Skocz do zawartości

kikons78

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  755
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kikons78 wygrał w ostatnim dniu 23 Listopad 2018

kikons78 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

170 W porządku

O kikons78

 • Ranga
  Maniak

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Nick w grze
  kikons78
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/user/kikons78

Ostatnio na profilu byli

3141 wyświetleń profilu
 1. kikons78

  Gracz został już ukarany przez Moderatora Cance. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 2. kikons78

  Szczerze mówiąc kochaniutki to pierwszy raz widzę osobę, która zrobiła ankietę w podaniu, by zapytać się publiczności jak poszło... Dobrze, że cię kojarzę. Gdybym nie miał z tobą żadnej styczności, czy to na serwerze czy na forum, nie dawałbym ci zbyt wielkich szans, ale w tym przypadku... Zapraszam na rozmowę.
 3. kikons78

  Twoje konto nie ma bana. Ban został Ci przypisany prawdopodobnie poprzez IP zbanowanego w przeszłości innego gracza. Spróbuj zrestartować router. Jeżeli problem nadal będzie występował to zgłoś się na naszego TeamSpeaka w celu rozwiązania zaistniałego problemu IP: ts.cubegame.pl --> Kanał pomocy CubeGame //Zamykam.
 4. kikons78

  Spróbuj zrestartować router. Jeżeli problem nadal będzie występował to zgłoś się na naszego TeamSpeaka w celu rozwiązania zaistniałego problemu IP: ts.cubegame.pl --> Kanał pomocy CubeGame //Zamykam.
 5. kikons78

  Gracz o takim nicku nie istnieje! Upewnij się, że napisałeś swój nick poprawnie. Wielkość liter ma znaczenie! Masz 24h na wprowadzenie poprawnego nicku.
 6. kikons78

  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 7. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 8. kikons78

  Gracz został ukarany. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 9. kikons78

  Zastosuj się do poniższego wzoru. Masz 24h: 1. Nick w grze: 2. Opis problemu lub treść pytania: 3. Tryb: 4. Dowody/załączniki: Czas minął. //Zamykam.
 10. kikons78

  Twoje konto ani konta twoich sióstr nie mają bana. Bany zostały Wam przypisane prawdopodobnie poprzez IP zbanowanego w przeszłości innego gracza. Spróbujcie zrestartować router. Jeżeli problem nadal będzie występował to zgłoście się na naszego TeamSpeaka w celu rozwiązania zaistniałego problemu IP: ts.cubegame.pl --> Kanał pomocy CubeGame.
 11. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 12. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 13. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 14. kikons78

  Niestety nagranie nie pokazuje i nie udowadnia w 100%, że gracz może posiadać jakieś wspomagacze. Zostanie wzięty pod obserwację. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.
 15. kikons78

  Gracze zostali ukarani. Dzięki za zgłoszenie //Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×