Skocz do zawartości

Georger

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  5409
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  114

Wszystko napisane przez Georger

 1. Georger

  Witam, historia lubi się powtarzać - mam nadzieję, że powiedzenie to nie jest Ci obce. Dotychczas wydawało mi się, że komunikat [BEZ UB] na końcu powodu bana jest przejrzysty i zrozumiały sam w sobie - niestety nie dla wszystkich z tego co widzę. W kwestii wyjaśnienia - informacja [BEZ UB] w powodzie bana oznacza brak możliwości odbanowania. Nie mam totalnie żadnych podstaw do tego by dać Ci kolejna szansę, dlatego też prośba o odbanowanie zostaje rozpatrzona negatywnie. Pozdrawiam, Georger - Administrator serwera CubeGame 
 2. Georger

  @up Idealne podsumowanie wyglądu mapy. W takim wykonaniu, z takim wysypiskiem randomowych bloków mapa nie przejdzie procesu dodania na serwer. Wykonanie nie odzwierciedla nazwy mapy jaką zaproponowałeś. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 3. Georger

  Mapka zbyt prosta i nie nada się na serwer. Nie ma w sobie nic, co mogłoby mnie do niej przekonać na chwilę obecną. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 4. Georger

  https://skyblock.pl/index.php?/topic/62143-odrzuconegungame-mapa-v2/ Odrzucam.
 5. Georger

  Niestety mapka w takim wykonaniu nie przejdzie procesu dodania na serwer. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 6. Georger

  Wiele pozytywnych opinii, nie przekonało mnie do przyjęcia mapy. Woda to zbędny element, który i tak podczas ustawiania mapy byłby wyeliminowany. Pomysł ciekawy, ale wymaga wielu dopracowań - popracuj nad tym, nad wyglądem wyspy środkowej i graczy (nazwa zobowiązuje). Poprawioną wersję możesz złożyć jako nowy temat w dziale. Odrzucam.
 7. Georger

  Ładna mapa, pomysł ciekawy, ale... nie będzie się nadawała na tryb jakim jest SkyWars. Jest zbyt duża, zbyt wysoka, zbyt masywna - rezygnujemy z tego typu rozwiązań. Radzę przebudować mapę na mniejszą lub przerobić na mapę do trybu BedWars - tam bardziej się nada w takim wykonaniu. Odrzucam.
 8. Georger

  Pomysł ciekawy, wykonanie nieco gorsze. Mapa nie ma w sobie czegoś, co by mnie do niej przekonało. Postaraj się nieco bardziej, a nabrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Odrzucam.
 9. Georger

  Pomimo wielu pozytywnych opinii graczy na temat Waszej mapy, nie zostanie ona dodana na serwer. Motyw ciekawy - wykonanie nieco gorsze. Mapa nie spełnia aktualnych wymogów, jest zbyt prosta, zbyt uboga, zbyt minimalistyczna. Odrzucam.
 10. Georger

  Brak zainteresowania procesem rekrutacji - po co pisałaś podanie w takim bądź razie?! Podanie odrzucone.
 11. Georger

  Lubię rozdawać nagrody za tak piękne i kreatywne podania - dla Ciebie również takową przewiduję. Podanie odrzucone.
 12. Georger

  Dziwne i co najmniej podejrzane te nieumiejętnie skopiowane fragmenty na samej górze podania. Podanie odrzucone.
 13. Georger

  @up Co racja, to racja. Nie postarałeś się pisząc podanie, od którego zależy cały proces rekrutacji. Podanie odrzucone.
 14. Georger

  Twoje podanie - krótko, niezwięźle i nie na temat. Podanie odrzucone.
 15. Georger

  Nie spełniasz wymagań - tylko takimi słowami jestem w stanie podsumować Twoje podanie. Podanie odrzucone.
 16. Georger

  Aktywność! Podstawa podstaw w przypadku chęci brania udziału w rekrutacji. Wypada nieco bardziej poznać serwer. Podanie odrzucone.
 17. Georger

  Brak aktywności przekreśla na chwilę obecną Twoje szansę na rekrutację. Podanie Odrzucone.
 18. Georger

  Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.
 19. Georger

  Brak słów, którymi mógłbym podsumować tą powyższą treść. Daleka droga do tego by można było określić to podaniem. Podanie odrzucone.
 20. Georger

  Aktywność na serwerze jest jednym z podstawowych wymagań. Wypada trochę pograć na serwerze przed napisaniem podania. Podanie odrzucone.
 21. Georger

  Tak jak wspomniano wyżej, pograj nieco więcej na naszym serwerze - poznaj go, jego graczy oraz Administrację, a dopiero później próbuj swoich sił w rekrutacji. Podanie odrzucone.
 22. Georger

  Gracz szczepsoon ukarany/a banem permanentnym za podsumowanie dotychczasowych działań na serwerze, tj. obrazę i wyśmiewanie graczy, ogólny brak kultury oraz szacunku, używanie wulgaryzmów, brak reakcji na upomnienia, liczne prowokacje oraz rozpowszechnianie danych osobowych. Dzięki @MarekPolak za zgłoszenie! Pozdrawiamy, Administracja serwera CubeGame
 23. Każdy gracz, który wykazuje się umiejętnościami budowniczymi może złożyć propozycje swoich map w dziale do tego przeznaczonym. Za mapy przyjęte i dodane na serwer przewidujemy nagrody (wszystko ładnie opisane w temacie z informacjami). Reasumując - nie zamierzam na chwilę obecną dodawać tego typu rangi na serwer. Odrzucam.
 24. Edycja mapy wymagana. Środek do całkowitej zmiany (nazwa mapy zobowiązuje). Popraw również nieco wyspy graczy i usuń to dołączenie mniejszych wysp do wyspy gracza - są zbędne. Poprawioną wersję złóż jako nowy temat w dziale Odrzucam.
 25. Georger

  Niestety mapa jest zbyt prosta i niezbyt przekonująca. Odrzucam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×