Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5337
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  109

Wszystko napisane przez Georger

 1. Georger

  Tik, tak, tik, tak - nie będziemy wiecznie czekać, miałeś sporo czasu by skontaktować się z Administracją w celu umówienia się na rozmowy. Podanie odrzucone.
 2. Georger

  Nie ma możliwości składania podań w takim krótkim odstępie czasu. Poza tym wynikło zbyt duże zamieszanie z Twoim wiekiem, co jest dosyć podejrzane... Podanie odrzucone.
 3. Georger

  Twoje punkty ostrzeżeń mówią same za siebie. Pozostaje mi tylko pogratulować kreatywności. Podanie odrzucone.
 4. Georger

  Przed napisaniem podania wypadałoby zapoznać się z wymaganiami na KidModeratora. Podanie odrzucone.
 5. Georger

  Tu nawet nie ma czego komentować, to chyba logiczne, że tego typu podania nie mają racji bytu. Podanie odrzucone.
 6. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 7. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 8. Georger

  Zgodnie z informacją otrzymaną na PW, czas na zgłoszenie się w celu przeprowadzenia etapu 2 minął. Zmarnowałeś kolejną szansę. Podanie odrzucone.
 9. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 10. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 11. Georger

  Żałuję decyzji i zaproponowania przeprowadzenia z Tobą rozmowy - zmarnowałem tylko czas. Nie uważam, że na chwilę obecną byłbyś odpowiednią osobą na to stanowisko - może innym razem. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Wydajesz się być ogarniętą osobą, czy moje przypuszczenia okażą się słuszne pokaże przyszłość. Na chwilę obecną wystawiam ocenę pozytywną - nie zmarnuj szansy.
 13. Georger

  Wymigiwanie się, ciągły brak czasu - nie potrzebuję takich osób w Administracji, czas minął. Podanie odrzucone.
 14. Georger

  changelog 2019
 15. Główni Administratorzy neksi kyku Derpeusz Administratorzy GeorgerPL/Georger (Georger) Sylvvia Natala_pl Global Moderatorzy SKIDROWNEK (Skidrown) xBYCZEKx (BYCZEK) Moderatorzy Assassinek Wisniowy_ Zyfrilka kikons78 _Fabiano (Fabiano) Cance krvl_Som3Thing Kidmoderatorzy _MiamiCenter_ (MiamiCenter) Chciałbyś dołączyć do naszej Ekipy? Spróbuj swoich sił w rekrutacji na KidModeratora! KLIKNIJ, aby przejść do działu rekrutacji!
 16. Georger

  Po co mi w Administracji osoba, która nie gra na serwerze? Podanie odrzucone.
 17. Georger

  Podanie powinno przekonać na do Twojej osoby - tak nie jest, a skoro nie jest, to poniższa decyzja jest najodpowiedniejszą. Podanie odrzucone.
 18. Georger

  Podanie to swego rodzaju wizytówka, która powinna zaprezentować nam twoją osobę i przekonać nas do niej. Czy Twoje podanie spełnia te warunki? Wątpię... Podanie odrzucone.
 19. Georger

  Jak już wspomniałem, nie jestem przekonany czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko - nie tym razem. Podanie odrzucone.
 20. Georger

  Żadne ze starych map nie zostaną przywrócone na ten tryb - odeszły do czeluści, słuch o nich zaginął. Nie bez powodu zostały usunięte na obecnej edycji. Odrzucam.
 21. Georger

  Zdążyłem cię poznać jako konfliktowa osoba, nie chcę konfliktów w Administracji. Ocena negatywna.
 22. Georger

  Śmiechu co niemiara. Pozostawiam do indywidualnej interpretacji. Podanie odrzucone.
 23. Georger

  Nie mam nic przeciwko temu, by dać Ci szansę na dalszy proces rekrutacji - nie zmarnuj jej. Zapraszam na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!
 24. Georger

  Moi moderatorzy mają rację - podanie powinno być Twoją wizytówką. Niestety tak nie jest i podanie nawet w najmniejszym stopniu nie przekonało mnie do Twojej osoby. Podanie odrzucone.
 25. Georger

  Brak poprawnego wzoru - próbujesz swoich sił w rekrutacji na CubeGame czy SkyBlock? Zresztą to najmniej istotne, bo zarówno na CubeGame jak i SkyBlock rekrutacji na Administratorów się nie prowadzi. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×