: Angel_Girl 2.Wiek: 15 3.Opisz siebie: Mam na imie Ewelina. W Sierpniu skończyłam 15 lat. Aktualnie jestem uczennicą 8 klasy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot,zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem spokojną, otwartą i szczerą osobą. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Na serwerze spędzam ok.4 godzin dziennie. Uwielbiam rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Jeśli chodzi o moje hobby - Jest to przeważnie Fotografia, oraz Czytanie przeróżnych książek, lub oglądanie seriali/ anime. 4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem bardzo Cierpliwą, miłą oraz pomocną osobą. Niestety, na serwerze widuje często cheaterów, co nie podoba się innym graczom. W takiej sytuacji chciałabym móc zareagować. 5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od początku poprzedniej edycji (Mój dawny nick - kate, teraz mam nowe konto) 6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? - Dziennie ok. 3-4h 7.Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak ;c 8.Czy posiadasz konto premium: Tak. Dziekuję za czas przeznaczony na przeczytanie podania Pozdrawiam.
 7. 1 punkt
  otóż to Amelia podłoga oof ?
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Wnoszę o natychmiastowe odbanowanie adresu IP 192.239.***.81. Ban został przydzielony niesprawiedliwie, przez osobę niekompetentną i niezgodnie z regulaminem. Rozmawiałem już z Adminem, wszystko uzgodnione, proszę o jak najszybsze wyjaśnienie sytuacji. Pozdrawiam Mod.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Witam! Gracz został ukarany. Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej gry! ///Zamykam
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Pan Brunon jest zajęty, nie będzie teraz odpowiadał. Amelka?
 17. 1 punkt
  Dlaczego takie eventy nie pasują do serwera minigames skoro same są pomniejszymi minigrami organizowanymi z jakiejś specjalnej okazji za które można dostać nagrodę. Chciałabym również podkreślić, że były kiedyś organizowanie takie eventy na lobby jak: parkour, spleef czy OX. Co do propozycji no to jestem na tak.
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Witam. W dniu wczorajszym chciałem z Tobą wyjaśnić sytuację na ts3, ale niestety nie wykazywałeś chęci współpracy. Jak sam napisałeś: Bana dostałeś za multikonto, które używałeś w celu ominięcia bana. Zamykam
 22. 1 punkt
  Święta na Skyblock.pl Grudzień 2018 Wydarzenie 1 - Kalendarz Adwentowy Od 1 grudnia na /warp adwent znajduje się kalendarz adwentowy. Każdego dnia będzie odblokowana inna skrzynka. W skrzynkach znajdują się nagrody oraz świece. Nagrody są natychmiastowe i dostępne dla każdego gracza. Aby odebrać nagrodę główną należy zdobyć 24 świece. Dokładnie po jednej z każdego dnia adwentu. Więcej informacji na ten temat pojawi się w tym temacie dnia 20 grudnia. Życzymy wszystkim powodzenia oraz ciepłych i rodzinnych świąt w towarzystwie świec! Wydarzenie 2 - Event Mikołajkowy - pierniczki Od 6 grudnia do 9 grudnia odbędzie się Event Mikołajowy. Celem eventu będzie zbieranie specjalnych pierniczków z kodami. Dnia 6 grudnia na forum pojawi się specjalny temat, w którym będziecie przepisywać kody. Będą 3 rodzaje pierniczków do uzyskania, każdy będzie wart inną liczbę punktów. Pierniczki warte 1pkt, pierniki warte 3pkt oraz torty warte 5pkt. Pierniczki będzie można zdobyć za wszystkie eventy w okresie eventu mikołajkowego. Zamiast "gwiazdek" do eventu "Mistrz SkyBlocka" administracja będzie wam dawać pierniczki. Oprócz tego odbywać będą się eventy na warp event, tak jak na halloween. Więcej informacji już wkrótce. Wydarzenie 3 - Mikołaj odwiedzi /warp event Na odświeżonym, świątecznym /warp event znajdziecie wielką choinkę! Już 6 grudnia mikołaj odwiedzi nas i zostawi pod nią prezenty! Jeśli chcesz zdobyć super nagrody, koniecznie odwiedź nas 6 grudnia, w mikołajki! Pod choinką znajdziecie kilka skrzynek z cennymi nagrodami. Odbędzie się również event z poszukiwaniem Świętego Mikołaja.
 23. 0 punktów
  1. Nick w grze: ILOVEMAKAPAKA2. Wiek: Mam 14 lat.3. Opisz siebie: Mam na imię Kuba i mam 14 lat. Mam dobre oceny nawet z historii. W zawodach w bieganiu. Najpierw zająłem 6/36, a na następnych 8/54, ale na ostatnich słabiej mi poszło i byłem 28/120. We wtorek uczestniczyłem w zawodach piłki ręcznej, gdzie drużyna w której grałem zajęła 1 miejsce. Lubię, także pływać. Co tydzień w piątek jeżdżę na lekcje pływania. Znam bardzo dobrze ortografie. Moim ulubionym aktorem jest Robert Pattinson, a kolorem morski (cyan). Mam 7 razy w tygodniu angielski - w szkole 4, dodatkowe 3 - i myślę, że angielski umiem. Lubię także biologię i chemię, bo wiąże z nimi przyszłość, ponieważ chce zostać ortodontą. W wolnym czasie gram w Minecrafta, a szczególnie na cubegamie. Pełniłem już podobne funkcje, więc wiem o co chodzi. Moim ulubionym owocem jest czereśnia, a warzywem pomidor. Mam kury o imionach: Genowefa, Grażyna i Janusz (wybierał mój brat). Mam, także przepiórki, gołębie, psy i rybki. Udzielam się w różnych konkursach. Mam dużo przyjaciół, którzy pomagają mi w trudnych chwilach. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Staram się pomagać, jak najwięcej i myślę, że gracze to doceniają. Na pełnienie funkcji KidModeratora znajdę pewnie więcej czasu. Jestem miły i koleżeński. Mam dobrą opinie wśród graczy i administracji. Wiem, jakie pakiety są do kupienia w sklepie cubegame. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od 1,5 roku6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? 2/3h7. Discord: Posiadam discorda. TeamSpeak3: Posiadam Ts3. Sprawny mikrofon: Mam sprawny mikrofon. Mutacja: Jeszcze nie miałem mutacji, ale myślę, że nie jest to problem.8. Czy posiadasz konto premium: Tak, mam konto premium.
 24. 0 punktów
  Nick z gry : Ciuchol Nazwa zmiany: Poprawka stanu konta ($). Opis : Od dawna za mną to chodzi, więc stwierdziłem, że dziś o tym napiszę wątek. Chodzi o części miliardowe, które pojawiają nam się w balansie, gdy sprzedamy np. cały ekwipunek kaktusów do sklepu. Nic nie można z nimi zrobić - uzupełnić czy przelać... Nic. Nie śpieszy się z poprawką, ale myślę, że warto o tym wspomniec :

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×