Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 08/18/19 we wszystkich miejscach

 1. 12 punktów
  Krótko i na temat, jestem definitywnie na NIE! Dlaczego? A no dlatego, iż mimo dobrej aktywności oraz sporej wiedzy jesteś osobą nieprzewidywalną i to w negatywnym tego słowa znaczeniu. Czasem bywasz miły i pomagasz graczom a czasem dajesz upust swojemu niezadowoleniu na helpopie posługując się wulgaryzmami. Wiem i doceniam to, że zgłaszasz bugi/przeoczenia itd., aczkolwiek sam również z nich korzystasz. Nie widzę sensu dawania szansy osobie, która jeszcze do niedawna wbijała na serwer tylko po to, aby pofarmić pieniądze i ether. Gdy herbalism został zmieniony, to znacząco zmniejszyła się twoja aktywność.
 2. 10 punktów
  Nick: xGabrvsia Propozycja/zmiana/błąd: 1.Możliwość rozpoczęcie areny SkyWars Duo od 4, ewentualnie 6 osób. Uzasadnienie: 1. Uważam, że rozpoczęcie areny od 8 osób to za dużo, ponieważ czasem sam okres oczekiwania na rozpoczęcie jej, jest większy niż sama rozgrywka. Zostało to celowo wprowadzone, aby nie nabijać statystyk. Nie planujemy zmiany/ Assassniek Wszystko rozumiem tylko komu chciałoby sie zbierać taką "ekipe" na nabijanie statystyk? Równie dobrze można to robić na SkyWars Solo. Na skywars solo też zostało podwyższone glosowanie od 4 osób/ Assassinek Nie zrozumiałeś chyba mojej wypowiedzi, ponieważ chodziło mi oto, że jak "ekipa" nabijająca statystyki w te 4 osoby. równie dobrze może je w ten sam sposób nabijać na SkyWars Solo. Poza tym napisałam, że "Możliwość rozpoczęcie areny SkyWars Duo od 4, ewentualnie 6 osób." Skróci to czas oczekiwania na start areny, której wystartowanie na Duo czasami graniczy się z cudem.
 3. 8 punktów
  Nick: Maryniaa Propozycja/zmiana/błąd: 1. Dodanie kompasu na trybie BedWars. Uzasadnienie: 1. Sądzę, że nie raz podczas areny bw 1:1 zdarzyła się każdemu taka sytuacja, mianowicie: gracz przeciwnej drużyny skampił się w dość trudnym do odnalezienia miejscu na mapie, np. obydwoje graczy nie mają łóżka, a jeden z nich chowa się na mapie trzymając shift. Raczej wiadomo, że można bybyło zginąć i sprawdzić szybko na spect podczas odrodzenia, jednak nie mając łóżka praktycznie nic nie da się zrobić, a arena trwa bardo długo i jedynymi opcjami jest wyjście z gry nie chcąc tracić czasu albo szukać go do skutku. Jest to raczej irytujące i przedłużające arenę, owy kompas pokazywałby zwyczajnie daną odległość kratek od gracza co ułatwiłoby i umiliło bardzo grę. Kompas możnaby kupić za emeraldy.
