Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 12/23/18 we wszystkich miejscach

 1. 6 punktów
  Witajcie! Przed nami święta, wyjątkowy czas dobroci, miłości i rodzinnego ciepła. Z tej okazj całą administracją ts.skyblock.pl chcielibyśmy życzyć Wam zdrowych, radosnych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Wraz z życzeniami, jak co roku, dołączamy UnBan all. Z tego powodu wszystkie bany nadane do tej pory na naszym TeamSpeaku z dniem dzisiejszym zostały zdjęte. UWAGA! Osoby posiadające black listę nie zostaną odbanowane! Miłego wieczoru!
 2. 3 punkty
  Moja reakcja na twoje statystki była taka: No niestety na nie
 3. 2 punkty
  Witam. Na początku chciałbym Ci powiedzieć, że statystyki nie są dowodem na brak cheatów. Najlepszą współpracą bym tego nie nazwał. Sprawdzając Cię, rzekomo internet Ci się rozłączył, mogłem Ciebie już za to zbanować. Nie zrobiłem tego, bo chciałem Ci dać szansę. Po wytłumaczeniu Ci tego, zgodziłaś się na otrzymanie bana, więc ban jest jaki jest (jak sama powiedziałaś, że to w formie "żartu" było, już mnie nie interesuje). Bez UB.
 4. 2 punkty
  nick w grze: Kubekokou postanowiłem się pobawić trochę w robienie tła, postanowiłem użyć pastelowej, jasnej dość palety, jak i równocześnie pobawić się światłem i cieniem :^)
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  W aktualnej wersji nie będziemy zmieniać sklepu, w nowej owszem. Zamykam.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Litości, to nie są zawody na to, kto napisze krótsze podanie... Jestem na nie.
 16. 1 punkt
  Do tego podania to się przyłożyłeś jak nie wiem... Nie.
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  co ty Nidarakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Ocenę wystawię po rozmowie, więc zapraszam. Bardzo miła, spokojna osoba. Masz ciekawy charakter. Myślę, że nie będę miał problemów we współpracy z Tobą. Na tak!
 23. 1 punkt
  Podanie jest okej, dosyć krótkie, ale da się z niego wyciągnąć parę informacji na Twój temat. Jesteś aktywnym graczem i czasami widuje jak pomagasz innym. Nadal masz otwarte podanie do moderacji CubeGame i teraz złożyłeś podanie do naszej moderacji. Tak jak napisał Kazu - nie ma możliwości, abyś moderował oba te serwery. Dodatkowo sytuacja opisana przez nidaracta nie pasuje mi do osoby, która ubiega się o miejsce w moderacji. Jestem na nie.
 24. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę. Sympatyczny, opanowany, miły człowiek. Po rozmowie na tak.
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
  Cream soda Faygo, damn I'm still dreamin' Marynia?
 27. 1 punkt
  oto jest, moja wyczekiwana przez wielu prośba o ub 1. Nick z gry: selisse 2. Data otrzymania bana: 22.12.2018 3. Screenshot z informacją o banie: here https://imgur.com/a/EFiSamT 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: nie miałam i nie mam cheatów, co zresztą widać po moich statystykach, a współpracowałam najlepiej jak umiałam, co cance może potwierdzić. dziękuję za uwagę xx
 28. 1 punkt
  yy chwilę pograłem na sw i ta taktyka jest straszna, mam nadzieję, że propozycja wypali mimo wielu opinii negatywnych
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
  Może pograj trochę na serwerze, a przy okazji się z nim zapoznaj, a później pisz podanie... Jestem na nie.
 31. 1 punkt
  Kłamca, bez komentarza. Never. Podanie odrzucone
 32. 1 punkt
  Konto istnieje na serwerze 2 dni a na nim statystyk brak Jestem na nie.
 33. 1 punkt
  Brak aktywności na serwerze. Jestem na nie.
 34. 1 punkt
  Szymuś, ale ty aktywności nie masz na forum i na serwerze. Jestem na nie.
