Skocz do zawartości

Medson

GlobalModerator SkyBlock
 • Zawartość

  1582
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  50

Medson wygrał w ostatnim dniu 14 Październik

Medson ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1267 Pro

O Medson

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków, Polska
 • Zainteresowania
  Web Developement, C++, Kloce i inne takie
 • Nick w grze
  Medson
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

4957 wyświetleń profilu
 1. Medson

  Witamy w kolejnym niedzielnym wydaniu SkyNews. 21.10.2018 Na wstępie przepraszamy za brak wydania w zeszłym tygodniu. Mamy jednak nadzieję, że to co przygotowaliśmy dzisiaj wynagrodzi wam brak czasu w zeszłą niedzielę! Jak (prawie) co tydzień, wyróżniliśmy gracza w konkursie "Wyspa Tygodnia" W tym tygodniu uzyskania tego prestiżowego tytułu chcielibyśmy pogratulować xUgaBuga Po odbiór nagrody zgłoś się do mnie na serwerze. Rozstrzygnęliśmy również gazetkowy konkurs na wierszyk! Poniżej przedstawiamy dzieło mvciekpl! W celu odbioru nagrody zgłoś się na serwerze. Na SkyBlock'u gracze mili, grają już bez przerwy chwili. Tam gracz pewien coś buduje, i ether kolekcjonuje. A tu Helper, bardzo dobry, graczowi pomaga, i jest szczordy. Medson już organizuje event w którym pokibicuje. Na forum Serek już zamierza konkurs kto zbuduje najpiękniejszego rycerza. Bo to cały SkyBlock'owy świat piękny niczym złoty kwiat. ZMIANY NA SERWERZE: - Powstały /warp promocje z nowymi, ciekawymi przedmiotami. - Poszerzyliśmy mapę na /warp event aby zbudować nowe eventy specjalnie dla was. Na /warp vip powstał nowy sklepik specjalnie dla VIPów! Zajrzyjcie! OGŁOSZENIA: - Osiągneliśmy już pułap 1250 subskrybcji na naszym kanale na YouTube. Dziękujemy! - Wyruszył event na Mistrza SkyBlocka. Więcej dowiecie się na jego temat po teleportacji na /warp event Po teleportacji na chacie pojawi wam się wiadomość z wszystkimi ważnymi informacjami. - W tym tygodniu wyróżniliśmy kilka osób z największą liczbą gwiazdek. Gratulacje! W tym tygodniu w wyniku anonimowej ankiety oceniliście pracę Administracji. CI tym oto sposobem, najlepszym Moderatorem tygodnia został nidaract. Za to tytuł najlepszego Helpera tygodnia zdobywa UlanaKrowa. Dziękujemy tym panom za czynny udział w rozwoju naszego serwera i zaangażowanie! Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony tydzień na serwerze SkyBlock.pl i życzymy miłej gry!
 2. Medson

  Podsumowanie Tygodnia 14 października - 20 października Poniżej znajdziecie listę osób, które zostały nagrodzone w tym tygodniu. Nagrody są symboliczne i doceniają wkład włożony w grę i udział w eventach w ubiegłym czasie. Główne nagrody, które zostały opisane wyżej, otrzymacie za wytrwałość. Wytrwałość... i udział w eventach przez całą edycję! W celu odbioru nagród zgłoście się do Medson'a ✔✔ oznacza, że nagroda została już odebrana. Miejsce I vBlacku - 10pkt ✔✔ Rejli2 - 10pkt maraz_jagoda - 10pkt (Klucz Legendarny, $45 000) Miejsce II xUgabuga - 8pkt ✔✔ (Klucz Legendarny, $25 000) Miejsce III KoxerProxer - 7pkt GlobusPl - 7pkt ✔✔ (Klucz Party, $15 000) Miejsce IV Prostyq - 6pkt DominikaTM - 6pkt ✔✔ (Klucz Party, $10 000) Miejsce V Nenttali - 5pkt Dimitri - 5pkt (Klucz Party, $5 000)
 3. Medson

  Bana dostaliście obydwoje, bo obydwoje wskazywaliście swoim zachowaniem na to, że mocno wyzywaliście się wcześniej. Będąc poparty dowodem wyżej, uznaję swój werdykt za w 100 procentach słuszny. Nie zostaniesz odbanowany, Zamykam
 4. Medson

  Polecam /ah i /msg. A chat... cóż, raz, że możesz go wyłączyć, a dwa, handel to integralna część SkyBlocka, nie uważasz? Nowy chat to czas, który można poświęcić na sprawy ważniejsze. A jeśli chodzi Ci o spam... Handel to chyba najmniejszy odsetek całego spamu na naszym chacie. Jestem za odrzuceniem - zbędne.
 5. Medson

  10h spędzone na serwerze... Do tego, podanie nie przekonuje mnie do Twojej kandydatury. Przy wyliczeniu dajemy przecinki, a na końcu zdania - kropki. Jestem na nie.
 6. Medson

