Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5098
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  101

Georger wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec

Georger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1971 Pro

O Georger

 • Ranga
  Administrator CubeGame

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  GeorgerPL

Kontakt

 • Strona WWW
  http://georger.pl

Ostatnio na profilu byli

12350 wyświetleń profilu
 1. Georger

  Zobacz sam! Jak Gumisie skaczą tam i siam, bo Gumisie cały świat już zna. Gumiś to fajny miś. Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.
 2. Georger

  Przykro mi, ale dowody mówią same za siebie. https://skyblock.pl/index.php?/topic/59898-unban/&tab=comments#comment-255093 Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 3. Georger

  Zapraszam na rozmowę podczas, której zweryfikuję sobie nieco Twoją kandydaturę. Tik, tak - czas minął, a wiecznie czekał nie będę. Ocena negatywna.
 4. Georger

  Kłamstwo ma krótkie nogi. Serio myślałeś, że kopiowanie nie zostanie zauważone? Podanie odrzucone.
 5. Georger

  Nasza Moderatorka @Trumna jasno i klarownie wyjaśniła wszystkie okoliczności otrzymania przez Ciebie bana we wcześniejszych prośbach o odbanowanie. W związku z tym, że używałeś wspomagaczy na naszym serwerze oraz tworzyłeś multikonta zostałeś ukarany zgodnie z regulaminem oraz taryfikatorem kar naszego serwera. W związku z tym, że każdy użytkownik korzystając z serwera zobowiązuje się do przestrzegania naszego regulaminu, a nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika serwera z jego przestrzegania, decyzja w sprawie bana pozostaje niezmienna. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 6. Georger

  Osoby niespełniające wymagań nie mają szans na dostanie się do Administracji. Podanie odrzucone.
 7. Georger

  O postępie weryfikacji sprawy zostaniesz poinformowany w wiadomości prywatnej. Zamykam.
 8. Georger

  Co się odwlecze, to nie uciecze... Niestety, nie jesteśmy przekonani do Twojej osoby. Podanie odrzucone.
 9. Georger

  Gracze odbanowani z powodu mało rzetelnych i niewystarczających dowodów. Zamykam.
 10. Georger

  Zapraszam na rozmowę - nie ukrywam jednak, że opinie zniechęcają mnie już na wstępie do Twojej osoby. Stres nie jest wytłumaczeniem na wszystko... Postanowiłem jednak dać szansę, stąd właśnie ocena pozytywna. Zapraszamy na Etap 2 rekrutacji na KidModeratora naszego serwera. Dobre przygotowanie (nie takie, przez które masz negatywne oceny w podaniu) to podstawa. Więcej informacji uzyskasz w wiadomości prywatnej - proszę zatem o szybki kontakt. Niestety, twój aktualny poziom wiedzy nie skłania mnie do wystawienia pozytywnego feedback'a w sprawie 2 etapu rekrutacji na KidModeratora. Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Nie zapraszam na rozmowę, daję Ci możliwość porozmawiania ze mną, a to czy skorzystasz z tej możliwości to już Twoja decyzja. "Możliwość" ma termin ważności... Nie jestem pewien czy pozytywna ocena to dobry pomysł w tym przypadku...
 12. Georger

  Niezbyt ciekawe podanie, niezbyt ciekawa aktywność. Ocena negatywna.
 13. Georger

  Niepokoją mnie te komentarze z pociągami... Kierunek rozmowa. Chyba Ci zależy. Dam ostatnią szansę - nie zmarnuj jej. Ocena pozytywna.
 14. Georger

  A ja jak napisałem wymagania, to po coś je napisałem. Podanie odrzucone.
 15. Georger

  Ostatnio widziany 20.03.18 18:47 - sprawdzone w dniu wystawienia opinii na temat podania. Aktywność minimalnie poprawiona. Jak widać napisanie długiego, w miarę estetycznego i ciekawego podania również nie gwarantuje sukcesu. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×