Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 12/19/18 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  Hej. Przez kilka lat używałem różnych programów do rysowania pxlartów po to, by sprawdzić który będzie mi bardziej odpowiadać, który ma lepsze opcje lub chociażby który jest lepszy w obsłudze. Chcę wam przedstawić 3 programy, które według mnie są najlepsze do robienia rysunków z pixeli. 1. 8bit Painter (Wersja: 1.9.2) [Moja ocena: 7/10] by OneTap Japan Urządzenie: Android/iPhone Pamięć: 20,79 MB Zalety: - bardzo prosty w obsłudze - jest on bezpłatny - ma podstawowe opcje - szybkie rysowanie Wady: - jest tylko 6 wyborów na rozmiar (16x16; 32x32; 48x48; 64x64; 96x96; 128x128) - jest limit rysunków jak i limit kolorów 2. GrafX2 (Wersja: 2.4) [Moja ocena: 8/10] by Eclipse Home Entertainment Urządenie: PC (Windows XP, Vista, 7, 8) Pamięć: 1,75 MB Zalety: - jest on bezpłatny - ma sporo fajnych funkcji - jest prosty w obsłudze Wady: - brak spolszczonej wersji co może trochę utrudnić obsługę - mały rozmiar podczas zapisu 3. aseprite (Wersja: 1.1.13) [Moja ocena: 9/10] by David Capello Urządzenie: PC (Windows Vista, 7, 8, 10, Mac OS X 10.9) Pamięć: 128 MB Zalety: - bardzo dużo przydatnych opcji - są frame'y dzięki którym jest możliwość robienia gif'ów/animacji - własny wybór rozmiaru - możliwość używania layer'ów - łatwa w obsłudze Wady: - jest płatna - nie ma spolszczonej wersji Z wszystkich tych programów najchętniej sięgam po aseprite. Pomimo że jest płatna jest warta swojej ceny. Ma wiele świetnych funkcji, i klatki, co pozwalają na rysowanie własnych animacji w gif. Zrobiłem krótki research i nigdzie indziej nie znalazłem takiego programu, gdzie mógłbym robić animacje wykorzystując pxlarty. Używam go od kilku miesięcy przez co pozwalam sobie na rysowanie nowych rzeczy w tym programie. PS. Tutaj, w internecie jest masa programów do robienia własnych rysunków z pixeli i każdy inny może przypaść wam do gustu. Ten temat ma na celu przedstawić według mnie najlepszych programów, a nie najlepszych programów na świecie. Każdy z tych podanych na tej liście może wam się nie spodobać z różnych powodów. To jest dla mnie zrozumiałe, więc proszę nie brać tego zbyt bardzo na powagę. Maybe edit soon...
 2. 2 punkty
 3. 2 punkty
  nick w grze: Kubekokou postanowiłem się pobawić trochę w robienie tła, postanowiłem użyć pastelowej, jasnej dość palety, jak i równocześnie pobawić się światłem i cieniem :^)
 4. 1 punkt
  1. Nick w grze: cutiewaifu 2. Tryb gry: HnS 3. Nazwa propozycji: Przywrócenie starych map 4. Opis propozycji: Zwracam się o przywrócenie starych map, chociażby kilku. Na ten moment map jest mało i po kilkunastu arenach graczowi się to nudzi. Dodanie 2, 3 map ze starej edycji byłoby moim zdaniem dobrym wyjściem. Mogłyby zostać one lekko pozmieniane tak jak obecna Kotlina czy Wyspa. Chodzi mi konkretnie o chyba największą mapę ze starej edycji oraz o jedną z tych na 24 sloty. Konkretnie Dzielnica oraz Bagdad. Gracze starej edycji pamiętają. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Gra nudzi się gdy w kółko gra się te same mapy, które nie jedna osoba zna już jak własną kieszeń. Topkowi gracze będą mieli wyzwanie, a gra zostanie urozmaicona co przyciągnie graczy z innych trybów na HideAndSeek'a. 6. Ewentulne załączniki: Screeny nie należą do mnie, aczkolwiek przedstawiają stare mapy.
 5. 1 punkt
  Proszę zbanujcie gracza Niro637 ponieważ ma Cheaty a dokładniej AURA . Dzięki Dresu07
 6. 1 punkt
  Z racji, że Yuksona nie ma już w Administracji wypowiem się ja z racji, że zbanowałem twoje multikonto. Zamiast poczekać na odzew pod prośbą po kilku minutach zrobiłeś multikonto. Po co? Nie mam pojęcia. Wystarczyło tylko poczekać. Złamałeś ponownie regulamin więc nie zostaniesz odbanowany na żadnym z kont. Zamykam.
