Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 12/06/18 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Witam wszystkich. Na forum, bo na serwerze jestem aktywny, a nad forum nie myślałem. Od dzisiaj będę na forum aktywny. Dziękuje za uwagę.
 2. 1 punkt
  Podczas próby wejścia na serwer na zbanowanym koncie wyświetlają Ci się dwie możliwości odwołania od banicji. Jest to forum i teamspeak. Jeżeli forum nie działało mogłeś wejść na teamspeaka, więc nic nie usprawiedliwia tego że zrobiłeś multikonto. A bana nie otrzymałeś tylko i wyłącznie za ten tekst, a za całokształt twojego zachowania na serwerze dzisiaj wieczorem. Następnym razem radzę trzymać swój język na wodzy.
 3. 1 punkt
  1. Nick w grze:SkilerTP 2. Powód zbanowania:Cheaty [Criticals] Lobby SG 3. Treść wyjaśniająca:Bana otrzymałem będąc w lobby sg dnia 16.04.2018r. o godzinie 17:43 za bicie moderatora w skoku. Moderator stwierdził ze mam cheata na criticalsy i zbanował bez ostrzeżenia. Chciałbym dostać unbana ponieważ byłem weteranem na tym serwerze. Grałem na nim od wersji 1.7.2 i raz posiadałem VIPa. Nie podchodziłem do pisania tego unbana wcześniej ponieważ nie zależało mi tak na nim, lecz chciałbym wrócić by pograć z kumplami. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. 4. Nick banującego:Dragomir11 5: Screen z info o banie:Screen podany w załączniku.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  WEEST VIRGINIAAA MOUTAAIN MAMAA AMELIA
 12. 1 punkt
  TO THE PLACE I BELONG NAJDARAKT?????
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Na SkyBlocku nie wyszło, to kopiuj-wklej i próbujemy na CubeGame? https://skyblock.pl/index.php?/topic/64073-odrzucone-helper/ Nie tędy droga, a jak już pewnie niektórzy zdążyli zauważyć samo spełnianie wymagań nie gwarantuje dostania się do Administracji naszego serwera. Podanie odrzucone.
 15. 1 punkt
  WEST VIRGINIAAAAAAAAAAAAAAA Werria?
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Co do eventów na serwerze to co jakiś czas staramy się organizować, może jakiś event ogarniemy (nic nie obiecuje). Zamykam, bo spam się zaczyna robić jedną i tą samą odpowiedzią.
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Cześć Kasia, też odwiedzam Twój profil : )
 21. 1 punkt
  Święta na Skyblock.pl Grudzień 2018 Wydarzenie 1 - Kalendarz Adwentowy Od 1 grudnia na /warp adwent znajduje się kalendarz adwentowy. Każdego dnia będzie odblokowana inna skrzynka. W skrzynkach znajdują się nagrody oraz świece. Nagrody są natychmiastowe i dostępne dla każdego gracza. Aby odebrać nagrodę główną należy zdobyć 24 świece. Dokładnie po jednej z każdego dnia adwentu. Więcej informacji na ten temat pojawi się w tym temacie dnia 20 grudnia. Życzymy wszystkim powodzenia oraz ciepłych i rodzinnych świąt w towarzystwie świec! Wydarzenie 2 - Event Mikołajkowy - pierniczki Od 6 grudnia do 9 grudnia odbędzie się Event Mikołajowy. Celem eventu będzie zbieranie specjalnych pierniczków z kodami. Dnia 6 grudnia na forum pojawi się specjalny temat, w którym będziecie przepisywać kody. Będą 3 rodzaje pierniczków do uzyskania, każdy będzie wart inną liczbę punktów. Pierniczki warte 1pkt, pierniki warte 3pkt oraz torty warte 5pkt. Pierniczki będzie można zdobyć za wszystkie eventy w okresie eventu mikołajkowego. Zamiast "gwiazdek" do eventu "Mistrz SkyBlocka" administracja będzie wam dawać pierniczki. Oprócz tego odbywać będą się eventy na warp event, tak jak na halloween. Więcej informacji już wkrótce. Wydarzenie 3 - Mikołaj odwiedzi /warp event Na odświeżonym, świątecznym /warp event znajdziecie wielką choinkę! Już 6 grudnia mikołaj odwiedzi nas i zostawi pod nią prezenty! Jeśli chcesz zdobyć super nagrody, koniecznie odwiedź nas 6 grudnia, w mikołajki! Pod choinką znajdziecie kilka skrzynek z cennymi nagrodami. Odbędzie się również event z poszukiwaniem Świętego Mikołaja.
 22. 0 punktów
  1. Nick w grze: KucatYT 2. Powód zbanowania: mk 3. Treść wyjaśniająca: Dostałem pierw bana za Obraze gracza, za co tą osobę chciałem przeprosić, ale pierw zmutowaliscie, nie zgodzilem sie na niego wiec powiedzialem zebyscie mn odbanowali, napisalem zebyscie "Szli na łąkę Doić Komary", i za to dostałem Bana za obraze. Pozniej chcialem isc na forum ale przegladarka mi nie dzialala. Wiec odpalilem MK pogadac z nimi, i dostałem na 2 kontach bana za MK, to jest czyste Chamstwo! Pozniej zrestartowałem Router i przeglądarka mi zadziałała. Na tym serwerze wydałem około 50zł więc raczej nie chcę tych pieniędzy stracić. Administracja pilnuj się. 4. Nick banującego: KazuyukiHitoshi 5: Screen z info o banie: https://imgur.com/gallery/eSGAJIA
 23. 0 punktów
 24. 0 punktów
  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:olek2007011 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Aura/Antyknock 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach):06.12.18 6. Dowody:
 25. 0 punktów
  Stres nie jest wytłumaczeniem na wszystko. Nie przekonałeś mnie do swojej osoby podczas rozmowy rekrutacyjnej, dlatego też ocena negatywna wydaje się być najodpowiedniejszą w tym przypadku.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×