Skocz do zawartości

Krzychu2000

Użytkownik
 • Zawartość

  1320
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Krzychu2000 wygrał w ostatnim dniu 2 Wrzesień 2017

Krzychu2000 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

711 Mentor

O Krzychu2000

 • Ranga
  Maniak
 • Urodziny 05/13/2002

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Zainteresowania
  Excel
 • Nick w grze
  Krzychu
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Steam
  brak
 • Strona WWW
  http://skyblock.pl/
 • Jabber
  brak
 • Skype
  jest
 • Gadu Gadu
  jest

Ostatnio na profilu byli

4546 wyświetleń profilu
 1. Krzychu2000

  Ja jestem przeciwny antymacro, ponieważ obawiam się, że będzie ono mało precyzyjne. Uważam, że ciężko będzie takiemu systemowi odróżnić macro od jitterclicków na podstawie celnych trafień w gracza/moba/blok. Nie zgadzam się jednak z powyższymi, bo takie argumenty jak: (parafrazuję) "od czegoś jest administracja" "przecież macro jest niedozwolne" "macro to nie cheaty" (to nie argument, ale też głupie) to po prostu śmiech na sali.
 2. jak poderwać szybko?

  1. Assassinek

   Assassinek

   Gwałtownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 3. Krzychu2000

  Propozycja bez sensu: dopracujmy niedopracowanego antycheata. No dzięki, bo nikt na to by nie wpadł. Jw, temat jako propozycja jest pozbawiona sensu, ale jako zwrócenie uwagi na problem cheaterów już nie. Jednak nie rozwiążemy problemu, jeżeli będzie tworzyć tematy typu: ludzie, zróbmy coś, by było lepiej, bo na pewno coś da się zrobić. Ludzie...
 4. Krzychu2000

  Ja jestem za tym, aby było w takim razie jak na Vertezie. Tam wszystko da się kupić. Tylko na CG do kupna przywilejów VIP będzie inna waluta. Jeszcze tylko cennik i myślę, że byłoby warto. Najpierw trzeba jednak zablokować wszystkie przywileje tej rangi.
 5. Krzychu2000

  To tak nie może być, że najczęściej Zamek jest 4/4. Musi być więcej tabliczek, żeby puste mapy nie zajmowały miejsc innym pustym. Albo wprowadzić coś takiego, żeby system dobierał mapy, tak aby jak najmniej się powtarzały na widoku, co rozumiałem jako właśnie rotacja.
 6. Krzychu2000

  @Dragomir11 A jakie widzisz przeciwwskazania?
 7. Krzychu2000

  1. Nick z gry: Krzychu 2. Propozycja dotyczy: VD 3. Opis propozycji: Proszę o wprowadzenie rotacji na VD. 4. Własne refleksje: W tę minigrę gra bardzo mało osób i przez to areny są puste. Problem w tym, że na tabliczkach są jedynie mapy Zamek i czasem Grzybowa, których nie lubię ze względu na szatę roślinną. Pustynna jest bardzo rzadko, a mapy Desert nie widziałem od... sam już nie wiem. Nie może tak być, że tylko jedna mapa jest do wyboru. Można jeszcze dodać więcej slotów w postaci tabliczek.
 8. Krzychu2000

  Jak dla mnie Annihilation to strzał w kolano dla tego serwera. Pracy sporo, a graczy mało, a później prawie wcale. Na nie.
 9. Krzychu2000

  Ten tryb nie będzie miał w tej edycji żadnych nowości może poza mapami. Poza tym klasa jest tak skomponowana, że raczej nikt nie będzie nią grał i nawet nie mówię tu o konkurencji klas VIP.
 10. Krzychu2000

  Fajnie, że ktoś ponownie zwrócił uwagę na ten tryb jak ja wcześniej: Dobrze, że zwróciłeś uwagę na porę dnia w punkcie pierwszym. Rzeczywiście może to mieć duży wpływ na grę, bo NPC będą uciekać jeszcze przed uderzeniem. Jak już wcześniej wspominałem, oprócz błędów i bugów, sklep i fale trzeba rozbudować, bo od 60 fali kupujesz jedno w kółko. Poza tym w tej grze wcielasz się tylko w Knighta. Zwolennik broni miotanych w ogóle tam się nie odnajdzie. Nawiązując nieco do ulepszania klasy Rambo (bo to był chyba Rambo, a nie Doom), można by porobić klasy i każda z nich miałaby własny sklep na arenie + ulepszenia.
 11. Krzychu2000

  Licznik czasu uważam za zbędny. Lepsze już będą jakieś średnie, jak np. fkdr, k/d. Myślę, że gracze wolą coś takiego, bo to w pewnym stopniu świadczy o ich umiejętnościach. Czas dla mnie tutaj niewiele by znaczył.
 12. Krzychu2000

  Wygląda to na ciekawy pomysł. Nie jestem pewien co efektu tego beacona, czy nie będzie żadnych błędów przy przenikaniu bloków. Poza tym nie mam nic przeciwko takim efektom.
 13. Krzychu2000

  Jestem na nie, ale nie solidaryzuje się z tymi, co mówią, że ta gra nie pasuje do CG. Mimo że nie jest z gatunku fast-paced, to pasuje, dlatego że CG to serwer minigames, a nie fast-paced/pvp minigames. Bingo ma też swoich graczy jak każdy inny tryb. A to, że niektórzy prognozują Bingo niską popularność na tym serwerze, to już zupełnie co innego. Gdyby ta gra miałaby tu istnieć, to najlepszym miejscem według mnie byłoby dla niej Arcade. Tak, żeby każdy na tym serwerze znalazł coś dla siebie. Ale są też przeszkody: - konkurencja z innych serwerów (po co tworzyć coś, co jest na innych serwerach?) - opłacalność (na ile ten tryb utrzyma wyższe online?) Stąd mój głos - nie.
 14. Krzychu2000

  Wiem, że jest możliwe, ale nieopłacalne. Będzie tak samo, jak ze starym BSG. Ten tryb nie przyciągnie ci graczy, tylko zmarnuje czas na przywrócenie zamiast na aktualizacje obecnych oraz stworzenie nowych trybów.
 15. Krzychu2000

  Nie opłaca się tego robić, ponieważ nikt nie będzie w to grał. A "zbalansowana gra" w przedstawionych przez ciebie przypadkach nie ma sensownego znaczenia.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×