Skocz do zawartości

Pulpecik

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Neutralny

O Pulpecik

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 08/08/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Muzyka, czytanie, informatyka
 • Nick w grze
  Braciascislo
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
 1. SKARGA 1. Nick z gry: Braciascislo 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Simon0809 i kris2312 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz na BlitzSG 4. Serwer(tryb): BlitzSG 5. Przybliżona data: ok. 20:50, 31 maja 2015 6. Dowody:
  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Pulpecik

   Pulpecik

   Mam wrażenie, że to mogą być jakieś multikonta. Ostatnio są bardzo podobnie pisane.

  3. avoassasinViP

   avoassasinViP

   Pulpecik i czm niby by to miało służyć? Nwm czy da się zbanować na forum na ip, ale przydałaby się taka możliwość...

  4. Piervotek

   Piervotek

   Przecież nie wypowiecie się pod tymi podaniami więc dobrze, że ktoś je wkleja w status. Można się podzielić opiniami :)

 2. SKARGA 1. Nick z gry: Braciascislo 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: patryk947 i KraifoX 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz na BlitzSG 4. Serwer(tryb): BlitzSG 5. Przybliżona data: 24 maj, 18:40 6. Dowody: http://youtu.be/Amio1tzH0l8 /zanim ktoś przeczyta ten temat, to zapewne film się prześle xD/ W razie czego poczekać minutkę - dwie na przesłanie filmu. EDIT: Oni nie mieli jakichś cheatów, że mnie ściągnęli na hita. Po prostu tak mi się uciął film przy obróbce. Mogę dać pełne nagranie w razie czego.
 3. Pulpecik

  Fajna jest mapa, fajny pomysł, tylko trochę środek za 'słaby'. Brakuje mi tu urozmaiceń. Po prostu. Daję neutral, dopóki nie poprawisz środka. P.S.: Mam nadzieję, że pod wyspami graczy się coś znajduje.
 4. Pulpecik

  Dodaj coś do wysp graczy, bo drzewko i wieżyczka to faktycznie trochę za mało. Ja bym jeszcze powiększył środkową wyspę, ale nie za dużo, bo mapa przecież na 8 graczy. Urozmaicić to trzeba, po prostu. Ja daję neutral/nie, ale z większym naciskiem na neutral. Popraw te wyspy, może coś fajnego wyjdzie.
 5. Pulpecik

  Przepraszam, że się wypowiem nie będąc świadkiem zdarzenia, chcę wyręczyć Administrację w pisaniu bezsensownych postów. Wstaw zdjęcie na nasz hosting: http://skyblock.pl/index.php?/ihost Raczej z Twojego linku Administracja nic nie odczyta
 6. Pulpecik

  Dawno na nikogo nie donosiłem, to napiszę skargę za przeklinanie i chyba obrazę gracza na Deathmatchu: 1. Nick z gry: Braciascislo 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: MatiQpl 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Przeklinanie, obraza gracza 4. Serwer(tryb): Blitz 5. Przybliżona data: 23 maj, 19:50 6. Dowody:
 7. Pulpecik

  Piękna mapa, wykonałeś kawał dobrej roboty. Zdecydowanie jestem za dodaniem mapki. Ewentualnie gdybyś robił więcej map (a założę się, że dużo użytkowników by tego chciało) to pamiętaj o tym, żeby robić screeny w ładną pogodę, bo deszcz trochę psuje klimat. 10/10
 8. Pulpecik

  Ciekawa mapa, tylko trochę góry wyglądają dziwnie. Jak moi poprzednicy - popraw góry. 9/10 - jestem za dodaniem.
 9. Pulpecik

  No... mapa jest bardzo ładna. Pomysł na wyspy z UFO to bardzo dobry pomysł. Stworzyłeś bardzo fajną mapę. Jestem za dodanie mapy na serwer - 10/10
 10. Pulpecik

  hm... może nie sześć... Może jeszcze dwa zrobię? @EDIT - dodane dodatkowe dwa piętra, zamieszczam zdjęcie całokształtu, żeby nie było że nic nie robię
 11. Pulpecik

  @NukuluZ Nie wiem o co Ci chodzi. Dodałem przecież te same zdjęcia bez shaderów w drugim linku.
 12. Witam Gdzieś tak dwa tygodnie temu sobie pomyślałem "Są wakacje, pracy domowej robić nie muszę - pogram sobie trochę w Minecrafta". Jak sobie pomyślałem - tak się stało. Przeglądam sobie listę serwerów - patrzę Cubegame. "Dawno na nim nie grałem. Może wejdę sobie na TNT Run." Zobaczyłem tylko jedną arenę i /co mnie trochę zasmuciło/ małą ilość graczy na tym trybie. Aby sobie pograć zmuszony byłem iść na inny serwer. Kilka dni temu sobie pomyślałem "A może by tak jakąś mapę zbudować? Żeby więcej osób wchodziło na TNTRun?" Jak pomyślałem - znowu tak się stało. Przedstawiam mapę TNTRun o nazwie roboczej "Wełniana Ekspresja" 1. Nazwa mapy: Robocza nazwa to Wełniana Ekspresja 2. Link do zdjęć lub filmu, który prezentuje mapę: Wersja z Shaderami: http://imgur.com/a/VmSt4#0 Wersja bez Shaderów: http://imgur.com/a/YzmZx#0 3. Opis mapki, co przedstawia: Więc, już po samej nazwie można wywnioskować, że tematem przewodnim mapy będzie wełna. Tak też jest. Mapa jest średnia, średnio wysoka. Ściany pokrywa wełna przykryta schodami, półpłytami i płotami tak, żeby nie dało się wejść na żadną ze ścian i ułatwić sobie rozgrywki. Dach mapy to nic innego jak szkło trochę urozmaicone czarną wełną. Naturalnie piasek, żwir i pod nim TNT. Mapa ma pięć poziomów, po spadnięciu w pustkę nie ma żadnych wspomagaczy dla gracza. Sprytnie ustawione płotki i inne zabezpieczenia uniemożliwiają wyjście poza mapę. Zapraszam do wypowiadania się na temat mapki.
 13. Pulpecik

  Środek jest zbyt kwadratowy i za prosty, jak pisali moi poprzednicy wyżej. AriaL dała dobry pomysł. Minecraft nie musi być w cale tak kwadratowy. :MobPig: Popraw główną wyspę - na razie głos neutralny.
 14. Pulpecik

  hm... Mapa ciekawa, starannie wykonana. Ale jak TheReggae9797 jakoś mi środkowa wyspa nie pasuje. Może trochę rzeczywiście poprawić dach, trochę tą wyspę urozmaicić? Jestem na tak, 9/10.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×