DZIĘKUJEMY ZA XVI EDYCJE!

ODWIEDŹ SKYBLOCK.YT

Skocz do zawartości

Szarakdorsz

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Szarakdorsz wygrał w ostatnim dniu 13 Maj

Szarakdorsz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

45 Ogarnięty

O Szarakdorsz

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 7 Listopad

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Gdzieś za drzwiami
 • Zainteresowania
  Upadki na lodowisku
 • Nick w grze
  Szarakdorsz
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

1414 wyświetleń profilu
 1. Szarakdorsz

  Pewnie będzie na nową edycję czy coś tam Niemniej jednak - tak
 2. Szarakdorsz

  Njee Może Adam czy coś ;vv
 3. Szarakdorsz

  Chyba każdy jakąś ma Osobie niżej podoba się ktoś z jej klasy :oo
 4. Szarakdorsz

  Nie tym razem Twisted?
 5. Szarakdorsz

  Neee Discordia ;oo
 6. Szarakdorsz

  VIP już i tak ma bardzo mało. Właśnie ostatnio miałam refleksję, że kiedyś można było mieć łatwo na SCB np. "Legendary Kill", lub jeszcze dalej i teraz to się zmieniło. Przez chwilę bałam się, że z powodu przerwy w mc ucierpiał mój skill. Później jednak zdałam sobie sprawę, że po prostu wtedy były klasy VIP, które będąc niedostępne dla wszystkich, jednak jakąś tam przewagę miały. Do czego dążę, to to że VIP'y przez każdemu znany powód straciły tą lekką przewagę, co w konsekwencji sprawiło, że zostało im tak naprawdę głównie wyróżnienie na czacie i lobby, a nie ukrywajmy - nie jest to dużo. Więc nie zabierajmy im jeszcze tego craftingu, niech chociaż tyle mają. Jestem na nie.
 7. Szarakdorsz

  Wiadomo, nie jest to propozycja wagi państwowej i jeśli (a najpewniej tak będzie) administracja nie będzie miała na chwilę obecną na to czasu - nie weźmie się za to. Ale myślę, że jeśli znajdą na to pięć minut, propozycja ma sens bytu i sam automatyczny fly mógłby się przyjąć (a jeśli komuś by się nie podobało, no to już kwestia wyłączenia tego za pomocą np. komendy, jak już wspomniałam wyżej). A nawet jeśli nie znajdą, to możliwe że wezmą to pod uwagę i zostanie to przynajmniej zaszufladkowane jako "do wykonania... kiedyś tam".
 8. Szarakdorsz

  Według mnie spoko opcją byłby zarówno (tak, jak zostało to już powiedziane) fly automatyczny, czyli po prostu możliwość włączenia automatycznego fly'a na stałe, jak i również później możliwość wyłączenia go (i wtedy już klasycznie: jakby ktoś chciał fly'a, to musiałby wpisać komendę). Jeśli ktoś w dalszym ciągu średnio rozumie, przytoczę tutaj przykład automatycznego logowania na różnego rodzaju serwerach - piszemy /remember (lub inną komendę, zależy od serwera) i loguje nas automatycznie, ale nie musimy tego wpisywać i wtedy logujemy się za pomocą komendy, która pozwoli nam wejść na serwer, tak jak zawsze. Jednak nie odbiegając zbytnio od tematu - odnośnie propozycji jestem na tak, choć przydałaby się (moim zdaniem) możliwość wyłączania tego. A tak na marginesie: Skoro wpisanie /fly zajmuje sekundę, to nie widzę problemu jeśli byłby on z automatu i trzeba byłoby go wyłączyć tą oto komendą. Przecież to tylko 4 znaki
 9. Szarakdorsz

  1. Meh, jak dla mnie kompletnie zbędne - zegarek jest pod ręką. Nie 2. Obraz odpada, jak już wspomniano wyżej. Co do przycisku to nie mam zdania, nie jest on niezbędny, ale jeśli innym pasuje, myślę że różnicy to nie zrobi (o ile nie ma hasła "przycisk"). Obraz - nie, przycisk - neutral. 3. Pomysł fajny, aczkolwiek nie zgadzam się, z tym że dla vipów 4x to za dużo. W święta (lub w inne dni, kiedy jest 2x dla wszystkich) vipy mają poczwórne monety i nigdy nikomu to nie przeszkadzało. Ale ogólnie tak.
 10. Szarakdorsz

  Jak najbardziej tak, przynajmniej będzie można sprawdzić jak inni sobie radzą na tych trybach
 11. Szarakdorsz

  pomidor (ale oba średnio ;p) eem sos czosnkowy vs musztarda
 12. Szarakdorsz

  prawie prawie Tokyooo
 13. Szarakdorsz

  Neeee Adam?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×