Skocz do zawartości

Serek

Administrator SkyBlock
 • Zawartość

  2580
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  24

Serek wygrał w ostatnim dniu 24 Wrzesień

Serek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

955 Pro

O Serek

 • Ranga
  Administrator SkyBlock
 • Urodziny 5 Wrzesień

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Serek
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

4572 wyświetleń profilu
 1. Sprawa wyjaśniona na ts3, zamykam.
 2. A nie zużyłeś przypadkiem kilofa bardziej? Pokaż screena z widoczną informacją ile Etheru potrzebujesz na naprawę + kolejnego z widocznym saldem Etheru.
 3. Witajcie, mamy dziś przyjemność ogłosić Event Olimpiada na serwerze SkyBlock! Data Eventu: 30.09.2018, godz. 16:00 Na czym będzie polegał Event? Event polega na zdobyciu jak największej ilości punktów. Punkty są przyzwane w różnych konkurencjach. Za każdą konkurencję można otrzymać od 0 do 2 punktów. Dzielicie się na 6 drużyn każda po 3 osoby. Konkurencje w których będziecie brać udział: -Koszykówka(Trafianie piłką do hoppera) -Gorące krzesła(Wsiadanie do jeżdżących wagoników, kiedy przestanie grać muzyka) -Pływanie(Jak najszybsze dopłynięcie na metę) -Bieg przez płotki(Jak najszybsze pokonanie toru przeszkód) -Łucznictwo(Trafienie do celu) -Gra w ciemno(Pokazanie jak dobrze się znacie) -Rzut kulą(Rzucanie jak najdalej śnieżką) -Skocznia narciarska(Latanie jak najdalej elytrą) -Pogoń za marchewką(Prowadzenie świni do celu) -Łyżwiarstwo(Wyścig w łódkach) Wygrywa drużyna z największą ilością punktów. Jakie będą nagrody? 1 miejsce: 50000$ + klucz do skrzynki legendarnej dla każdego gracza zwycięskiej drużyny 2 miejsce: 25000$ + klucz do skrzynki party na głowę 3 miejsce: 10000$ + klucz do skrzynki standard na głowę Są przewidziane również nagrody pocieszenia Gdzie można się zapisywać? Zapisywać prosimy się w tym temacie w komentarzu Prosimy o zapisywanie się liderów drużyn Zapisy prowadzone są wg poniższego wzoru. Nick lidera: Nicki dwóch pozostałych graczy: Dodatkowe informacje: Event odbywać się będzie za pośrednictwem TS3, także jest on wymagany podczas brania udziału w wydarzeniu! Pierwsze 6 drużyn, które zgłoszą swój udział proszone są o stawienie się o godzinie 16:00 dnia 30.09.2018 na TS3 (ts.skyblock.pl), kanał EVENT OLIMPIADA
 4. Odnośnie naprawy - błąd wizualny, potrzebujesz zawsze 100 więcej, czyli 633. Ranga gracz = default, to samo.
 5. Witajcie Drodzy Gracze! Dziś przychodzimy do Was z czymś, czego jeszcze nie było. Postanowiliśmy utworzyć dla Was SkyBlockową formę tygodnika! Owa gazetka ukazywała sie będzie w każdą niedzielę wieczorem w tym wątku w formie postów. Co będzie się znajdowało w naszym tygodniku? - Informacje o zmianach wprowadzonych w konkretnym tygodniu, - Wyspa Tygodnia, - Aktualności, czyli zapowiedzi wszelkich Eventów, - Wywiady z graczami na różnego rodzaju tematy, - Konkursy, Eventy, screeny z Wami! Na czym polega tytuł Wyspy Tygodnia? Tytuł "Wyspy Tygodnia" może otrzymać lider wyspy, którą w danym tygodniu uznamy za wyróżniającą się na tle innych. Mogą to być wyspy ładne, ale także aktywne. Swoje wyspy możecie zgłaszać do Misi oraz Medsona na serwerze. Dla każdego członka Wyspy Tygodnia przewidujemy małą nagrodę oraz opublikowanie screenshota (w miarę możliwości). Mamy nadzieję, że ciepło przyjmiecie taką formę kontaktu z nami. Wszelkie sugestie oczywiście zgłaszajcie do Misi lub Medsona na pw, chętnie przyjmiemy Wasze pomysły!
 6. Serek

  Nie dostałeś bana, lobby do logowania kont nonpremium jest chwilowo nieaktywne. Poczekaj parę minut i spróbuj ponownie.
 7. Kupowanie zbędne, klikniesz sobie 5 razy więcej, nie zaboli. Hoppery prędzej mogą zniknąć niż być bardziej rozpowszechnione, więc odpada. Odnośnie stakowania, jest tyle samo przeciwników jak i zwolenników, co zauważyliśmy, gdy pod koniec ostatniej edycji były całkiem wyłączone... Wyłączone jest na kilku mobach, które wymagały tego do prawidłowego funkcjonowania.
 8. Serek

  Nie spełniasz wymagań, więc po co piszesz podanie? Dodatkowo jak sama piszesz pełnisz funkcję administracyjną na innym serwerze. Odrzucam Jako ciekawostkę dodam, że w podaniu z 7 grudnia 2017 miałaś 15 lat. Też chciałbym umieć teleportować się czasie.
 9. Mam pytanie dotyczące forum. Byłabym wdzięczna jakbyś odpisał. Chce się tylko zapytać na jakiej stronie zostało zrobione forum. Jeśli nie wiesz to mógłbyś podać linka lub nick kogoś kto wie? (Nick na forum kogoś kto wie).

 10. Serek

  Nie spełniasz wymagań, co sam z resztą zauważyłeś, a mimo to napisałeś podanie. Dodatkowo widzę dość ciekawą historię warnów/banów/mute, która w takiej okazałości chyba nie przystoi osobie ubiegającej się o rangę Helpera. Odrzucam
 11. Serek

  II etap zakończony powodzeniem, gratulacje.
 12. Niestety, ale nie możemy Ci pomóc w tej sytuacji. Nie ingerujemy w to kto, gdzie, z kim i dlaczego gra oraz jakie ponosi tego konsekwencje. Na przyszłość uważniej wybieraj współlokatorów.
 13. Tak wgl. co za różnica, czy druga wyspa w netherze, czy w normalnym świecie? Aktualnie masz możliwość posiadania wyspy o rozmiarze aż 350x350 (gdy kiedyś max wynosił 100x100), już teraz teoretycznie posiadasz więcej niż jedną wyspę. Propozycja odrzucona
 14. Serek

  20.09.2018 *Naprawiono bug dotyczący wypłacania Etheru z skarbca. *Naprawiono bug dotyczący zbyt dużej ilości Etheru w skarbcu za 24 godz. przechowywania. *Naprawiono błędną ilość /sethome dla rangi SKYGOD, teraz ma już odpowiednią ilość, czyli 10. *Ulepszono pracę Budowniczy, teraz zarabia się trochę więcej Etheru.
 15. Otrzymałeś kolor, nie jesteś już szary, co było Twoim celem, więc w czym problem? Kolor jak najbardziej jest i będzie dostępny w skrzynce, nie widzę powodu dlaczego miałby być gorszy.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×