Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  496
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Modis wygrał w ostatnim dniu 29 Listopad 2018

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

310 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  GlobalModerator TS3
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Nowiny ze Świata.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Steam
  Sinilax, Modis
 • Skype
  TS3 / Discord: Modis#6620

Ostatnio na profilu byli

2707 wyświetleń profilu
 1. Modis

  Podoba mi się Twoje podanie, kojarzę Ciebie nie tylko z aktywności na naszym TeamSpeaku, ale także z forum i serwerów, więc wszystko mnie skłania do wystawienia pozytywnej oceny. Jednak chciałbym sprawdzić na jakim poziomie jest Twoja wiedza o zasadach panujących na naszym tsie. Zapraszam na krótką rozmowę. Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że wpasowałbyś się do naszej ekipy. Co do pytań z wiedzy to też wypadłeś całkiem nieźle. Jestem na Tak.
 2. Modis

  Bardzo podoba mi się Twoje podanie. Jest jednym z lepszych, które czytałem. Chciałbym Cię trochę lepiej poznać i sprawdzić Twoją wiedzę. Zapraszam na rozmowę. Po rozmowie jestem pozytywnie nastawiony do Twojej osoby, wydajesz się być miłą, pozytywną i staranną osobą. Twoja wiedza o TeamSpeaku również nie jest najgorsza, aczkolwiek powtórz Sobie te rzeczy dotyczące naszego TS'a o które Cię pytałem. Jestem na Tak
 3. Modis

  Mieliśmy już okazję chwilę porozmawiać, ale chciałbym Ci zadać jeszcze kilka pytań. Zapraszam na rozmowę. Przekonałeś mnie do Siebie na rozmowie. Jestem na Tak.
 4. Modis

  Podanie do najlepszych nie należy, musiałem domyślać się sensu niektórych zdań. Taka rada na przyszłość, po napisaniu przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i sprawdź czy coś może jednak nie pasować. Zapraszam na rozmowę, zobaczymy co potrafisz ;p
 5. Modis

  W głównym poście uprzedzałem, że nie testowałem na słabszych komputerach, ja osobiście u siebie takich spadków nie zauważyłem.
 6. Modis

  Zapraszam na rozmowę, po której wystawię swoją ocenę. Bardzo przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało na różne tematy. Wiedzę o TeamSpeaku też masz + jedna z Twoich propozycji, która wyszła podczas rozmowy wydaje się bardzo sensowna. Jestem przekonany, że dasz Sobie radę. TAK
 7. Modis

  Zapraszam na rozmowę, po której wystawię swoją ocenę. Na rozmowie pokazałeś mi, że bez problemu wpasujesz się w nasze grono. Jesteś miłą i zabawną osoba, potrafisz także zachować należytą powagę. O samym TeamSpeaku trochę już wiesz, więc nic mnie nie powstrzymuje przed wystawieniem pozytywnej opinii. Jestem na Tak.
 8. Modis

  Muszę przyznać, że pierwszy raz widzę tak długie podanie ;D. Jednak nie zawsze lanie wody jest dobrą umiejętnością, ponieważ do treści wkradła się masa błędów interpunkcyjnych i powtórzeń, przez co nie czytało mi się tego najlepiej. Zdecydowanie wolałbym przeczytać coś krótszego, ale dopracowanego. Mówisz, że posiadasz już doświadczenie, dlatego chciałbym Cię trochę lepiej poznać i przetestować Twoją wiedzę. Zapraszam na rozmowę. Zerowa aktywność, nie zgłosiłeś się na rozmowę, więc jestem na Nie.
 9. Modis

  Forma podania nie wyszła Ci za dobrze, naliczyłem może 2 przecinki, ale jego treść wystarczyła mi, żeby zaprosić Cię na rozmowę. Zapraszam. Widzę, że poprawiłeś podanie, co się ceni. Co do samej rozmowy to poszło Ci całkiem dobrze. Doucz się trochę z tych rzeczy co Cię pytałem. Gwarantuje, że Ci się to przyda. Co do Twojej osoby to nie mam większych zastrzeżeń, jestem na Tak.
 10. Modis

  Ciekawa kandydatura. Podanie mi się podoba, kojarzę twój nick, ale nie mieliśmy jeszcze okazji dłużej porozmawiać. Aczkolwiek zaufam zdaniu innych, spróbujmy - jestem na Tak.
 11. Modis

  Nie wiem czy piszesz podanie na CubeGame czy na TeamSpeak'a. Jeżeli masz zamiar rekrutować się gdziekolwiek, to od osoby piszącej podanie wymagana jest podstawowa umiejętność czytania ze zrozumieniem z którą u Ciebie chyba nie za dobrze, bo kompletnie pomyliłeś wzory albo działy. Za odrzuceniem.
 12. Modis

  Podanie jest przeciętne, ale nie najgorsze. Szkoda trochę, że jest to twój pierwszy post. Za to kojarzę Cię z TeamSpeak'a. Zapraszam na rozmowę. Chcę trochę lepiej poznać Twoją osobę. Szczerze powiem, że Cię polubiłem, byłeś opanowany i skoncentrowany. Nie boisz się przyznać, że czegoś nie umiesz, co jest jak najbardziej zrozumiałe jeśli się dopiero zaczyna. Pamiętaj, żeby nigdy nie bać się pytać! Po to jesteśmy, żeby Ci pomóc. Twierdzę, że wszystkiego da się nauczyć, bo nie jest to skomplikowane, a Ty chcesz się uczyć, dlatego jestem na Tak ;D

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×