Skocz do zawartości

MiamiCenter

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez MiamiCenter

 1. MiamiCenter

  Miałeś już swoją szansę - nie wykorzystałeś jej. Jestem na nie.
 2. MiamiCenter

  Dzień dobry, Gracze zostali ukarani zgodnie z taryfikatorem, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłego dnia Zamykam.
 3. MiamiCenter

  Nie jestem co do ciebie przekonany, aczkolwiek dam ci szansę - Zapraszam na rozmowę. Kłamstwo ma krótkie nóżki, chciałem ci dać szansę, ale okłamując nas w podaniu sprawiasz że moja ocena względem ciebie jest negatywna.
 4. MiamiCenter

  Według mnie zbyt prosta, aczkolwiek patrząc na inne mapy (Tenczowa, o tobie mówię) ujdzie Na tak.
 5. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 6. MiamiCenter

  Pevpuś? Znam cię dość dobrze, ale ciekaw jestem co powiesz na rozmowie. Oj Pevpuś, Pevpuś... Co tu z tobą zrobić? Po rozmowie jestem na tak.
 7. MiamiCenter

  Według mnie nie dorosłeś jeszcze do odpowiedzialności którą niesie ze sobą otrzymanie rangi moderatora, a twoje 'dziecinne' zachowanie tylko utrzymuje mnie w tym przekonaniu, widzę co piszesz na czacie i jak się zachowujesz, wybacz ale nie widzę twojej osoby jako kogoś kto miałby prawować piecze nad serwerem, spróbuj za jakiś czas, kiedy dojrzejesz i zmężniejesz troszkę. Aczkolwiek podanie całkiem nie złe, aktywność też bardzo dobra, ale mimo to nie przekonałeś mnie do swojej osoby. Jestem na nie.
 8. MiamiCenter

  No to nie będę gorszy - Zapraszam na rozmowę
 9. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 10. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 11. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam
 12. MiamiCenter

  Witaj, Zgłoś się do mnie na Ts3 w celu zweryfikowania twojego bana, IP: ts.cubegame.pl kanał: Kanał pomocy Cubegame.pl Póki co bez ub & zamykam.
 13. MiamiCenter

  Kolego, obaj dobrze wiemy że kłamałeś, i próbowałeś mi kit wcisnąć, po za tym, gadaliśmy już w sprawie UB na TS3, gdzie sprawdzałem twoje pliki - które to zmodyfikowałeś tak, że nie było w ogóle logów z okresu w którym dostałeś bana, co oznacza że albo miałeś coś do ukrycia, albo po prostu twoja paczka Cheatów je usunęła. Bez UB & Zamykam.
 14. MiamiCenter

  Witaj, Skoro miałeś na celu urażenie moderatora SkiqPL, to wyjaśnij sobie tę sprawę z nim - oddaję twój los w jego ręce, jeżeli ci naprawdę zależy to zapraszam na TS.CUBEGAME.PL kanał pomocy Cubegame.pl, jeżeli on uzna że warto ci dać jeszcze jedną szansę w postaci unbana lub skrócenia bana - nie mam nic przeciwko. Jeżeli zdecydujemy ci dać drugą szansę, będziesz musiał zmienić nick, ponieważ pod tym nickiem nie będziesz mógł grać na serwerze, gdyż jest on wbrew naszemu regulaminowi. Tymczasem bez ub i zamykam.
 15. MiamiCenter

  Podanie nie najgorsze, aczkolwiek nie przekonało mnie za bardzo do twojej osoby... Statystyki masz całkiem całkiem, zaryzykuję więc i zaproszę cię na rozmowę. Brak zainteresowania z twojej strony - jestem na nie.
 16. MiamiCenter

