Skocz do zawartości

Serek

Administrator SkyBlock
 • Zawartość

  2679
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Serek wygrał w ostatnim dniu 1 Październik

Serek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1027 Pro

O Serek

 • Ranga
  Administrator SkyBlock
 • Urodziny 5 Wrzesień

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Serek
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

4960 wyświetleń profilu
 1. Serek

  II etap zakończony powodzeniem, gratulacje!
 2. Serek

  e

  Jak aktualna się skończy.
 3. Serek

  Niektóre rzeczy przejdą, niektóre stracisz. Nie polecam zmieniać.
 4. Serek

  Propozycja odrzucona
 5. Serek

  Miało być parę dni przesunięcia, ale dłużej nie będę czekał. Czas minął, aplikant nie pojawił się na II etapie. Podanie odrzucone
 6. Serek

  No całkiem, całkiem... Zapraszam na II etap -> ts.skyblock.pl -> kanał pomocy skyblock, albo pogaduchy, wybierz sobie. Jeśli pasują Ci tylko określone godziny, to napisz na pw.
 7. Jak wyżej. Propozycja odrzucona
 8. Serek

  Przyjrzymy się tej sprawie.
 9. Sprawdź teraz, wszystko powinno działać.
 10. Serek

  Nie jest to rzecz, która koniecznie musi pojawić się w sklepie, ale przy kolejnej aktualizacji sklepu (czyli prawdopodobnie przy tworzeniu nowej edycji) zastanowimy się, czy warto coś takiego dodać.
 11. Serek

  Ciężko konkretnie ustalić z jakiego powodu tak się dzieje, zapewne chodzi o wspomnianą zmianę nicku. Jeśli masz możliwość najlepiej zmień nick z powrotem na ten z małej litery lub kompletnie inny, powinno załatwić sprawę.
 12. Witajcie, mamy dziś przyjemność ogłosić Event PvP na serwerze SkyBlock! Czas trwania: Rozpoczęcie: 17.11.2018 godz. 16:00 (Zapisy do godz. 15:30 tego samego dnia) Finały: 18.11.2018 godz. 16:00 Na czym będzie polegał event? Event polega na grupowych walkach pvp na zbudowanej przez nas arenie! Wszystkie chętne osoby chcące wziąć udział w evencie muszą założyć 3-osobowy team. Podczas trwania eventu gracze zostają przeniesieni do swoich narożników oraz nadajemy im wybrany przez nas ekwipunek. Po zakończeniu zapisów pojawi się post w tym temacie z listą uczestników wraz z podziałem na poszczególne walki. Wygrany team przechodzi do dalszego etapu rozgrywki. Czyli w przypadku wygranej, gracze przechodzą do tabeli wyżej i walczą z kolejną drużyną. W jaki sposób wybierzemy zwycięzców? Zwycięzce wybierzemy w bardzo prosty sposób. Będzie to drużyna, która wygra finały. Dla dwóch pozostałych drużyn przewidujemy nagrody pocieszenia. Jakie będą nagrody? 1 miejsce: Ranga HERO na okres 30 dni 2 miejsce: 3 mityczne klucze (po 1 dla gracza z teamu) 3 miejsce: 3 legendarne klucze (po 1 dla gracza z teamu) W przypadku zajęcia 1 miejsca przez wygraną drużynę, członkowie teamu otrzymają po randze HERO na okres 30 dni. W przypadku zajęcia 2 i 3 miejsca przez przegrane drużyny, członkowie otrzymają po jednym kluczyku do skrzynek wspomnianych wyżej. Gdzie można się zapisać? Zapisy prowadzone są w tym temacie według poniższego wzoru. Drużynę zgłasza kapitan. Nazwa drużyny: Kapitan: Gracz #2: Gracz #3: Zgłaszając się do eventu należy pamiętać o zastosowanie się do podanego wyżej wzoru. Wszystkie inne posty będą karane warnem, w razie pytań piszcie w wiadomości prywatnej do Serka Życzymy powodzenia!
 13. Serek

  Dział cubegame niżej, kolego.
 14. Serek

  Dobra, niech będzie. Zapraszam na II etap, czekaj na kanale pomocy lub pogaduchach w godzinach popołudniowych.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×