Skocz do zawartości

MiamiCenter

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

MiamiCenter wygrał w ostatnim dniu 13 Październik 2015

MiamiCenter ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

180 W porządku

O MiamiCenter

 • Ranga
  Uzależniony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  I'm not a stranger to the dark...
  Hide away, they say, nobody'll love you as you are...
 • Nick w grze
  _MiamiCenter_
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Steam
  MiamiCenterPL
 • Skype
  miamicenter12

Ostatnio na profilu byli

2734 wyświetleń profilu
 1. MiamiCenter

  Miałeś już swoją szansę - nie wykorzystałeś jej. Jestem na nie.
 2. MiamiCenter

  Dzień dobry, Gracze zostali ukarani zgodnie z taryfikatorem, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłego dnia Zamykam.
 3. MiamiCenter

  Nie jestem co do ciebie przekonany, aczkolwiek dam ci szansę - Zapraszam na rozmowę. Kłamstwo ma krótkie nóżki, chciałem ci dać szansę, ale okłamując nas w podaniu sprawiasz że moja ocena względem ciebie jest negatywna.
 4. MiamiCenter

  Według mnie zbyt prosta, aczkolwiek patrząc na inne mapy (Tenczowa, o tobie mówię) ujdzie Na tak.
 5. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 6. MiamiCenter

  Pevpuś? Znam cię dość dobrze, ale ciekaw jestem co powiesz na rozmowie. Oj Pevpuś, Pevpuś... Co tu z tobą zrobić? Po rozmowie jestem na tak.
 7. MiamiCenter

  Według mnie nie dorosłeś jeszcze do odpowiedzialności którą niesie ze sobą otrzymanie rangi moderatora, a twoje 'dziecinne' zachowanie tylko utrzymuje mnie w tym przekonaniu, widzę co piszesz na czacie i jak się zachowujesz, wybacz ale nie widzę twojej osoby jako kogoś kto miałby prawować piecze nad serwerem, spróbuj za jakiś czas, kiedy dojrzejesz i zmężniejesz troszkę. Aczkolwiek podanie całkiem nie złe, aktywność też bardzo dobra, ale mimo to nie przekonałeś mnie do swojej osoby. Jestem na nie.
 8. MiamiCenter

  No to nie będę gorszy - Zapraszam na rozmowę
 9. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 10. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 11. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam
 12. MiamiCenter

  Witaj, Zgłoś się do mnie na Ts3 w celu zweryfikowania twojego bana, IP: ts.cubegame.pl kanał: Kanał pomocy Cubegame.pl Póki co bez ub & zamykam.
 13. MiamiCenter

  Kolego, obaj dobrze wiemy że kłamałeś, i próbowałeś mi kit wcisnąć, po za tym, gadaliśmy już w sprawie UB na TS3, gdzie sprawdzałem twoje pliki - które to zmodyfikowałeś tak, że nie było w ogóle logów z okresu w którym dostałeś bana, co oznacza że albo miałeś coś do ukrycia, albo po prostu twoja paczka Cheatów je usunęła. Bez UB & Zamykam.
 14. MiamiCenter

  Witaj, Skoro miałeś na celu urażenie moderatora SkiqPL, to wyjaśnij sobie tę sprawę z nim - oddaję twój los w jego ręce, jeżeli ci naprawdę zależy to zapraszam na TS.CUBEGAME.PL kanał pomocy Cubegame.pl, jeżeli on uzna że warto ci dać jeszcze jedną szansę w postaci unbana lub skrócenia bana - nie mam nic przeciwko. Jeżeli zdecydujemy ci dać drugą szansę, będziesz musiał zmienić nick, ponieważ pod tym nickiem nie będziesz mógł grać na serwerze, gdyż jest on wbrew naszemu regulaminowi. Tymczasem bez ub i zamykam.
 15. MiamiCenter

  Podanie nie najgorsze, aczkolwiek nie przekonało mnie za bardzo do twojej osoby... Statystyki masz całkiem całkiem, zaryzykuję więc i zaproszę cię na rozmowę. Brak zainteresowania z twojej strony - jestem na nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×