  Mapa przygotowana pod tryb: BedWars Nazwa mapy: Kryształowa Zbudowana przez: Duet Peleret & _MiamiCenter_ z drobną pomocą widzów Opis mapy: Mapa wykonana została w klimacie Netheru, z kilkoma smaczkami, takimi jak kryształy (Od których to wzięła się nazwa) - które to przechowują energię, jest ona transmitowana pomiędzy kryształami osadzonymi na wyspach diamentowych, a środkiem (Odzwierciedla to ten fajny kolorowy promień, od którego to łatwo się jest dostać na środek mapy, niektórzy uznają to za wadę, ale jest to też zaleta, można atakować drużyny które wybudowały most tylko na diamenty, na pewnym zagranicznym serwerze jest podobne rozwiązanie (Łańcuchy od diamentów na środek) i gra się na niej przyjemnie Dodaliśmy też parę easter egg'ów, oraz głów ludzi, którzy oglądali na moich streamach proces budowania mapy Nie mogło także zabraknąć farm brodawek oraz drzew Na wyspie drużynowej znajduje się wulkan, który jest w trakcieerupcji, domek w którym to podłoga odbija sufit oraz mała "kanciapa" dla naszych kochanych Wieśniaków Dodałem także flagę, tylko po to żeby można rozróżnić która wyspa jest jakiej drużyny Wyspa Diamentowa ma oczywiście Kryształ energi, pod którym znajduje się generator, umieściłem na niej także ruiny miasteczka, parę czaszek oraz troszkę lawy dla urozmaicenia A teraz najciekawsze - Środek - wielka wieża, z ogromnym kryształem na samej górze, dodaliśmy tam beacon (bez efektów oraz bez możliwości interakcji z nim). Troszkę drzew, farma, oraz meteoryt (Bo skończyły nam się pomysły :P) Standardowo 4 generatory emeraldów, dwa w wieży (Jeden na górze drugi na dole), jeden na meteorycie, a drugi gdzieś w polu. Mam nadzieję że mapka się spodobała, nawet nie wiecie jak trudno było dopasować wszystko pod ten styl, niektóre rzeczy budowałem i niszczyłem 3 razy żeby coś powstało, haha Pozdrawiam wszystkich Filmik; A zdjęcia poniżej
 17. MiamiCenter

  Wybacz, ale na nicku 'Basiajestglupia' na serwerze grać nie możesz, gdyż może urazić niektórych graczy i jest po prostu wulgarny. Odbanowałem twoje IP, możesz grać na serwerze pod innym nickiem, ale wybierz nick, który nie będzie nikogo obrażał w żaden sposób Zamykam.
 18. MiamiCenter

  Witaj, Gracze zostali ukarani, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 19. MiamiCenter

  Witaj, Gracze zostali ukarani, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry Zamykam.
 20. MiamiCenter

  Witaj, Twoje dowody są nie wystarczające, na screenie nie widać kto jest ową gąbką która to wyszła po za mapę, następnym razem polecam też przycisnąć TAB podczas robienia zdjęcia, co da nam liste graczy. Tymczasem zamykam i życzę miłej gry
 21. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został zbanowany, dziękuję za zgłoszenie ^^ Zamykam.
 22. MiamiCenter

  Witaj, Konto o podanym nicku nie istnieje na naszym serwerze, co oznacza że nie możesz mieć bana. W tej sytuacji powinien pomóc restart routera, gdyż prawdopodobnie przypisało ci IP osoby zbanowanej. Jeżeli jednak to nie pomoże to zapraszam na naszego TS3 (IP: ts.cubegame.pl) Kanał pomocy Cubegame.pl gdzie udzielimy ci pomocy. Zamykam
 23. MiamiCenter

  Cześć, Mam nadzieję że zrozumiałeś swój błąd, w geście dobrej woli skrócę ci bana do 14 dni, ale jest to twoja ostatnia szansa - nie zmarnuj jej! Zamykam.
 24. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został ukarany, dziękuję za zgłoszenie i życzę miłej gry ^^ Zamykam.
 25. MiamiCenter

  Witaj, Gracz został ukarany, dziękuję za zgłoszenie ^^ Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×