Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5449
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  114

Georger wygrał w ostatnim dniu 6 Marzec

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2316 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  GeorgerPL/Georger

Ostatnio na profilu byli

18274 wyświetleń profilu
 1. Georger

  Nie przekonałeś mnie ani aktywnością na serwerze, ani treścią podania. Podanie odrzucone.
 2. Georger

  Brak konta premium dyskwalifikuje Cię już na pierwszym etapie rekrutacji na KidModeratora. Podanie odrzucone.
 3. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 4. Georger

  Otrzymana szansa nie została wykorzystana. Dobre przygotowanie i brak "olewatorskiego" podejścia to jedne z cech, które cenię podczas procesu rekrutacji. Etap 2 zakończony niepowodzeniem - podanie odrzucone.
 5. Georger

  Nie mamy w planach zwiększać ilości osób w drużynie na chwilę obecną. Zamykam.
 6. Georger

  Podanie to element rekrutacji, który powinien nas zachęcić do Twojej osoby. Nie udało Ci się należycie wywiązać z tego zadania. Podanie odrzucone.
 7. Georger

  Ban został nadany jak najbardziej słusznie i nie zostaniesz odbanowany - granie na wersji z cheatami jest równoznaczne z ich używaniem. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 8. Georger

  Ban został nadany jak najbardziej słusznie i nie zostaniesz odbanowany - granie na wersji z cheatami jest równoznaczne z ich używaniem. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 9. Georger

  Czas minął, brak jakiegokolwiek zainteresowania z Twojej strony nie przekonuje mnie do Ciebie, stąd taka a nie inna decyzja. Ocena negatywna.
 10. Georger

  Aktywność na serwerze znikoma, nie tak powinna wyglądać w przypadku osoby startującem w procesie rekrutacji na stanowisko KidModeratora. Podanie również do najciekawszych nie należy - krótkie oraz mało przekonujące. Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Powyższe wypowiedzi moich GlobalModeratorów nie przekonują mnie nawet w najmniejszym stopniu do Twojej osoby. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Zweryfikowałem zaistniałą sytuację. Na chwilę obecną powinieneś móc normalnie wejść na serwer na nicku HezzuTv. Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 13. Georger

  Gracz szym6969 ukarany/a banem permanentnym za używanie cheatów na arenie SkyWars. Gracz miniranek787 ukarany/a banem czasowym na okres 2 dni za sojusz 2-osobowy na arenie SkyWars. Dzięki @szymekpe22 za zgłoszenie! Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 14. Georger

  Gracz SpenetrujeCiDupe ukarany/a banem permanentnym za nieprzyzwoity nick. Dzięki @natalia69 za zgłoszenie! Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 15. Georger

  Temat niezgodny ze wzorem podania na KidModeratora serwera CubeGame. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×