Skocz do zawartości

KubaTM

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

KubaTM wygrał w ostatnim dniu 20 Wrzesień

KubaTM ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

25 Ogarnięty

4 obserwujących

O KubaTM

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  kuba_xel

Ostatnio na profilu byli

274 wyświetleń profilu
 1. KubaTM

  Nie kojarzę nicku ani z gry, ani z ts czy forum, do tego nie poczyniłeś nic w kierunku pozyskania helpera poza napisaniem podania. Do tego twój wiek... Na NIE.
 2. KubaTM

  Wszystko wyjaśnione wyżej. Na NIE.
 3. KubaTM

  Pisałem do Ciebie wiele razy na chacie, na czerwono, po prostu nie sposób nie zauważyć. Natomiast Ty zamiast odpisać, dalej kopałeś stone w dosyć nienaturalny sposób, ze stałą sekwencją. W związku z tym, że kłamiesz oraz brak tutaj jakiejkolwiek skruchy, BEZ UB.
 4. KubaTM

  Konto xAloqzer zostało zbanowane, kiedy ty grałeś sobie na innym koncie o nicku 'pawloxgra', dodatkowo na twoim adresie IP zarejestrowane jest jeszcze jedno konto 'Dawidosek221' a takie konto jak Lalanne43 nigdy nie zostało zarejestrowane na naszym serwerze. Kiedy rozkopywałeś wyspę na 'pawloxgra' wezwałem cię na ts, po czym ty lognąłeś, a wiedziałeś czym będzie to skutkować. Uważam, że jeśli miałbyś czyste sumienie to bez problemu mógłbyś wbić na TeamSpeak'a i wyjaśnić tą sprawę. Nie wiesz nawet na jakich nickach grałeś u nas na serwerze, w dodatku to usprawiedliwienie... Takie sprawy zgłasza się nam, nie działasz na własną rękę. BEZ UB
 5. KubaTM

  Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, masz bardzo fajny charakter, chętnie będę z tobą współpracować. Na prawie wszystkie pytania odpowiedziałeś, aktywność masz bardzo dobrą, pomagasz graczom. Jestem na TAK.
 6. KubaTM

  Wyjaśnione tutaj: Zamykam.
 7. Właśnie to co napisałaś chciałem z wami wyjaśnić podczas rozmowy na Teamspeaku. W takim wypadku konta Malgo9999 i Asia9999 zostają odbanowane, ale konto Asia99999999 zostaje bez unbana. Zamykam.
 8. Zauważyłem, że na twoim adresie IP zarejestrowane są 3 konta, gdzie na jednego gracza przypada 1 konto. Nie zgłaszałaś nam, że grasz z kimś na jednym IP, dlatego chciałem to zweryfikować podczas rozmowy na TeamSpeak'u na który został wezwany gracz o nicku Malgo9999. W celu weryfikacji twoich kont zapraszam na naszego ts3: ts.skyblock.pl, graczy o nickach: Malgo9999, Asia9999, Asia99999999.
 9. KubaTM

  Zauważyłem, że na twoim adresie IP zarejestrowane są 3 konta, gdzie na jednego gracza przypada 1 konto. Nie zgłaszałaś nam, że grasz z kimś na jednym IP, dlatego chciałem to zweryfikować podczas rozmowy na TeamSpeak'u na który zostałaś wezwana. Twoje usprawiedliwienie, że nie wiedziałaś gdzie wejść jakoś mnie nie przekonuje, ponieważ wystarczyło by proste pytanie "gdzie mam wejść?", natomiast ty grałaś sobie dalej w najlepsze. W celu weryfikacji twoich kont zapraszam na naszego ts3: ts.skyblock.pl, graczy o nickach: Malgo9999, Asia9999, Asia99999999.
 10. KubaTM

  Nick tak naprawdę widzę po raz pierwszy w życiu. Nie spotkałem się z tym, żebyś udzielał się jakkolwiek na chacie. Dodatkowo niezbyt przyłożyłeś się do swojego podania, w szczególności punkt 6, którego nie umiem rozszyfrować. Aktywność na ts i forum również leży. Jestem na NIE.
 11. KubaTM

  Podanie bardzo ładnie napisane, coś tam można się o tobie dowiedzieć. Aktywność na ts, forum jak i na serwerze bardzo dobra. Wielokrotnie widziałem Ciebie, kiedy pomagałeś graczom oraz upominałeś ich za wykroczenia na chacie, co bardzo się ceni. Uważam, że dałbyś radę jako helper, lecz przed wydaniem ostatecznej oceny chciałbym zamienić z Tobą kilka słów na ts3. Jak na ten moment małe tak. Po rozmowie jestem na TAK, ale wiesz czego masz się douczyć Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie, którą przeprowadzałeś z Rupimem i Medsonem, przez którą zmieniam swoją opinię na twój temat. Podczas rozmowy wszyscy zauważyliśmy, że jesteś okropnie spięty, nie masz dystansu do siebie, oraz okropnie stresujesz się najprostszymi pytaniami. Niestety, nie tego oczekujemy od członka naszej administracji. Jestem na NIE.
 12. KubaTM

