Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

RozjechanyJezPL

Użytkownik
 • Zawartość

  236
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

RozjechanyJezPL wygrał w ostatnim dniu 29 Lipiec 2018

RozjechanyJezPL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

179 W porządku

6 obserwujących

O RozjechanyJezPL

 • Ranga
  Bywalec II

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  TCZEW
 • Zainteresowania
  Oto Ja, Wielki Jeż Rozjechaniec, dla Beki stworzony, Lawoodporny, z Tęczy spadnięty, Niepokonany Wódz Jednorożcowego Gaju i Lord Armii Potrzasku. A to wszystko w zmartwychwstaniętym, odrodzonym z placka, małym dreptaczu! Ave moi wielbiciele!

Ostatnio na profilu byli

2940 wyświetleń profilu
 1. Ahahaoj!

  Oto jadę na studia ♡

  Ave!

  1. mruczek

   mruczek

   Miłej jazdy na studia 

 2. Nowości w moim klubie Armia Potrzasku! Zapraszam wszystkich do dołączania!

 3. Oto Ja, Wielki Jeż Rozjechaniec, dla Beki stworzony, Lawoodporny, z Tęczy spadnięty, Niepokonany Wódz Jednorożcowego Gaju i Lord Armii Potrzasku. A to wszystko w zmartwychwstaniętym, odrodzonym z placka, małym dreptaczu! Ave moi wielbiciele!

   

  1. StefanStraszny
  2. RozjechanyJezPL

   RozjechanyJezPL

   To zbyt dobry tekst by żył w ukryciu. To nie Stefan Salvatore, który widząc nastolatkę porzuca wieczny całun ukrycia i staje się uczniem podrzędnego liceum. Ta formuła ma moc i siłę, i nie może przebywać w ukryciu nikomu nieznana!

 4. RozjechanyJezPL

  Śliczna mapka Taka w mojej estetyce wręcz Jestem na tak.
 5. RozjechanyJezPL

  Witajcie droga Armio Potrzasku i Szanowni Wielbiciele! Dzisiaj krótko. Dojrzałem swym czujnym oczkiem, że są na tym forum fani gry Business Tour. Może znalazłby się ktoś, kto ostatnio ma takiego samego fixa na punkcie tej gry jak ja i chciałby sobie ze mną popykać? Piszcie priv, randomów nie mogę dręczyć podczas rozgrywki. Nie gadam przez ts/discorda. Niechaj Tęcza będzie z Wami. Ave!
 6. RozjechanyJezPL

  1. Nick w grze: RozjechanyJezPL 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: HondazFighter 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Bycie Hondazem, jawne groźby, przyznanie się do podszywania się pode mnie Drodzy Waleczni Armii Potrzasku! Gdy Sebcio został przepędzony, nadeszła na nas kolejna chwila próby. Oto powrócił stary nieprzyjaciel, by kąsać, podgryzać i zatruwać mi życie. Imię jego jedno - Hondaz, chociaż ostatnio często próbuje przybrać również moje. Nie dajcie się zwieźć fałszywym słowom. Jeż Rozjechaniec jest tylko jeden, jedyny w swoim rodzaju i jestem nim ja. Niestety, nieprzyjaciel mój, a że mój, to również i Wasz dopuszcza się gróźb względem mojej osoby. Dał mi do zrozumienia, że jego drużyna, kryjąca się pod budzącą przerażenie i odrazę nazwą Team Hondaz nie da mi w spokoju dożyć dni mojej starości i siwizny na kolcach. Jestem jednak przepełniony wiarą w Was, drodzy sojusznicy. Wierzę, że nie dacie zamieszać sobie drewnianą łyżką w głowie. Wierzę, że nie jestem sam, a Team Hondaz jest niczym przy wielkiej, chwalebnej Armii Potrzasku. Nie damy się! Nie ugniemy się! Niech sobie nie myśli, że jeśli zrobi 1031903719 Rozjechanych Jeży, zniszczy to, na co pracowałem przez wiele lat. Jego pseudo zemsta to jedynie podrygi szamana na puszczy. Jak to @cance ładnie ujął, istnieje tylko jeden RozjechanyJeż. Nie dam się zastraszyć szaleńcowi. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć w tych trudnych chwilach. Okażcie swoje wsparcie poprzez dodawanie reakcji zwycięstwa! Ave! 4. Tryb gry: SkyWars 6. Dowody: Foteczki ciepłe jak bułeczki.
 7. RozjechanyJezPL

  @Georger, czyżby mem @Thordissa sugerował nasze pokrewieństwo?
 8. Armio Potrzasku, mem -> 

   

 9. RozjechanyJezPL

  Wszystkie memy i przeróbki związane z Jeżami mile widziane.
 10. RozjechanyJezPL

  To może skasujmy SkyWarsy całkowicie i zacznijmy grać w EuroBiznes tak jak za czasów mojego dzieciństwa?
 11. Nowe profilowe! JEŻ LATA NA NIEBIE Z DIAMENTAMI!

  1. Yeonix17
  2. RozjechanyJezPL

   RozjechanyJezPL

   To nawiązanie do twórczości mojego ulubionego zespołu The Beatles i ich piosenki Lucy In The Sky With Diamonds.

   Ta piosenka została napisana pod wpływem LSD.

 12. Podpinam się pod skargi Mumina, Sebcio notorycznie mnie wyzywa i obraża w niewybredny sposób.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×