Skocz do zawartości

Modis

GlobalModerator TS3
 • Zawartość

  525
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Modis wygrał w ostatnim dniu 29 Listopad 2018

Modis ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

345 Pomocny

O Modis

 • Ranga
  Maniak
 • Urodziny 12/04/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Wrocław
 • Zainteresowania
  Muzyka, Imprezy, Sport, Gry Komputerowe, Programowanie, Grafika, Podróżowanie.
 • Nick w grze
  xModis
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Modis#6620
 • Steam
  Sinilax, Modis

Ostatnio na profilu byli

4019 wyświetleń profilu
 1. Modis

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłaś/eś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 2. Modis

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze Cubegame kieruj TUTAJ. Przenoszę do działu CG.
 3. Modis

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 4. Modis

  Pisząc swoją prośbę o odbanowanie, pomyliłeś działy. Na przyszłość prośby o UB na serwerze cubegame kieruj TUTAJ. Spróbuj zrestartować swój router od internetu, bo prawdopodobnie przypisało Ci IP osoby zbanowanej. Zamykam.
 5. Modis

  Trochę się już znamy, ale nie wiem jak tam u Ciebie z wiedzą na temat TeamSpeak'a. Zapraszam na rozmowę. Przyzwoita rozmowa, znałeś odpowiedź na prawie każde pytanie. Jestem na Tak
 6. Modis

  Znam Cię i pamiętam, że dobrze sobie radziłeś poprzednim razem kiedy byłeś u nas w administracji, może poza kilkoma słabymi sytuacjami z których mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski. Wiedzę i obycie z naszym TeamSpeakiem już masz, więc jestem za daniem szansy. Tak
 7. Modis

  Parę razy już rozmawialiśmy i zdążyłem Cię trochę poznać. Co do umiejętności TeamSpeakowych: Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że wiesz dużo i poradzisz sobie na tej randze. Jestem na Tak.
 8. Modis

  Po pierwsze nie przyłożyłeś się do podania, które ma być Twoją wizytówką. Po drugie może i faktycznie na nim przesiadujesz, ale to, że posiadasz rangę gość świadczy tylko o tym, że nie odwiedziłeś ani razu naszej strefy pomocy. Jestem zmuszony być na Nie, nie kojarzę Cię, a potrzebujemy osób, które są jakoś zaangażowane w życie serwera.
 9. Modis

  Znamy się od bardzo długiego czasu i sam zachęcałem Cię już kilka razy do napisania podania. Tak jak wspomniałeś spędzasz masę czasu przesiadując na serwerze, co świadczy o tym, że dokładnie wiesz co gdzie się znajduję. Nie boisz się pytać jeśli czegoś nie wiesz. Masz całkiem dobry kontakt z użytkownikami i administracją, a poznawanie nowych osób nie sprawia Ci problemu. Ty i ja dobrze wiemy, że posiadasz kilka wad nad którymi powinieneś popracować, ale myślę, że nie wpłyną one na wyzwania, które czekają Cię w moderacji. Nie potrzebuje dodatkowej rozmowy, bo wiem co potrafisz. Jestem na TAK.
 10. Spójność i interpunkcja trochę leżą, ale samo w sobie podanie zawiera to co powinno. Nie będę się do tego przyczepiał, bo wiem, że każdy informatyk ma na to wylane. Nie do końca spełniasz jedno z wymagań jakim jest wiek, ale jestem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ często widzę Cię na kanałach pomocy TeamSpeaka. Mimo to chciałbym jednak trochę przetestować Twoją wiedzę i umiejętności, dlatego zapraszam na rozmowę. Niby coś wiesz o TeamSpeak'u, ale jednak trochę wahałeś się z odpowiedziami. Nie spełniasz wymagania wiekowego jakim jest minimum 16 lat, ale z drugiej strony chce Ci dać szansę ze względu na aktywność i charakter. Tak
 11. Modis

  Zły dział. Przenoszę do działu CubeGame
 12. Modis

  Myślę, że przemyślałeś swoje zachowanie przez te kilka dni. Na przyszłość zastanów się czy opłaca się "potrollować" dla kilka chwil śmiechu, bo możliwe, że nie będę tak wyrozumiały. UB nadane. Jednak jeszcze jedna taka akcja i wracamy do tego co było. Zamykam.
 13. Modis

  Wbijanie na multikontach, mając bana nie jest dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że przemyślałeś sobie to i zastanowisz się następnym razem. Bana skracam do 12h, ale jeśli w tym czasie wbijesz na jakimś mk to wracamy do tego co było. Mam nadzieję, że to żart Zamykam.
 14. Modis

  Napisz swoją prośbę o ub według wzoru w odpowiednim dziale. Dział CubeGame znajduje się trochę wyżej, gdybyś miał kłopoty w odnalezieniu go, to tutaj zostawiam Ci link do miejsca w którym powinieneś napisać swój temat ;D https://skyblock.pl/index.php?/forum/48-prośby-o-odbanowanie/
 15. Modis

  Its me Carmell? :3

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×