Skocz do zawartości

Kik21_PL

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Neutralny

O Kik21_PL

 • Ranga
  Użytkownik II

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnio na profilu byli

483 wyświetleń profilu
 1. Kik21_PL

  lizus xd
 2. Kik21_PL

  Bo ty i ziemia mieliscie to samo IP, a nie koncowki inne.
 3. Kik21_PL

  Ban słuszny. Wszyscy na Wyspie mieliście to samo IP, tylko końcówka inna Więc to Multikonto. Zamykam. Z cienistym gadaliśmy i doszliśmy do tego, że Unban.
 4. Kik21_PL

  Mam Masz Lodówke?
 5. Kik21_PL

  Temat bezsensowny, po co taka ranga? Jak już kolega wyżej napisał, nie ma polskich znaków.
 6. Kik21_PL

  1. Administracja nie odpowiada za utracone itemy ( krasze serwera , kradzieże ,zabójstwa , nie używanie komendy /sprzedaj itd.) To jest twoja wina. Temat do zamknięcia.
 7. Kik21_PL

  Dziś przeczytałem skargę na ciebie: http://skyblock.pl/index.php?/topic/3599-ban-za-anty-afk-i-multi-konto/ że Ziemia jest na Afczarce. No i tak "dla beki" wbiłem dziś i okazało się, że ty i Ziemia mieliście to samo IP, więc dostałeś bana za Multikonto, bo wątpię w to, że twój kolega siedział koło ciebie i zostawił konto na Afczarce. Uważam, że ban słuszny.
 8. Kik21_PL

  Nie możesz. Najwyżej możesz zrobić SS [Zdjęcie tego] i dać moderatorowi a on go pouczy/Ukarzę.
 9. http://skyblock.pl/index.php?/topic/2982-ban-chyba-na-ip-za-z%C5%82o%C5%9Bliwo%C5%9B%C4%87-s%C4%85siada/?view=findpost&p=23560 Temat już robiłeś. Zamykam.
 10. Kik21_PL

  Gracz dzisiaj również Spamował. DOstał bana. Zamykam.
 11. Kik21_PL

  W temacie nie wypowiadano się od +7 Dni. Zamykam.
 12. Kik21_PL

  Ehh niepotrzebne nabijanie postów + Ddos są niedozwolone, więc idź na policję i sam się wkop. Policja Reaguję jak stracona wartość ma +250zł. Zamykam.
 13. Kik21_PL

  Gracz Zbanowany, jak i zarówno Autor Tematu, za przyznanie się do posiadania Nodus'a na zdjęciu. Pozdrawiam, Kik21_PL i Zamykam.
 14. Kik21_PL

  Serwer już dawno wystartował. Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×