Skocz do zawartości

KUL196

Helper SkyBlock
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralny

O KUL196

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  KUL196
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

320 wyświetleń profilu
 1. KUL196

  KUL196 &f&l/._./
 2. 1. Nick: KUL196 2. Wiek: 17 3. Jak długo grasz na serwerze? - 2 tygodnie 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? - 8/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? - Tak 6. Opisz siebie: Witam, mam na imię Kamila. Na serwerze przebywam od jakiś 2 tygodni, wiem co to takie 2 tygodnie, jednakże przebywam na nim codziennie po +/- 8h, wiadomo zależy ile mam czasu wolnego. Nie mam problemu z zaprzyjaźnianiem się z graczami ani dogadania się z kimkolwiek. Chętnie pomagam graczą jak mają jakiś problem, bardziej zauważalnie jestem pomocna o wczesnych albo późniejszych godzinach kiedy jest mniej graczy, ponieważ gdy początkujący gracz zadaje podstawowe pytanie na ogólnym chacie w godzinach popołudniowych to automatycznie dostaje odpowiedź od kilkunastu graczy na raz z czego robi się grupowy spam, nie chce po prostu dokładać kolejnej cegiełki do "zaśmiecania" chatu. Zawsze staram się pomóc graczom, którzy piszą do mnie na priv z jakimkolwiek problem. Przez ten cały czas na serwerze zdarzyłam się oswoić z działalnością i polityką tego serwera. Mam doświadczenie w administracji. Byłam czatownikiem (tutejszym helperem) przez ponad miesiąc, niestety dostałam degrada, ponieważ podpadłam wyższej administracji (żeby nie było jakiś niedomówień-sytuacja w tamtejszej administracji była patologiczna i wyższa administracja była oburzona tym, że nie boję się wypowiedzieć na jakikolwiek temat. Część była zdenerwowana tym że czasami nie zgadzałam się z nimi mimo, że miałam rację, którą potem udowadniano), a tamtejsi gracze opłakiwali i sprzeciwiali się decyzji administracji w sprawie mojego degrada i zbanowania konta. Dlaczego znajomość komend 8/10? Ponieważ, wiem że możecie mieć troszeczkę różniące się komendy lub mieć ich trochę więcej. Jestem dostępna praktycznie 14h na dobę na discordzie (lubię sobie pospać), jednakże jeden z większych problemów jest teamspeak, ponieważ nie korzystam z niego na co dzień, jest to spowodowane tym, że mam popsute wejście audio w laptopie, ale jak już naprawdę trzeba było by wejść na ts to tymczasowo potrafię go naprawić (discorda używam z telefona, tutaj bezproblemowo podepnę słuchawki). A tak troszeczkę bardziej o sobie to, uczęszczam aktualnie do szkoły średniej, czynnie udzielam się we strzelcu. Czasami lubię sobie tak po prostu nie iść do szkoły, stwierdzam, że nie opłaca mi się jechać łącznie tam i z powrotem 1h żeby przyjść tylko na 3 lekcje. Nie jestem skrytą osobą, lubię walczyć o swoje i jeżeli coś mi się nie podoba to nie boję się wychylić i wypowiedzieć się na dany temat. Nie jestem taka typową dziewczyną, zadaje się głównie z chłopakami i nie nakładam na siebie tony tapety (nie umiem i wolę pospać niż żeby wstać te 30 min wcześniej żeby się niby wymalować), nie płacze kiedy złamie paznokcie lub się czymś przypadkiem przetnę. Troszeczkę chyba za bardzo się rozpisałam (miłej lektury) mam nadzieję o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Życzę miłego dnia/nocy zależy kiedy to czytacie
 3. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: szymar11 epicant 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 4. Serwer(tryb): skywars 5. Przybliżona data:2015-03-04 6. Dowody:
 4. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: mrgonza_yt thefalconpoweryt 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Sojusz 4. Serwer(tryb): skywars 5. Przybliżona data:2015-03-01 6. Dowody:
 5. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: somek24 maciekgrabowski 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Sojusz 4. Serwer(tryb): skywars 5. Przybliżona data:2015-03-01 6. Dowody:
 6. KUL196

  Kuligson0011 Przeklina na serwerze mini gry :Sky wars wszystko widać na zdj Pozdrawiam
 7. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:adhd2 adam2003 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: soj 4. Serwer(tryb): skywars 5. Przybliżona data:2015-02-23 6. Dowody:
 8. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: szunka123 dzejdzej 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz 4. Serwer(tryb): Skywars 5. Przybliżona data:2015-02-21 6. Dowody:
 9. KUL196

  SKARGA 1. Nick z gry:KUL196 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:Matatus 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Pisanie na mnie szmato suko , przeklinanie 4. Serwer(tryb): HNS 5. Przybliżona data:2015-02-15 6. Dowody:

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×