Skocz do zawartości

Nysseth

Helper SkyBlock
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Neutralny

2 obserwujących

O Nysseth

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 02/17/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Zainteresowania
  They se me poppin', they hatin'
 • Nick w grze
  Nysseth
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

773 wyświetleń profilu
 1. Nysseth

  Sprawa załatwiona. Daj znać, czy wszystko działa poprawnie.
 2. Nysseth

  Podanie nie powala, ani nie zachęca, a staranność z jaką przedstawiłeś nam siebie pozostawia wiele do życzenia. Ja również jestem na nie.
 3. Nysseth

  Zero jakiejkolwiek kompozycji i organizacji tekstu w podaniu. Podanie to jeden z głównych sposobów na to, by zachęcić do siebie administrację, tymczasem nie pokwapiłaś się nawet o kliknięcie kilka razy enter, żeby całe podanie nie wyglądało jak krótka, na wpół pokolorowana wypowiedź. Nie jestem przekonany i jak widać, nie tylko ja.
 4. Nysseth

  Nie mogę powiedzieć o Tobie nic złego, co jest zdecydowanym plusem. Co prawda nie mieliśmy zbyt dużo okazji, ani czasu, żeby porozmawiać i to byłaby moja jedyna obiekcja, gdyby nie fakt, że moderacja jest głównie za, a ja wiem, że mogę Im zaufać. Reasumując: TAK, jestem za.
 5. Nysseth

  Mamy coś takiego jak wzór prośby o unbana. Polecam się z nim zapoznać. Wrzucę Ci tu linka, gdyż najwidoczniej tego tematu nie zauważyłeś. http://skyblock.pl/index.php?/topic/17097-wzór-prośby-o-odbanowanie/ Zamykam.
 6. Nysseth

  Gdybyś tylko nie była administratorką innego serwera, to murem bym stał pod "tak", aczkolwiek w takiej sytuacji pozostaje mi tylko napisać NIE.
 7. Nysseth

  Krótkie podanie, nie powala z nóg. Przy dobrych wiatrach sprawdzimy Twoje umiejętności na TSie. Neutral.
 8. Nysseth

  Słabe podanie, nie przedstawiłeś nam się W OGÓLE. Wejdź na TSa, pogadamy, może moje nastawienie się zmieni. Neutral.
 9. Nysseth

  Daj sobie już spokój.
 10. Nysseth

  Podanie jest dość ciekawe. Wbij na TSa, jak pogadamy może bardziej mnie do siebie przekonasz. Póki co neutral.
 11. Nysseth

  Podanie nie zwaliło mnie z nóg, aczkolwiek dam Ci szansę. Zobaczymy jak się sprawdzisz na TSie. TAK
 12. Nysseth

  Podanie jest krótkie, nie jest złe, aczkolwiek też nie powala. Nie znam Cie za dobrze, lecz mogę określić na podstawie ocen moich poprzedników, że możesz się nadać. TAK
 13. Nysseth

  1)Brak spełnienia wymogu dotyczącego wieku ogólnie można przełknąć, ale administracja tego serwera ma już niestety uprzedzenie co do przyjmowania osób z zakresem wiekowym x-13. 2)Masz swój serwer? To po co chcesz moda tutaj? Dasz radę połączyć te 2 obowiązki? Nie wydaje mi się. 3)Podanie ani mnie nie urzekło, ani nie zraziło. Neutral/Nie.
 14. Nysseth

  Podanie ciekawe, zainteresowałeś mnie. Twoje doświadczenie na pewno jest w tym wypadku plusem. Na TAK.
 15. Nysseth

  Nie rozmawiałem z Tobą, nie znam Cie, aczkolwiek widzę Twoje podanie i już po tym widzę, że jakoś niespecjalnie Ci zależy, skoro się NIE rozpisałeś.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×