Skocz do zawartości

Medson

Administrator SkyBlock
 • Zawartość

  1671
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  53

Wszystko napisane przez Medson

 1. Dowód zakupu podeślij w wiadomości prywatnej na forum lub na discord: Medson#4307 Temat zamykam.
 2. Wyniki Eventu Mikołajkowego I miejsce - vBlacku & xBloond (67 punktów) - 250'000$ II miejsce - MyszgaMuki (43 punkty) - 100'000$ III miejsce - xxMinio (29 punktów) - 50'000$ IV miejsce - Cinuk_PL (28 punktów) - 40'000$ V miejsce - KUBAAA11TFM (26 punktów) - 30'000$ VI miejsce - KaliberekYT (18 punktów) - 20'000$ Nagrody zostały nadane automatycznie. Gratulacje!
 3. Event Mikołajkowy SkyBlock.pl 2018 Drogi Graczu! Wszystkie informacje dotyczące eventów grudniowych znajdziesz w tym temacie: https://skyblock.pl/index.php?/topic/64300-grudzień-ze-skyblockpl/ Poniższy temat służy do wpisywania kodów z pierniczków. Wyróżniamy 3 rodzaje pierników: - Pierniczek (1pkt) - Piernik (3pkt) - Tort (5pkt) Możecie je dostać za udział w eventach w dniach 6-9.12.2018 Wzór do wpisywania pierników: 1. Twój nick na serwerze 2. Kod znajdujący się na pierniczku 3. Rodzaj pierniczka (pierniczek/piernik/tort) 1) Absolutny ZAKAZ edytowania postów w tym temacie. Edycja posta = dyskwalifikacja 2) Należy zachować pierniki do ewentualnej kontroli w razie wątpliwości. Problem z wpisaniem piernika? Napisz do Administracji SkyBlock.pl! Zyczymy powodzenia!
 4. Załóż konto z innym nickiem (Np. dopisz PL na koniec swojego aktualnego nicku) Jak to zrobisz, napisz do jakiegoś Moderatora, on przekaże mi i przeniosę Ci Twoje przedmioty na nowe konto. W razie dalszych problemów zgłoś się na naszego TeamSpeaka: ts.skyblock.pl Przepraszamy za utrudnienia w grze, Zamykam
 5. Blacku pomocny, ale na przyszłość w tym dziale odpisuje tylko Administracja. Oczywiście, Ania, użyj komendy podanej wyżej przez kolegę. Zamykam
 6. Sprawdź, czy na pewno dobrze wpisujesz komendę register, Jeśli wciąż będziesz miała problem, wejdź proszę na TS3 w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych. TS3: ts.skyblock.pl Temat Zamykam
 7. Medson

  Bez komentarza. Podanie odrzucone.
 8. Medson

  Podanie odrzucone.
 9. Medson

  Z tego co widzę, na serwerze nie ma lagów i rozgrywka jest płynna. Gdy występują lagi, dbamy o to, by serwer został zrestartowany, by zapewnić graczom najwyższą jakość gry. Zamykam i życzę miłej gry!
 10. Zalecamy wejście na wersji 1.12.1 Nie powinieneś mieć wtedy żadnych problemów. Zamykam
 11. Medson

  Po długiej i merytorycznej rozmowie stwierdzam, że nadajesz się na tą posadę. Jestem na tak
 12. Był wyłączony serwer logowania non-premium. Przepraszamy za problem, usterka została już naprawiona. Zamykam i życzę miłej gry!
 13. Medson

  No to cóż, sama widzisz, co na temat Twojej kandydatury sądzą Moderatorzy. Weź sobie do serca ich uwagi, a może pisząc podanie za 2 tygodnie odniesiesz sukces. Podanie odrzucone.
 14. Wiemy o tym, sprawa została już zgłoszona do właścicieli i S5 oczekuje na restart. Przepraszamy za utrudnienia w grze. Zamykam
 15. Medson

  Wyrównałem Twój stan konta do 95405. Co do błędu, zostanie on zgłoszony. Dziękujemy, Zamykam
 16. Medson

  No to cóż, sam widzisz... Podanie odrzucone.
 17. Medson

  Drugi etap zakończony sukcesem. Gratulacje i powodzenia! Podanie przyjęte.
 18. Medson

  Z tego co widzę, nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat serwera. Jeśli poprawisz wszystko to, co pisali moderatorzy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować w przyszłości. Podanie odrzucone.
 19. Medson

  No cóż, podanie ładne, nie widzę żadnych obiekcji ze strony Moderatorów. Zobaczymy, czy faktycznie znasz komendy tak dobrze jak mówisz, radzę się naprawdę dobrze przygotować. Zapraszam na II etap rekrutacji w środę w godzinach wieczornych. Gratulacje.
 20. Jeśli kogoś przekierowuje na warpa Twojego kolegi, niech wpisze /is warp petardek znajdując się na /spawn (Zadziała wtedy poprawnie). Tak czy inaczej, w pozostałych przypadkach powinno się zaaktualizować wkrótce. Zamykam - w razie problemów, nowy temat lub TS3.
 21. Medson

  Drogi graczu, doceniamy Twoje zaangażowanie w życie serwera i społeczności. Niestety tak niska aktywność nie pozwoli Ci dobrze pełnić funkcji Helpera. Pograj dłużej na naszym serwerze i jeśli nadal będzie Ci zależało, napisz podanie ponownie. Podanie odrzucone.
 22. Medson

  Drugi etap zakończony sukcesem. Gratulacje i powodzenia! Podanie przyjęte
 23. Medson

  Czas na edycję minął. Zamykam
 24. Poprawka kosmetyczna, zostanie dopisane do listy błędów mniejszej wagi i poprawiona w wolnym czasie. Dziękujemy za zgłoszenie. Propozycja zaakceptowana.
 25. Medson

  Niestety, Twoje zachowanie jest zbyt wulgarne na tą rangę. Dodatkowo część członków administracji nie chce z Tobą współpracować. Podanie odrzucone.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×