  1. Dojście do tego jak napisać podanie zajęło Ci ponad dobę, dosłownie na każdym kroku pytałeś mnie o każdy szczegół, a Moderator powinien to wiedzieć, nie uważasz? 2. Nie masz 15 lat, masz 14 lat, nie kłam, wczoraj pisałeś coś innego 3. To podanie nie przypomina podania, nie jest napisane zgodnie z wzorem i pokazuje Twój olewczy stosunek do sprawy. 4. Wczoraj, jak dowiedziałeś się, że nie spełniasz wymagań podsumowałeś to krótkim "nienawidzę tego serwera!" Kategorycznie jestem na NIE
 7. Sprawdź, czy błąd dalej występuje i odpisz w temacie.
 8. Medson

  Repair jest jedyną umiejętnością, w której zakup rangi SKYGOD maxuje cokolwiek (powyżej limitów, bo do 100%) Według McMMO wikia, statystyki osiągnięte przez Ciebie są maksymalnie osiągalnymi. Pozostałe umiejętności dla zwykłych graczy nie są w żaden sposób ograniczone. Przy aktualizacji sklepu www, prawdopodobnie zostanie dodana dokładna informacja o zasadach działania repaira dla skygoda.
 9. Medson

  Nie jesteś w stanie osiągnąć lepszych statystyk (wyższy level nie będzie Ci już ich zwiększał) SKYGOD automatycznie ma nadane najwyższą szansę na sukces (100%) ze względu na gwarantowaną możliwość naprawy w opisie uprawnień. Co do "1 próba na 10", nie jest tak, bo to wynika z procentowej szansy. Może kwestia braku szczęścia... :/ Nie ma tutaj nic do poprawy, więc temat Zamykam Co do zmian w McMMO, możecie ich się spodziewać już wkrótce.
 10. Po 1. Zły dział Po 2. Wszyscy w tym temacie WARN Po 3. Zamykam i dobranoc
 11. Medson

  Skarbiec nie powstał po to, żeby przelewać sobie ether, tylko po to, by wspólnie zbierać na upgrady wyspy. Jestem za odrzuceniem.
 12. Medson

  Wysyłając komukolwiek wspomnianego linka, udostępniasz nie tylko swoje/dominiki/nieważne czyje dane osobowe. Udostępniasz również dane osobowe kilkunastu osób postronnych, w tym wielu członków administracji. A śmiem wątpić, by Dominika była pierwszą osobą, z którą rozmawiałeś na ten temat, skoro tak łatwo Ci to przychodzi. Ze względu na ryzyko tego, że sytuacja mogłaby się powtórzyć, oraz faktu, że złamałeś prawo, jestem zmuszony odrzucić Twoją prośbę. Zamykam
 13. Medson

  Drodzy Gracze! Przed wami drugie wydanie gazetki SkyNews. 07.10.2018 Rozstrzygnęliśmy konkurs na Wyspę Tygodnia! Zwycięzcą w tym tygodniu został Drzeefe. Gratulacje! Nagroda w postaci Elytry została już odebrana. Poniżej przedstawiamy screena z jego górnego piętra wyspy, na którym stworzył dość imponujące, nowoczesne miasto, jak przystało na XXI wiek. ZMIANY NA SERWERZE: - Poprawiliśmy błąd związany z bugowaniem się postaci po skoczeniu ze spawna. - Ukończyliśmy budowę mapy eventowej: /warp event Aktualnie dostępnych jest kilka eventów: Spleef, Kopalnia, Gorące Wagony, Król, O/X Specjalnie dla graczy dostępne są również stoły do gry w Kółko i Krzyżyk OGŁOSZENIA: - Na początku tygodnia rozstrzygnęliśmy EVENT "PRACA". I miejsce zajął IBialy budując ogromną kopalnię złota. II miejsce zajął MacioloTheKing, z nowoczesnym statkiem rybackim. Podium zamknął Marule10 ze swoją wielką kopalnią surowców. - W tym tygodniu odbędzie się gazetkowy mini-konkurs na wierszyk dotyczący SkyBlocka. Wiersze możecie przesyłać do Medsona oraz Misi na PW na forum oraz na discordzie w wiadomości prywatnej. Rostrzygnięcie w następnym wydaniu gazetki. W tym tygodniu w wyniku głosowania wyróżniliśmy 3 najpomocniejszych graczy: DominikaaTM (10 głosów) LegendaryADI1904 (8 głosów) Honest1233 (6 głosów) Czekają na was drobne upominki (Jakie? To niespodzianka!), które możecie odebrać, pisząc do Medson na serwerze. W imieniu całej administracji dziękujemy wam za pomaganie nowym graczom w rozgrywce i tworzenie przyjaznej atmosfery. Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony tydzień na serwerze SkyBlock.pl i życzymy miłej gry!
 14. Medson

  Czas na dostosowanie się do wzoru minął. Zamykam

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×