 4. 6 punktów
  Kiedy masz vipa, ale nie możesz używac jego funkcji ;DDDD https://imgur.com/QcpnSm6
 5. 6 punktów
  1. Nick: TheDangerCat 2. Wiek: 19 3. Jak długo grasz na serwerze? Aktualnie jest to moja piąta edycja z rzędu. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Wszystkie, byłem już helperem oraz znam komendy na moderatora 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Oczywiście raz się dostałem i spełniałem wszystkie wymagania a nawet po poprzedniej randze helpera jestem w stanie być jeszcze lepszy! 6. Opisz siebie: Siemanko mam na imię Dawid, moją pasją są różnorodne sporty, takie jak: Deskorolka, taekwondo (3 miejsce w zawodach międzywojewódzkich), mma, bjj oraz boks. Jednak pomiędzy ciężkimi treningami lubię zrobić sobie odpoczynek poprzez granie w gry. Przez doskonalenie się w grach stałem się niezastąpionym graczem zarówno jak osobą rozwiniętą na wielu płaszczyznach. Samorozwój jest dla mnie ważny i jestem otwarty na nowe znajomości jak i wyzwania. Potrafię się zachować w nieprzewidzianych oraz nieprzyjemnych sytuacjach. Jestem pomocny i stanowczy. Byłem w naszej kochanej administracji i dużo się nauczyłem od ostatniego razu i rozwinąłem się na wiele różnych sposobów. Myślę, że nadaje się na role Helpera gdyż będę jeszcze lepszy niż ostatnio.w Chciałbym dołączyć do ekipy Helperów by wspierać was i serwer mc.skyblock.pl!
 6. 3 punkty
  Siema Kot Zacznijmy od aktywności, tu nie mam się do czego przyczepić. Na ts widuje cię bardzo często, na serwerze jeszcze częściej. Mimo opinii kampai wiem że stać cię na to aby być spokojnym graczem. Pokazywałeś nam to wiele razy i mimo poprzednich edycji, twojego poprzedniego pobytu na randze helpera, rzadkiego toksycznego zachowania na czacie jak i czasami na teamspeaku, jestem w stanie wystawić ocenę pozytywną. Wiedzę ogólną na temat serwera masz ogromną więc jak najbardziej na +. Wielokrotnie mieliśmy okazje porozmawiać na spokojnie na ts, nie krzyczałeś, nie przeklinałeś, nikogo nie obrażałeś i wydajesz się ogarniętą osobą. Tak czy inaczej, ja jestem na TAK
 7. 3 punkty
  Plusy + Bardzo dobra aktywność + Coś tam pomagasz + Widziałem i rozmawiałem na ts3 + Aktywny Na forum + Ogromna wiedza na temat serwera Minusy - Podanie brzydkie i niewygodnie się czyta - Czasami twoje zachowanie jest naganne, ale w porównaniu do poprzednich edycji jest lepiej Neu/Tak
 8. 3 punkty
  plaid nie dostał ub na cg XDDDDD beka zrozumiałem swój błąd dajcie ub ... @szymonx20
 9. 3 punkty
  Czytanie chyba nie jest twoją mocną stroną... Nie mam zamiaru patrzeć jak znowu będziesz odwalać a potem pisać bzdury na forum. Nie będę się cackać z takimi jak ty, może kiedyś zrozumiesz swoje zachowanie... BEZ UB.
 10. 2 punkty
  @xNati68 to mój teammate bedwars i pokonuje z nią was wszystkich haha
 11. 2 punkty
 12. 2 punkty
  Jest znacząca różnica pomiędzy słowem "zastraszenie" a "ostrzeżenie". Wykorzystywanie chociażby najmniejszych bugów gry (celowo lub też nie) nie jest mile widziane na serwerze. Z tego co widzę ban już minął i choć uważam, że powinien być krótszy lub wystarczyłoby upomnienie, to pamiętaj, że gra na SCB jest rozgrywką dynamiczną, jest to tryb PVP, którego celem jest walka z przeciwnikami, a nie campienie. Należy czerpać zabawę z gry, a nie wzajemnie ją sobie utrudniać - kłótnie są tu zbędne. Sprawę uważam za wyjaśnioną - zarówno z Tobą jak naszym KidModeratorem. Zamykam.