 35. 1 punkt
  Kilkanaście razy w tygodniu wchodzisz na strefy pomocy i za każdym razem chcesz aby zdjęto/zabrano/zmieniono Ci rangę wiekową. Nie wiem czy masz jakiś problem ze sobą, ale jeśli nie wiesz ile masz lat, to podpowiem CI, że nadal 14 i raczej przez najbliższe miesiące się to nie zmieni. Ostatnim razem jak wyłapałam, że PO RAZ KOLEJNY wszedłeś na strefę aby zdjęto Ci 20+ zostałeś przeze mnie upomniany. Broniłeś się wtedy tym samym, czym teraz się bronisz - "ostatni raz przecież byłem tu 3 dni temu". Ale co mnie to interesuje? Raz lub dwa rangi można zmienić, ale co chwile zmieniać i to akurat wiekowe? Mimo upomnień? Moderacja nie jest tylko dla Ciebie. Dla Twojej informacji - moja moderacja dostała ode mnie przykaz, aby przy kolejnej takiej sytuacji zmieniali Ci czas bana za każdym razem na dłuższy. Zmienisz swoje zachowanie, czy jednak dążysz do otrzymania perma? BEZ UB Edit. Tu wklejam logi z naszego bota, które mówią, że nie wchodzisz na kanał pomocy co 3 dni tylko kilka razy dziennie To z dziś, przed banem: <16:27:59> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To w momencie otrzymania bana: <18:18:24> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To wczoraj: <20:40:22> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: vSolbax » [Strefa pomocy TS3] kontynuować?
 36. 0 punktów
  1. Nick w grze: zymv2. Wiek: 153. Opisz siebie: Mam na imię Szymon, mieszkam na Śląsku. Na codzien zajmuje, a w zasadzie staram sie programowac w języku HTML. Oprócz tego lubie jeździć na snowboardzie, lecz niestety w tym roku, nie będe miał okazji rozwinąć swoich umiejętności na desce - złamanie z otwarciem ;v.4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Dlaczego? Ponieważ się nadam! (przynajmniej ja tak uważam) znam komendy, całkiem dobrze, ponieważ miałem kilka serwerów.5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Wiesz, grałem na kilku kontach, na waszym serwerze, na aktualnym gram z 16h? A wsześniej grałem praktycznie codziennie, oczywiśćie z kolegami/ koleżankami, bo dawało nam to frajde. Lecz, gdy otrzymam tą range postaram się grać aktywnie, gdy czas mi na to pozwoli.6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie? 4h. Lecz zmieni się to przed testami ;v. A po testach to hulaj dusza!7. Discord: tak TeamSpeak3: nie Sprawny mikrofon: Oczywiście Mutacja: tak8. Czy posiadasz konto premium: tak Wesołych Świąt!
 37. 0 punktów
  Po naszej rozmowie jestem w stanie zauważyć, że jesteś miłym, opanowanym i sympatycznym człowiekiem. Na serwerze grasz aktywnie, coś tam Cię widać na tym chacie. Aktywność na ts również na plus, jedynie to forum. Konto widać, że założone tylko dla podania, ale trudno przeboleję. Myślę, że bez problemu się dogadamy i chętnie będziemy ze sobą współpracować. Na TAK.
 38. 0 punktów
  Chciałabym moda na cg od mikołaja
 39. 0 punktów
  1. Nick z gry: _Pro_Kuba_ 2. Data otrzymania bana: nie znam 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/a/iTmdFxt 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Nie wiem, nie grałem w minecraft ponad rok. Grałem ostatnio we wakacje 2017 i było wszystko dobrze. Dziś postanowiłem wbić na serwer by pograć z kumplem, lecz ku mojemu zdziwieniu mam bana za cheaty. Których nie mam 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Ponieważ nigdy nie używałem hacków więc nie wiem dlaczego mam tu bana.
×
×
 • Utwórz nowe...