  Kojarzę nick, ale niekoniecznie z pomagania graczom, a raczej z pisania for fun, oczywiście zdarzało się, że pomagałeś graczom, ale jak dla mnie za mało. Aktywność na ts jest całkiem ok, forum też ujdzie, ale to mnie nie przekonuje. Aktualnie NEUTRAL z przychyleniem na NIE. Jeśli chcesz zmienić opinię zapraszam na rozmowę na ts3. Rozmowa wypadła... tragicznie. Nie znałeś odpowiedzi na większość pytań które ci zadałem a uwierz, że nie były one trudne. Rozmowa skłoniła mnie do wystawienia oceny negatywnej, na NIE.
 13. KubaTM

  Twoja oferta brzmiała tak: [22:25:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] roza_420: Sprzedam kilof 64 za stack redstone. Co prawda gracz z którym się wymieniałeś, w końcowej fazie wymiany napisał: "roza_420 kilof za stack redstone tak?" celu upewnienia się. Uważam, że umowa była jasna oraz oboje dobrze wiedzieliście o jaki kilof chodzi. Nawet jeśli zapomniałeś o tym, że dałeś taką ofertę i pomyślałeś, że chodzi mu o zwykły kilof, to przecież zaraz po tym dostałeś wyraźny odzew na chacie, żebyś dał mu kilof 64/64, który olałeś, podobnie jak moje prośby o oddanie redstone graczowi z którym się wymieniałeś. Na tym mogło się skończyć. Osobie którą oszukałeś nie zależało bardzo na tym redstonie, sam mi to napisał. Jednak późniejsze wiadomości z twojej strony, oraz zero jakiejkolwiek skruchy przekonały mnie do tego, że zasługujesz na bana: [22:36:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] roza_420: huzunke na afku odpalilem [22:36:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] roza_420: Smiechawka z ciebie helperku BEZ UB
 14. 1. Nick: KubaTM 2. Wiek: 16 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram już jakieś 4 miesiące. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak 6. Opisz siebie: Mam na imię Jakub, lecz każdy mówi do mnie Kuba. Mam 16 lat i pochodzę z małego miasteczka, jakąś godzinę drogi od Rzeszowa. Jestem osobą odpowiedzialną, szczerą, otwartą oraz miłą. Lubię poznawać nowych ludzi oraz przeżywać nowe doświadczenia. Wczoraj ukończyłem gimnazjum z wyróżnieniem. Wybieram się do liceum na profil matematyczno geograficzny. Sam do końca nie wiem co chcę robić w przyszłości, dlatego miałem ogromne problemy z wyborem szkoły oraz profilu. Bardzo lubię grać na komputerze. Poza minecraftem pogrywam również w Overwatcha. Poza tym, w wolnym czasie sporo jeżdżę na rowerze. Częściej pada na trasy leśne, które moim zdaniem są o wiele ciekawsze niż jeżdżenie po ulicach. W październiku tamtego roku wystartowała budowa naszego nowego domu, już w dosyć większym mieście. Z tego powodu soboty oraz niektóre popołudnia spędzam właśnie tam razem z tatą. Może nie stawiam dachów czy ścian, ale wiem, że pomagam tym oraz przyspieszam budowę. Trzeba coś przewieźć, wykopać, przeciąć na cerkulatce. Zawsze znajdzie się coś do roboty. Jestem jeszcze młody, więc po prostu chce odciążyć tatę. Skutkuje to tym, że jestem dość dobrze zbudowany. Mam również brata i siostrę którymi opiekuję się podczas nieobecność rodziców.
 15. KubaTM

  Gdy administracja zaśmieca chat swoimi rozmowami, daje muty dla zabawy, wyśmiewa innych graczy, to tłumaczycie to tym, że administracja nie ma kija w 4 literach i powinniśmy się cieszyć z luźnej atmosfery na serwerze. Dzisiaj gdy Misia napisała, że irytuje ją pisanie "lag" kiedy serwer cofa wszystko co zrobiliśmy o 5 sekund do tyłu, ponieważ zgłosiła już to i nie rozumie po co to piszemy. Po tej wiadomości około 5 osób napisało lag. Wszystkie osoby dostały bana. Nie uważam, iż jest to wykroczenie które zasługuje na 24h banicję, szczególnie jeśli administracja nie ma kija w... co jest podkreślane przez Adminów czy GM-ow w wielu tematach w tym dziale. Dodatkowo, chamskie zachowanie wobec administracji ? Nie uważam, żeby takie nastąpiło. Po takich akcjach odechciewa się grać na tym serwerze oraz mocno miesza. Sam już nie wiem czy mogę rozmawiać z adminem jako równym sobie, czy trzeba zwracać się do niego jak do monarchy. SS z info o banie: https://imgur.com/a/kAi9PfS

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×