Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5449
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  114

Wszystko napisane przez Georger

 1. Georger

  Nie przekonałeś mnie ani aktywnością na serwerze, ani treścią podania. Podanie odrzucone.
 2. Georger

  Brak konta premium dyskwalifikuje Cię już na pierwszym etapie rekrutacji na KidModeratora. Podanie odrzucone.
 3. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 4. Georger

  Otrzymana szansa nie została wykorzystana. Dobre przygotowanie i brak "olewatorskiego" podejścia to jedne z cech, które cenię podczas procesu rekrutacji. Etap 2 zakończony niepowodzeniem - podanie odrzucone.
 5. Georger

  Nie mamy w planach zwiększać ilości osób w drużynie na chwilę obecną. Zamykam.
 6. Georger

  Podanie to element rekrutacji, który powinien nas zachęcić do Twojej osoby. Nie udało Ci się należycie wywiązać z tego zadania. Podanie odrzucone.
 7. Georger

  Ban został nadany jak najbardziej słusznie i nie zostaniesz odbanowany - granie na wersji z cheatami jest równoznaczne z ich używaniem. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 8. Georger

  Ban został nadany jak najbardziej słusznie i nie zostaniesz odbanowany - granie na wersji z cheatami jest równoznaczne z ich używaniem. Prośba o odbanowanie rozpatrzona negatywnie.
 9. Georger

  Czas minął, brak jakiegokolwiek zainteresowania z Twojej strony nie przekonuje mnie do Ciebie, stąd taka a nie inna decyzja. Ocena negatywna.
 10. Georger

  Aktywność na serwerze znikoma, nie tak powinna wyglądać w przypadku osoby startującem w procesie rekrutacji na stanowisko KidModeratora. Podanie również do najciekawszych nie należy - krótkie oraz mało przekonujące. Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Powyższe wypowiedzi moich GlobalModeratorów nie przekonują mnie nawet w najmniejszym stopniu do Twojej osoby. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Zweryfikowałem zaistniałą sytuację. Na chwilę obecną powinieneś móc normalnie wejść na serwer na nicku HezzuTv. Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 13. Georger

  Gracz szym6969 ukarany/a banem permanentnym za używanie cheatów na arenie SkyWars. Gracz miniranek787 ukarany/a banem czasowym na okres 2 dni za sojusz 2-osobowy na arenie SkyWars. Dzięki @szymekpe22 za zgłoszenie! Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 14. Georger

  Gracz SpenetrujeCiDupe ukarany/a banem permanentnym za nieprzyzwoity nick. Dzięki @natalia69 za zgłoszenie! Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 15. Georger

  Temat niezgodny ze wzorem podania na KidModeratora serwera CubeGame. Podanie odrzucone.
 16. Georger

  Witaj, konto, które nie istnieje nie może mieć bana. Możliwe, że przypisało Ci zbanowane IP. Spróbuj zrestartować kilkukrotnie router internetowy. Jeśli ban nadal będzie występował skontaktuj się z Administracją bezpośrednio poprzez serwer głosowy TeamSpeak3. TeamSpeak3: ts.cubegame.pl (strefa CubeGame, kanał pomocy) Pozdrawiam, Georger - Administrator serwera CubeGame 
 17. Brak konta premium dyskwalifikuje Twoje szanse na dostanie się do Administracji. Podanie odrzucone.
 18. Georger

  Lista haseł na trybach takich jak Kalambury oraz BuildBattle zostanie zaktualizowana. Zamykam.
 19. Georger

  Zdania są podzielone, jednak na chwilę obecną nie mamy w planach wprowadzać tego typu funkcjonalności na serwer. Zamykam.
 20. Georger

  Pytanie nie powinny być głupie, bo za takowe, tj. nie mające jakiegokolwiek sensu lub spam można otrzymać "nagrody" na forum w postaci ostrzeżeń. Poza tym nazwa działu mówi sama za siebie: "Skargi, pytania i problemy", więc jak dla mnie ten temat jest zbędny, a odpowiedź na Twoje pytanie nasuwa się sama. Dodam tylko, że pomoc dotyczącą serwera można uzyskać również na naszym serwerze głosowym TeamSpeak3. Zamykam.
 21. Georger

  Niestety, proces rekrutacji w Twoim przypadku trwa zbyt długo, a to oznacza, że nie jesteśmy przekonani do Twojej osoby na chwilę obecną - spróbuj innym razem. Podanie odrzucone.
 22. Georger

  Nie bez powodu są jasno i konkretnie przedstawione wymagania na stanowisko KidModeratora poziomu 1 na naszym serwerze - nie spełniasz ich. Podanie odrzucone.
 23. Georger

  Pograj nieco dłużej na serwerze, postaraj się go poznać. Na chwilę obecną nie jestem przekonany do Twojej osoby. Podanie odrzucone.
 24. Georger

  Temat niezgodny ze wzorem. Podanie odrzucone.
 25. Georger

  Mało co nie usnąłem podczas tej rozmowy, mimo to jestem skłonny wystawić Ci pozytywną ocenę - nie zmarnuj szansy.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×