Skocz do zawartości

Orzel320

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutralny

1 obserwujący

O Orzel320

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

230 wyświetleń profilu
 1. Ta przemiana była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem, i już nie straszna nam armia Sebcia! Niech widmowi prześladowcy uciekają przed mocą tęczy! Ave Jeż! Ave Król! Ave Armia Potrzasku!
 2. Przyjaciele Armii Potrzasku! Niektórzy widmowi prześladowcy zrozumieli swój błąd i się nawrócili!
 3. Już się za tobą rozglądam! Ave!
 4. Wsparcie nadeszło! Armia potrzasku nie podda się łatwo! Ave Jeż! Ave Król! Ave Rozjechaniec!
 5. Ave Jeż! Ave Król! Ave Rozjechaniec i Armia Potrzasku! 3600000000000 sklonowanych widm prześladowców wciąż kryje się za grośbami niecnego Sebcia który ma 4 kanału 3.600.000.000.000 subów, ale i tak najbardziej jest znany z posta Jeża Rozjechańca, jest wyjątkowo ciekawą osobistością, swoją drogą 7.000.000.000 osób na ziemi to wciąż mniej niż widzowie naszego wroga! Jakim cudem on w ogóle ma przeciwników i ktoś nie zna jego kanału? Pewnie jego wielka widownia zakszywia czasoprzestrzeń!
 6. Orzel320

  Witam Was bardzo serdecznie. Składam skargę. 1. Nick w grze: orzel320 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: MuffixD 3. Serwer (np: Blitz/hns ): SCB (mini gry) 4. Przybliżona data: 21 września 2014 roku, około godziny 14 5. Dowody: Screen, link: http://skyblock.pl/uploads/imgs/pre_1411301881__oszust.png Jak widać na okazanym dowodzie, MuffixD używał Flyhacka i przy jego pomocy zabijał graczy. Mam nadzieję, że sprawa zostanie rozpatrzona i cheater zostanie zbanowany zgodnie z karą, jaką przewiduje regulamin serwera. Świadkiem jest jeszcze moja siostra, która gra na serwerze pod nickiem RozjechanyJezPL Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×