Skocz do zawartości

kikons78

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

97 W porządku

O kikons78

 • Ranga
  Uzależniony
 • Urodziny 05/21/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  ... gdzie kratki bogato są rozłożone i pociągi towarami po brzegi wypełnione...
 • Zainteresowania
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Nick w grze
  kikons78
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/user/kikons78
 • Steam
  kikons78

Ostatnio na profilu byli

2272 wyświetleń profilu
 1. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 2. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 3. Numer może być przypadkowy, poza tym nie jest konkretnie napisane czyj to numer. //Zamykam.
 4. kikons78

  Każdy błąd, bug, rzecz lub cokolwiek do naprawy na serwerze będzie miało swoje 5 minut. Nasi skrypterzy nie są w stanie naprawić wszystkich błędów w kilka minut, oni też mają swoje życie prywatne i nie poświęcają go tylko na naprawianie błędów na CubeGame. Każdy plugin ma swoją wagę i trzeba poświęcić mu odpowiednią ilość czasu na dopracowanie go, testowanie itp. @BloodisTM1337 zapewniam cię, że na SCB i poprawienie AAC również przyjdzie pora. Póki co na razie w skład administracji wchodzi 15 osób, do których możesz zgłaszać osoby, które posiadają bądź używają niedozwolonych modyfikacji. To prawda - nie każdy jest w stanie udowodnić wszystkiego, bo nie każdy ma program do nagrywania - w 100% się z tobą zgadzam, ale wystarczy zrobić ss z widocznym nickiem i gracz już jest nacenzurowany i brany pod obserwację. Po to jest właśnie tak liczna administracja, żeby takich ludzi łapać, a gdyby AAC robiło wszystko za nas to wiele osób nie widziałoby sensu bycia na tym stanowisku, na jakim się znajdują w składzie administratorskim.
 5. kikons78

  Swoim rozmiarem pasuje do środkowej wyspy, gdyby skrzydła wykraczały poza granicę środka to wtedy można by było ją zmniejszyć, a jak jest tak jak jest teraz to według mnie jest w porządku.
 6. kikons78

  W sumie ta nowa statua jest o wiele lepsza niż ta poprzednia. Jak tak teraz porównuję to ta poprzednia niezbyt pasowała do klimatu jaki panuje na arenie.
 7. kikons78

  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 8. kikons78

  Mój drogi Szczepsoonie... tak jak i nie raz to napisałem tak i teraz też się powtórzę: ban został ci przyznany za rozpowszechnianie danych osobowych. Gdyby nie twoje zachowanie oraz liczne prowokacje z twojej strony na serwerze to kara byłaby łagodniejsza i zostałbyś wzięty pod uwagę bardziej ulgowo, ale z tego względu, że twoje naganne zachowanie na serwerze, liczne prowokacje itp., które nie powinny mieć miejsca, a miały tak więc niestety taryfa ulgowa w tym przypadku leży głęboko na dnie Rowu Mariańskiego. Zostałeś zbanowany permanentnie bez możliwości ub. //Zamykam.
 9. kikons78

  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 10. kikons78

  Podanie, jeśli chodzi o zawartość, bardzo mi się podoba, nie mam zastrzeżeń natomiast co do aktywności oraz statystyk tak jak powyżsi członkowie administracji wyrazili swoją opinię tak i również ja jestem ich zdania - jak poprawisz aktywność to zgłoś się i pogadamy. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz mnie tak samo jak GlobalModeratora Byczek oraz Moderatora Assassinek. To jest szansa, żeby załatać dziury twej niewiedzy w danych rzeczach.
 11. kikons78

  Gracz zostanie wzięty pod obserwację. //Zamykam.
 12. kikons78

  Gracze zostali już ukarani przez Moderatora _Fabiano. Następnym razem zastosuj się do wzoru podanego w dziale Skargi, pytania i problemy. //Zamykam.
 13. kikons78

  Wszystkie adresy IP serwerów dostępne są na stronie głównej forum: https://skyblock.pl/ SkyBlock: mc.skyblock.pl CubeGame: mc.cubegame.pl //Zamykam.
 14. kikons78

  Nagranie niestety jest niezbyt płynne i nie mówi na tyle dużo, by stwierdzić, czy gracz posiadał niedozwolone modyfikacje. Jeżeli posiadasz jakieś inne dowody to wyślij mi je proszę na pw w ciągu 24h, a jeżeli nie to weźmiemy gracza pod obserwację. Film został ponownie przeanalizowany. Gracz zostanie wzięty pod dokładną obserwację. Dzięki za zgłoszenie i przepraszam za komplikację. //Zamykam.
 15. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×