Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5409
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  114

Georger wygrał w ostatnim dniu 6 Marzec

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2266 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  GeorgerPL/Georger

Ostatnio na profilu byli

17331 wyświetleń profilu
 1. Georger

  Witam, historia lubi się powtarzać - mam nadzieję, że powiedzenie to nie jest Ci obce. Dotychczas wydawało mi się, że komunikat [BEZ UB] na końcu powodu bana jest przejrzysty i zrozumiały sam w sobie - niestety nie dla wszystkich z tego co widzę. W kwestii wyjaśnienia - informacja [BEZ UB] w powodzie bana oznacza brak możliwości odbanowania. Nie mam totalnie żadnych podstaw do tego by dać Ci kolejna szansę, dlatego też prośba o odbanowanie zostaje rozpatrzona negatywnie. Pozdrawiam, Georger - Administrator serwera CubeGame 
 2. Georger

  @up Idealne podsumowanie wyglądu mapy. W takim wykonaniu, z takim wysypiskiem randomowych bloków mapa nie przejdzie procesu dodania na serwer. Wykonanie nie odzwierciedla nazwy mapy jaką zaproponowałeś. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 3. Georger

  Mapka zbyt prosta i nie nada się na serwer. Nie ma w sobie nic, co mogłoby mnie do niej przekonać na chwilę obecną. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 4. Georger

  https://skyblock.pl/index.php?/topic/62143-odrzuconegungame-mapa-v2/ Odrzucam.
 5. Georger

  Niestety mapka w takim wykonaniu nie przejdzie procesu dodania na serwer. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 6. Georger

  Wiele pozytywnych opinii, nie przekonało mnie do przyjęcia mapy. Woda to zbędny element, który i tak podczas ustawiania mapy byłby wyeliminowany. Pomysł ciekawy, ale wymaga wielu dopracowań - popracuj nad tym, nad wyglądem wyspy środkowej i graczy (nazwa zobowiązuje). Poprawioną wersję możesz złożyć jako nowy temat w dziale. Odrzucam.
 7. Georger

  Ładna mapa, pomysł ciekawy, ale... nie będzie się nadawała na tryb jakim jest SkyWars. Jest zbyt duża, zbyt wysoka, zbyt masywna - rezygnujemy z tego typu rozwiązań. Radzę przebudować mapę na mniejszą lub przerobić na mapę do trybu BedWars - tam bardziej się nada w takim wykonaniu. Odrzucam.
 8. Georger

  Pomysł ciekawy, wykonanie nieco gorsze. Mapa nie ma w sobie czegoś, co by mnie do niej przekonało. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 9. Georger

  Pomimo wielu pozytywnych opinii graczy na temat Waszej mapy, nie zostanie ona dodana na serwer. Motyw ciekawy - wykonanie nieco gorsze. Mapa nie spełnia aktualnych wymogów, jest zbyt prosta, zbyt uboga, zbyt minimalistyczna. Odrzucam.
 10. Georger

  Brak zainteresowania procesem rekrutacji - po co pisałaś podanie w takim bądź razie?! Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Lubię rozdawać nagrody za tak piękne i kreatywne podania - dla Ciebie również takową przewiduję. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Dziwne i co najmniej podejrzane te nieumiejętnie skopiowane fragmenty na samej górze podania. Podanie odrzucone.
 13. Georger

  @up Co racja, to racja. Nie postarałeś się pisząc podanie, od którego zależy cały proces rekrutacji. Podanie odrzucone.
 14. Georger

  Twoje podanie - krótko, niezwięźle i nie na temat. Podanie odrzucone.
 15. Georger

  Nie spełniasz wymagań - tylko takimi słowami jestem w stanie podsumować Twoje podanie. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×