 13. 2 punkty
  Nick: polo483 Propozycja/zmiana/błąd: 1. Powrót SkyWalls 2. Przejście niektórych trybów na tryb Arcade 3. Zmiana limitu graczy na SCB na arenie Zimowej z 6 na 8 graczy Uzasadnienie: 1. Moim zdaniem Powrót SkyWalls dałby serwerowi 'drugą młodość', ponieważ podczas jego obecności na serwerze grało więcej osób. Mapy powróciłyby z dawnej edycji tego trybu, ale lobby mogłoby się zmienić, np. na jakieś bardziej nowoczesne. Klasy byłyby takie jak kiedyś, chyba że dodane zostałyby nowe do kupienia oraz klasy Vip. Sam wychowałem się na tym trybie i mam nadzieję, że będzie mi dane z powrotem tam zagrać 2. Chodzi mi tu o Build Battle i VD. Po dodaniu do Arcade zwolniłoby się miejsce na nowe tryby, np. dla wspomianego wcześniej SkyWalls 3. Na tej arenie poprzez niski limit graczy można zagrać samemu, gdy nie gra się z nikim i nikt nie dołącza, można napisać /v, a arena wystartuje nawet, jeśli jest 1 gracz Proszę o rozwinięcie punktu nr.1 /byku Rozwinąłem punkt nr. 1
 14. 1 punkt
  1. Nick w grze:takeawaystormPL 2. Tryb gry:BW 3. Nazwa propozycji:Nowe itemy BedWars 4. Opis propozycji:Tak więc zaczynajac,chcialbym powiedziec o jakie itemy mi chodzi: 1.Szkło odporne na wybuchy:Na innych serwerach takie szkło jest,a jest ono użyteczne(bardzo),moi zdaniem przydałoby się 2.złota zbroja:Chcialbym,żeby ta zbroja się pojawiła,ponieważ urozmaiciłoby to sklep z zbrojami,cena: złote buty:16 żelaza złota klata:28 żelaza złote spodnie:20 żelaza złoty hełm:18 żelaza 3.Siekiery:Wybiór siekier na tym serwerze jest bardzo ubogi,poniewaz jest tylko diamentowa siekiera,która kosztuje 12 złota,chciałbym zeby wprowadzono siekiery: drewniana:10 żelaza złota wydajność I 2:30 żelaza żelazna wydajność II:8 żelaza 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Piszę tą propozycję,ponieważ przydałoby się odświeżenie tego trybu.Te itemy mogłyby moim zdaniem urozmaicic chociaż trochę tryb Bedwars,który był nieruszony około 2 lata.Niektórzy gracze chcieliby,żeby odświeżono ten tryb.Jeszcze jedno:Ceny mogą jak najbardziej być zmienione. 6. Ewentulne załączniki:brak
 15. 1 punkt
  Nick:Panda201 Event(np. parkour):OX Opis Mapy:Gracze wybirają Odpowiedzi Tak/Nie Pytania zadaje administracja Jeśli możecie napiszcie pluginy bądz komendy bo ja nie ogarniam :/ Screeny:
 16. 1 punkt
  1. Nick z gry: Karol739 2. IP serwera: mc.skyblock.pl 3. Nick oskarżonego/oskarżonych: Misia, Dolantor, Wejherowo, BAKUSSS, Cipiarz30000, sonic231, Marus147, Kido02, Kanonekk 4. Powód oskarżenia gracza/graczy: Wulgaryzmy 5. Przybliżona data: 21:45 - 22:15 6. Dowody: W załączniku.
 17. 1 punkt
  1. Nick w grze: Seekerv18 2. Data otrzymania bana: 2019-08-18 18;52 3. Screenshot z informacją o banie:Screena mam odrazu po tym jak zostalem zbanowany i widac ze mam blazingpacka, wiec no https://imgur.com/a/0zUhGEi 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Grałem se od dluzszego czasu na trybie HnS mapa czernobyl, stało 2 graczy w jednej kratce w rogu, krata i plotek zaczalem ich uderzac obu naraz i dostałem najpierw kicka za "killaure" następnie próbowałem ponownie sie zalogowac ale widnial juz ban ;> 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Ponieważ, nie używałem niedozwolonych modyfikacji lub też wspomagaczy nie psuje gry innym graczom. Wydaję mi się też z pewnego doświadczenia, że nie da się mieć KILLAURY na bloki wiec no haha. Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.
