Skocz do zawartości

Kampai

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Kampai wygrał w ostatnim dniu 18 Sierpień

Kampai ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

145 W porządku

4 obserwujących

O Kampai

 • Ranga
  Kappai z Es
 • Urodziny 07/15/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Programowanie, grafika komputerowa, anime, gry komputerowe, jazda na rowerze, gotowanie
 • Nick w grze
  kampai
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

739 wyświetleń profilu
 1. Kampai

  Również na nie. Popraw aktywność.
 2. Kampai

  Podpinając się do tej grafiki, jestem na nie.
 3. Kampai

  Słabe podanie, znikoma aktywność na serwerze, nie widziałam na ts. -> Nie.
 4. Kampai

  Nie widziałam, nie rozmawiałam. Na tą chwilę nie.
 5. Kampai

  Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek widziała ten nick zarówno na teamspeak'u jak i na serwerze. Jestem na nie.
 6. Kampai

  Nie rozmawiałam z Tobą, niezbyt kojarzę z serwera(przynajmniej chatu). Na tą chwilę nie.
 7. Kampai

  Jeśli chodzi o Twoje podanie, miałam prawo do zmiany zdania. Specjalnie nakłaniałam Cię do tego, abyś zaczął wchodzić na teamspeak'a, ponieważ napisałeś w podaniu, że lubisz rozmawiać(rozumiem, że można na początku się stresować i mało mówić, ale no bez przesady). Mój błąd, że zmieniłam zdanie z dnia na dzień, aczkolwiek odwlekałam tę zmianę za pierwszym razem(miałam inne rzeczy na głowie + przy mnie miałeś na początku całkiem inne zachowanie). Nawet jeśli kogoś nie lubię, trzymam się regulaminu, ponieważ nie mieszam tego z pełnioną przeze mnie funkcją ;). Tego dnia, kiedy zmieniłam swoją ocenę na Twoim podaniu(na negatywną), zamiast porozmawiać, naskoczyłeś na mnie na kanale publicznym i to w sposób wulgarny To utwierdziło mnie w przekonaniu, że postąpiłam słusznie(tak wiem, mogłeś być wtedy zdenerwowany, aczkolwiek:). Twoje, jak i zachowanie twoich znajomych jest karygodne. Wiadomo, jesteśmy ludźmi, wulgaryzmy się zdarzają, ale no takich wiązanek aż uszy więdną. Dodatkowo prowokacje, zachowania podchodzące pod nękanie innych itd. Serio myślisz, że zostawiłabym pozytywną opinię osobie, która zachowuje się w ten sposób? Jeśli chodzi o twoje pytania na helpopie, nie ma czegoś takiego jak wyręczanie w odpowiedziach, po prostu staramy się ich nie dublować. Polecam zapoznać się z tym: https://sjp.pwn.pl/sjp/prowokacja;2509134.html. Oczywiście rozumiem to, że lubisz sobie robić nieśmieszne żarty, lub pod wpływem niekontrolowanych negatywnych emocji skierowanych w naszą stronę mogłeś nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, iż twoje zachowanie było prowokacją. Pozdrawiam <3
 8. Kampai

  Podanie napisane dla beki, nie.
 9. Kampai

  Nie kojarzę, abym kiedykolwiek miała okazję z Tobą porozmawiać na teamspeak'u a co do serwera to ładna aktywność, pomagasz czasem graczom. Jestem na tak. //aktualizacja 3.09.19: No takie teksty to nie bardzo :I + Ostatnio coś słabo z aktywnością(na chacie) itd. Dlatego neutral/nie.
 10. Kampai

  Hmm raczej nie jest to dobry pomysł przynajmniej w moim przekonaniu, ponieważ na niektórych wyspach mogłyby powstać takie mechanizmy, które zaczęłyby lagować dany sektor. Inną sprawą jest fakt, że byłoby to za duże ułatwienie dla graczy. Raczej jestem na nie.
 11. Kampai

  Nie kojarzę, abyś pomagał innym graczom, ale za to kojarzę Cię z tego, że często potrzebowałeś pomocy. Konto na forum założone mniej niż 24h temu. Jeśli chodzi o samą aktywność, to jest ona ogólnie słaba. //edit: + nie spełniasz wszystkich wymagań -> brak konta premium Jestem na nie.
 12. Kampai

  Dobre podanie, kojarzę Cię z serwera i miałam okazję rozmawiać z Tobą na teamspeak'u. Jestem na Tak ;3 //aktualizacja 29.08.19: Nie da się ukryć, że na utrzymujesz swoją aktywność na serwerze, aczkolwiek co do chatu, mam wrażenie, że przestałeś praktycznie pomagać graczom. Jeśli chodzi o teamspeak'a to również jesteś aktywny, ale doszły mnie słuchy, że w momencie mojej nieobecności na kanale pogaduchy twoje zachowanie staje się zbyt wulgarne. Wiadomo, każdy jest człowiekiem i czasem zarzuci wulgaryzmami, rozmawiając z kimś, aczkolwiek takie wiązanki, o jakich słyszałam to już przesada. Dodatkowo uważam, że osoba, która dogaduje się z pewnymi osobami na teamspeak'u, a gdy wyjdą, miesza ich z błotem, nie powinna być w moderacji. A szkoda, bo w rozmowie ze mną miałeś odmienne zachowanie :/ Jestem na nie.
 13. Nie ma daty na screenie, a co za tym idzie, nie jest to konkretny dowód. //zamykam
 14. Kampai

  Samo podanie jest okej, chociaż te kolory za bardzo nie pasują. Niestety, ale Twój nick kojarzę tylko z tego, że ktoś wykupił premke na twoje poprzednie konto. Nie kojarzę również, abyś wchodził na teamspeak'a. Na tą chwilę chciałabym porozmawiać z Tobą na ts. Neutral/nie Miałam już okazję porozmawiać z Tobą na ts, ale znacznie pogorszyła się twoja aktywność na chacie więc jestem na nie
 15. Kampai

  Podanie całkiem dobre, ale konto stworzone dla podania. Kojarzę nick, ale nie przypominam sobie, abyś komuś odpowiadał na chacie. Napisałeś, że ciekawią Cię ludzie, dlatego uwielbiasz ich poznawać i z nimi rozmawiać. Odniosłam niestety inne wrażenie, gdy odwiedziłeś nas na teamspeak'u, na którym swoją drogą widziałam Cię tylko raz. Niestety, ale jestem na nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×