Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5273
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  106

Georger wygrał w ostatnim dniu 2 Listopad

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2137 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  GeorgerPL/Georger

Ostatnio na profilu byli

15501 wyświetleń profilu
 1. Georger

  Nie ma możliwości usuwania tematu. Jeśli chodzi o edycję, to nie jest dostępna dla nowych użytkowników. Ankieta to informacje od graczy czego by oczekiwali na serwerze. Nie jest jednak ona ostateczną decyzją, więc duża ilość zapytań o jakiś tryb nie gwarantuje jego dodania. Zamykam.
 2. Georger

  Nie zamierzamy wprowadzać tego typu komendy. Statystyki są dostępne na stronie serwera. Zamykam.
 3. Georger

  Korzystanie z opcji "szukaj" na forum nie boli. Nie zamierzamy póki co wprowadzać dostępu do /msg na serwerze. Zamykam.
 4. Georger

  Nie wnikam co autor tematu miał na myśli pisząc tą propozycje. Zamykam.
 5. Georger

  Pisanie bezsensownych tematów w tym dziale, innymi słowy zbędny spam, to idealna okazja do otrzymania w nagrodę ostrzeżenia. Zamykam.
 6. Georger

  Nie przekonałeś mnie ani podaniem, ani aktywnością na serwerze. Nie mam żadnych podstaw by zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną. Podanie odrzucone.
 7. Georger

  Nie toleruje takiego zachowania jakim jest kopiowanie czyjegoś podania. Formalnością zatem staje się napisanie poniższego podsumowania. Podanie odrzucone.
 8. Georger

  Brak mi słów odnośnie osób, które piszą podanie, a nawet nie raczą przeczytać ze zrozumieniem wymagań. Podanie odrzucone.
 9. Georger

  Wydaję mi się, że w wieku 15 lat przeciętny nastolatek powinien wykazywać chociażby minimalną umiejętność czytania ze zrozumieniem. Podanie odrzucone.
 10. Georger

  A wystarczy przeczytać ze zrozumieniem wymagania na stanowisko, na które próbuje się rekrutować. Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Poniższa decyzja wydaję się być najodpowiedniejszą w przypadku osoby, która nie wykazuje żadnego zainteresowania podaniem oraz serwerem. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Dział podań odrzuconych to idealne miejsce dla osób, które nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem wymagań na stanowisko KidModeratora serwera CubeGame. Podanie odrzucone.
 13. Georger

  Żeby pisać podanie należy najpierw zadbać o to by spełniać wszystkie wymagania. Podanie odrzucone.
 14. Georger

  Błędy ortograficzne w tekście jakim jest podanie? Wstyd! Przeczytanie wstępu wystarczyło mi w zupełności do wystawnia oceny - w tym przypadku negatywnej. Podanie odrzucone.
 15. Georger

  Aktywność zarówno na forum i serwerze oraz samo podanie, to wystarczające czynniki bym mógł wystawić negatywną ocenę. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×