Skocz do zawartości

Loleczekk

Użytkownik
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

23 Ogarnięty

O Loleczekk

 • Ranga
  Użytkownik III

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Loleczekk_YT
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Steam
  Loleczkowskyy

Ostatnio na profilu byli

772 wyświetleń profilu
 1. Loleczekk

  Jestem na nie, ponieważ wprowadzenie czegoś takiego niosłoby za sobą wiele konsekwencji, takich jak: - wzbogacanie się graczy poprzez dostawanie monet od bogatszych znajomych - zwiększenie prawdopodobieństwa handlu monetami z gry - potrzeba zmiany cen w sklepie z itemami, ponieważ wiele nowych graczy mogliby wykupić cały sklep w krótkim odstępie czasu Poza tym, byłoby to niesprawiedliwe w porównaniu z graczami, którzy sami zapracowali na monety.
 2. Loleczekk

  1. Nick w grze: Loleczekk_YT 2. Tryb gry: BlitzSG, ClassicSG 3. Nazwa propozycji: Tytuł muzyki na SG 4. Opis propozycji: Jak dobrze wiemy, na trybie SG w tle gra muzyka z noteblocków. Moja propozycja jest taka, aby za każdym razem, gdy zaczyna grać nowa muzyka wyświetlało jej tytuł na chatcie. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że nie byłaby to jakaś wymagająca propozycja, a ułatwiłaby graczom życie. Wiele razy grając w SG wpadła mi w ucho jakaś muzyka, ale nie znałem jej tytułu i tym samym nie mogłem jej później wyszukać. Myślę, że wiele graczy miało podobnie, tak więc prosiłbym o rozpatrzenie mojej propozycji.
 3. Loleczekk

  Nie mam zastrzeżeń. Masz 8/10. Czyli jestem za dodaniem.
 4. Loleczekk

  Ujdzie, ale. - Za małe wyspy - Nie podoba mi się środkowa wyspa Dam ci 5,5/10 Neutral.
 5. Loleczekk

  Fajna mapka na SCB. Jednak na HNS nie. Oceniam na 2,5/10. Czyli Nie. Gdyby była na SCB, może bym dał 7/10.
 6. Odbanowali mnie na forum :o

  1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
  2. Mumia

   Mumia

   Cieszę się ,że Cię odbanowali choć nam kim jesteś ...

    

  3. Mumia
  4. avoassasinViP

   avoassasinViP

   @up To po co komentujesz? -_- xD

 7. Loleczekk

  Jestem na tak. Jeśli gra się na 1.8 to jest to spore utrudnienie. I nie ma komendy na zgłaszanie graczy. Zgłasza się na forum w dziale Skargi, pytania, problemy.
 8. Loleczekk

  HnS

  1. Trochę za dobre. Zmniejszyłbym czas do 10sek, bo 1min to za dużo. I żeby było sprawiedliwie dodałbym ten przedmiot również dla szukających. 2. Knockback II zdecydowane nie. Za mocny jest. 3. Ciekawy pomysł, podobny do kompasu, ale myślę, że nie ujawniłby kryjówki, ponieważ chowający może się zmienić. Więc jestem na tak.
 9. Loleczekk

  Dla mnie to jest utrudnienie do gry i to nie jest bug. Szczególnie jestem na nie jeśli chodzi o kasację płotków i krat. Sporo osób nimi jest, dlatego bardzo dużej części graczy się to nie spodoba.
 10. Loleczekk

  + Duża Mapa + Ciekawy Pomysł - Trochę za dużo miejsc do campienia. A na balony by się zaraz tepały endermany i opóźniały rozgrywkę. Jeśli chciałeś mnie rozśmieszyć nazwą mapy udało ci się. A tak na serio dla mapy zaproponowałbym nazwę Wyspy Neutral 6/10
 11. SKARGA 1. Nick z gry: Loleczekk_YT 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: xAkzo, rafi16p, panisher + realplplplpl wulgaryzmy 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: 3x Sojusz +realplplplpl przekleństwa 4. Serwer(tryb): BSG 5. Przybliżona data: 03.08.2015 15:25 6. Dowody:
 12. Loleczekk

  Nie spełniasz wymagań A więc jestem na nie.
 13. Loleczekk

  Dla mnie bardzo dobra mapka na tryb VD. 8/10 Tak.
 14. Loleczekk

  Fajna mapa i klimatyczna. 9,5/10 Tak.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×