 18. 1 punkt
  Jak chciałaś zabłysnąć to się mogłaś brokatem posypać
 19. 1 punkt
  plaid nie dostał ub na cg XDDDDD beka zrozumiałem swój błąd dajcie ub
 20. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę. Drobne braki, które na szczęście łatwo da się nadrobić. Jestem na tak.
 21. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę. Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, małe braki, troszeczkę podciągnąć taryfikator i będzie picuś glancuś. Jestem na tak.
 22. 1 punkt
  drugie lobby będzie wyłączone ze względu na brak dużego ruchu
 23. 1 punkt
  1. Nick w grze: FejmeKK 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: RuchamWasWDupe 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Nieprzyzwoity nick 4. Tryb gry: SBSG 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 6. Dowody: https://imgur.com/a/zU4nESF
 24. 1 punkt
  Nick: BlackDead0101000 Propozycja/zmiana/błąd: 1. Usunięcie mapy "Zamek" z trybu Villager Defence lub redukcja ich ilości do minimum; 2. Wręczanie Diamentów na trybie VD co ukończoną falę, nie co ukończoną grę; 3. Zbalansowanie kitów na VD. PleAsE. Uzasadnienie: 1. Mapa ta jest najmniej grywalna ze względu na jej intencje utrzymania 24 graczy max... w grze, która ma najmniejszą populację na całym serwerze. Wiele osób się zgodzi ze mną, że Zamek jest wyjątkowo niekomfortową mapą ze względu na: #1 Ogromny rozmiar mapy, co czyni szukanie i zabijanie zombiaków kompletnym masochizmem; #2 masy zwierzaków i roślinności, które tylko utrudniają rozgrywkę; #3 Sam fakt że potrzeba MINIMUM 6 graczy do wystartowania tego piekła, z którego każdy i tak wychodzi, bo woli Grzybową/Pustynną. 2. Wyobraźcie sobie, że ktoś hardo grinduje Pustynię, zabił kilka tysięcy zombie w ciągu ostatnich trzech godzin... I nagle kompletnie niespodziewanie zostaje wyrzucony z serwera za "Latanie" podczas krytowania zombiaka. I co dostał za swoje długotrwałe starania? Jedno, wielkie, zapakowane nic. Nie ma nic bardziej frustrującego niż zmarnowanie kilku godzin na grę, która nie przyniosła kompletnie żadnych kołaczy, żadnej satysfakcji, a wręcz przeciwnie - odraża faktem że cały wysiłek może bez problemu pójść na marne ze względu na to że Antycheat tak zdecydował. Jest to jedna w przyczyn dla których VD jest tak mało popularne. Jeśli tak ma być, to niech gracz chociaż cieszy się uzbieranymi Diamentami, na które w końcu zasłużył, nieprawdaż? Nie tylko uraczyłoby to ofiary Antycheata, ale też pozwoliłoby graczom swobodnie wyjść z gry bez konieczności proszenia/zmuszania innych aby ją wraz z nim zakończyli tylko daltego, że chce swoje diamenty zachować. Więc byłby to znaczący zysk dla wielu , a nawet i wszystkich graczy. A taki system dla Was na pewno nie jest trudny do wdrożenia, w końcu wystarczy doliczyć ilość diamentów do konta, proporcjonalną w skali 1:1 do zabitych zombie (które są obecnie sumowane co każdą wygraną falę) i dodać 1 diament za wygraną rundę. 