Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5244
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  105

Georger wygrał w ostatnim dniu 1 Wrzesień

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2115 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  GeorgerPL

Kontakt

 • Strona WWW
  http://georger.pl

Ostatnio na profilu byli

14754 wyświetleń profilu
 1. Georger

  Doszły mnie słuchy, że nie należysz do osób, które przestrzegają regulaminu, a aktualny ban, którego posiadasz jest tylko jednym z dowodów to potwierdzających. Podanie odrzucone.
 2. Georger

  Gracz, który nie istnieje nie może mieć bana. Zamykam.
 3. Georger

  Nie potrzebuje w Administracji osób, które wyrażają się w taki sposób do graczy. Podanie odrzucone.
 4. Georger

  Brakuje neksiego
 5. Georger

  Przykro nam, ale tego typu nick nie jest odpowiednim w przypadku osoby, która próbuje dostać się do Administracji. Podanie odrzucone.
 6. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 7. Georger

  Brak zainteresowania rekrutacją, podaniem oraz serwerem to dla mnie istotna informacja na podstawie której mogę podsumować twoje podanie. Podanie odrzucone.
 8. Georger

  Aktywność zarówno na serwerze jak i forum do najciekawszych nie należy. Nie tak powinna wyglądać w przypadku osoby, która próbuje swoich sił w rekrutacji na KidModeratora. Podanie odrzucone.
 9. W celu wyjaśnienia oraz rozwiązania problemu skontaktuj się ze mną poprzez serwer głosowy TeamSpeak3: ts.cubegame.pl (strefa CubeGame, kanał pomocy). Zamykam.
 10. Georger

  Aktywności na serwerze nie będę komentować, bo takowej nie ma. Nie bez powodu istnieje coś takiego jak wymagania. Podanie odrzucone.
 11. Georger

  PODANIE 23.04.2017 PODANIE 03.01.2018 PODANIE 29.03.2018 PODANIE 28.08.2018 Trochę się tego nazbierało i za każdym razem ten sam powód odrzucenia, to samo podanie, prawie te same słowa, te same zastrzeżenia... Nie mam żadnych podstaw by zaprosić Cię na rozmowę - nie mam żadnych podstaw by dać Ci póki co kolejną szansę na dalsze procesy rekrutacji, bo już takową miałeś. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  W wymaganiach jest jasno napisane, że wymagany wiek w procesie rekrutacji to 14 lat. O twoim banie za używanie cheatów na serwerze nie będę wspominać. Podanie odrzucone.
 13. Georger

  Nie jestem przekonany do Twojej osoby, podanie i duża aktywność nie zawsze są przepustką do dalszych etapów. Ocena negatywna.
 14. Georger

  Osoba niespełniająca wymagań na stanowisko KidModeratora na naszym serwerze, nie ma szans w procesie rekrutacji. Podanie odrzucone.
 15. Georger

  Wydaje mi się, że w poprzednich prośbach o UB zastosowałem jasną i klarowną informację na temat twojej banicji - za tego typu przewinienia nie ma możliwości uzyskania UB. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×