 7. 1 punkt
  Wobec negatywnych opinii moderatorów, cóż... Popraw swoje zachowanie na TeamSpeaku i nie tylko. Podanie odrzucone. Następne podanie możesz napisać nie wcześniej niż za miesiąc.
 8. 1 punkt
  Dostosuj się do poniższego wzoru, masz 24 godziny. 1. Nick z gry: 2. IP serwera: 3. Nick oskarżonego/oskarżonych: 4. Powód oskarżenia gracza/graczy: 5. Przybliżona data: 6. Dowody:
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  No nie wiem czy taki cutie... Marynia?
 11. 1 punkt
  Zgłoś się do Barklera lub Vertie w celu przeprowadzenia 2 etapu
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Jeśli zrobisz wszystko poprawnie to otrzymasz vipa. Nie ma się czego obawiać tyle osób dziennie kupuje vipa i żaden nie ma problemu //Zamykam
 15. 1 punkt
  Szczerze mówiąc wątpię aby zakazanie owych modyfikacji wpłynęło w zauważalnym stopniu na zmniejszenie ilości cheatujących osób. Jak nie ten, to zawsze będą szukać innych sposobów żeby używać niedozwolonych modyfikacji w jak najbardziej niezauważony sposób. Idąc Twoim tokiem myślenia można by było zablokować każdą wersję bo przecież przyczyni się do zmniejszenia ilości cheaterów - Nie tędy droga niestety... Reasumując, cheaterzy będą cheatować, nie ma sensu na siłę dawać kary, która wpłynie również na niewinne osoby - Jestem na nie.
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  jezu sentyment......... mapki trzeba pozmieniać, pododawac bariery zeby nie dalo sie ich bugowac tak jak to bylo na starej edycji. yes:)
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  No, no... Przekonałeś mnie.. do oceny negatywnej.
 20. 1 punkt
  ASK ME IF I GIVE A F0CK ABOUT A CLIQUE, AYE
 21. 1 punkt
  Powinnam skopiować to, co napisałam w podaniu Twojego kolegi, więc odsyłam tam, żeby się nie powtarzać. Dodam tylko, że rzadko trafiają nam się tacy ludzie. Powodzenia!
 22. 1 punkt
  Kilkanaście razy w tygodniu wchodzisz na strefy pomocy i za każdym razem chcesz aby zdjęto/zabrano/zmieniono Ci rangę wiekową. Nie wiem czy masz jakiś problem ze sobą, ale jeśli nie wiesz ile masz lat, to podpowiem CI, że nadal 14 i raczej przez najbliższe miesiące się to nie zmieni. Ostatnim razem jak wyłapałam, że PO RAZ KOLEJNY wszedłeś na strefę aby zdjęto Ci 20+ zostałeś przeze mnie upomniany. Broniłeś się wtedy tym samym, czym teraz się bronisz - "ostatni raz przecież byłem tu 3 dni temu". Ale co mnie to interesuje? Raz lub dwa rangi można zmienić, ale co chwile zmieniać i to akurat wiekowe? Mimo upomnień? Moderacja nie jest tylko dla Ciebie. Dla Twojej informacji - moja moderacja dostała ode mnie przykaz, aby przy kolejnej takiej sytuacji zmieniali Ci czas bana za każdym razem na dłuższy. Zmienisz swoje zachowanie, czy jednak dążysz do otrzymania perma? BEZ UB Edit. Tu wklejam logi z naszego bota, które mówią, że nie wchodzisz na kanał pomocy co 3 dni tylko kilka razy dziennie To z dziś, przed banem: <16:27:59> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To w momencie otrzymania bana: <18:18:24> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To wczoraj: <20:40:22> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: vSolbax » [Strefa pomocy TS3] kontynuować?
 23. 1 punkt
  Recenzje to możesz pisać na Filmwebie, a nie w dziale 'Skargi, pytania i problemy'. Nigdzie, podkreślam nigdzie nie ma informacji "MASZ KUPIĆ VIP'a", a skoro takowej nie ma, to zanim coś napiszesz przemyśl to dwa razy, bo kłamstwo w takim wykonaniu jest co najmniej żałosne. Nie zmuszamy nikogo do gry na naszym serwerze. Pragnę w tym miejscu zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy słowami zmuszać i zachęcać - różnicę pomiędzy tymi słowami zostawiam do indywidualnej analizy. Reasumując: hejter hejtera hejterem pogania, maszyny z nieba nie spadają, a króliki nie potrafią mówić ludzkim głosem. Zamykam.
 24. 0 punktów
  zgadzam się z kolegą wyżej ocena : negatywna

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×