3. Wiele kitów w VD jest kompletnie... nieporównywalnych jeśli chodzi o potencjał pozostałych. Dlatego żeby każdy kit był godny uwagi, oto sugestie edycji każdego z kitów: Sprytny - Brak sugestii, kit doskonały; Szaman - Zamiast mikstur siły i leczenia co falę, niech Szaman otrzymuje efekt "Siły" na kilka sekund (np. 3) za każdym zabójstwem. Byłby to użyteczny kit na początek, a nawet w trakcie dłuższej gry. Wojak - Dodanie całego skórzanego setu, nie tylko tuniki i drewnianego miecza. Snajper - Dobry na początek gry, ale jedna rzecz mnie dobija. "Co falę: 1 strzała." Serio? Dajcie mu 8-16 strzał co falę, żeby miał czym strzelać. Jedną strzałą nie pokona fali. Cukiernik - Podoba mi się koncept samożywności u Cukiernika w zamian za jego mniejszą efektywność w bitwie ze względu na brak zbroi i słabą broń, jednak staje się bezużyteczny w dalszej części gry, dlatego zasugerowałbym kompletne usunięcie ciastek i zastąpienie ich mocą: "Nigdy nie traci głodu." Uciekinier - Zastosujmy zabieg dopasowujący funkcję kitu do jej nazwy, skoro "uciekinier", to niech dostanie możliwość szybkiej ucieczki - Zamiast mikstur co falę (które są bezużyteczne btw, w końcu Sprytny ma permanentną szybkość...), niech dostanie efekt "Szybkosć II" na 2 sekundy za każdym razem kiedy zostanie uderzony przez zombiaka. Metoda taka jak podczas ataku zombiaków z fali 25<, które dają efekt "Osłabienie II" na 5 sekund kiedy uderzą gracza. Jubiler - Fantastyczny koncept, jednak za mało wynagradzający moim zdaniem, zwłaszcza że to kit dla VIPów. Według mnie dodatkowe 20% diamentów znacząco uatrakcyjniłoby tę klasę. Medyk - W związku z tym że Cukiernikowi zasugerowałem dać moc nie spadającego głodu, Medyk potrzebuje czegoś innego. Permanentna regeneracja by brzmiała ciekawie na pierwszy rzut oka, jednak kolidowałaby z efektem regeneracji III przy ukończeniu fali i ulegałaby kompletnemu nadpisaniu przez mocniejszy efekt. Może mikstura regeneracji na 45 sekund i mikstura leczenia, co falę? Zamiast nie spadającego głodu. Kowal - Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, jeśli ten kit działa. Czarodziej - Zabawa ogniem, tak? Ten miecz mu się szybko zepsuje, więc co powiecie na to aby każda broń jaką zakupi Czarodziej, miałaby dodany enchant Fire Aspect? Rycerz - Myślę, że tutaj również brak wątków. Turysta - Perfekcyjny kit. Może tylko ciut za tani. Bomber - jeśli to faktycznie ma być terrorysta utylizujący rzucane mikstury leczenia, musi ich mieć o wiele więcej aby dało się go porównać do innych kitów. 3 mikstury "Instant Health II" co falę powinno to wyrównać. Elf - Taki wzmocniony snajper. W porządku. No może cena z 15K diamentów mogłaby zejść do 12K, bo ten kit jest bezużyteczny w późniejszej grze. Alchemik - Za słaby, 3 mikstury na całą grę to nic, chyba że ktoś o zdrowych zmysłach daje się zabijać zombiakom żeby je farmić. Najlepszym sposobem na zbalansowanie tego kitu byłoby darowanie graczowi losowej mikstury (siły/szybkości/regeneracji/być może innych) co falę. Slayer - To jest chyba najlepszy możliwy kit w tej grze. I nie mam do niego najmniejszych zażaleń. Phew... Wyrobiłem się. Jeśli jednak Waszym zdaniem 1 kit = jedno życzenie... To rip ta propozycja, ale przynajmniej miałem dobre chęci. (jak tak to wybieram Uciekiniera, żeby nie był znerfioną wersją Sprytnego...) Co do ostatniej linijki - nie, uwzględniamy wszystko i analizujemy czy się opłaca zmiana/byku
 25. 1 punkt
  Zapraszam na rozmowę. Wiedza na temat cheatów dość porządna, w przeciwieństwie do regulaminu... Liczę, że sobie powtórzysz - jestem na tak.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×