Skocz do zawartości

Sylvvia

Administrator CubeGame
 • Zawartość

  1245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Sylvvia wygrał w ostatnim dniu 2 Czerwiec

Sylvvia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

440 Mentor

O Sylvvia

 • Ranga
  Okrutna, zła i podła
 • Urodziny 04/24/1917

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  ;3
 • Nick w grze
  Sylvvia
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Ostatnio na profilu byli

5186 wyświetleń profilu
 1. Sylvvia

  ub

  Zgodnie z decyzjami w innych prośbach o ub: Za brak kultury i szacunku w stosunku do graczy, administracji oraz rodzin i bliskich tych osób - nie dostaniesz unbana. Są granice, których nie powinno się przekraczać. Decyzja ta jest ostateczna i niezmienna, a temat zamykam. Dalsze tego typu tematy będą traktowanej jako spam.
 2. Sylvvia

  Polecam poczytać coś więcej niż sam nagłówek, to nie były ciekawe czasy dla Polski i w sumie bardzo smutne. Zmienisz po tym zdanie. Punk zostaje. Zamykam.
 3. Sylvvia

  Przyjęte & Zamykam.
 4. Sylvvia

  Przyjęte & Zamykam.
 5. Sylvvia

  Bardzo dobrze, że zagrałeś te max dwie arenki. Mogę być zadowolona z moich moderatorów za szybką reakcję w łapaniu nowego cheatera. Za cheatowanie ma taryfy ulgowe, także bez ub. Następna prośba będzie traktowana jako spam. Zamykam.
 6. Sylvvia

  Po co pisać podanie jeśli nie grasz i tak nie będziesz w stanie pomóc. Podanie odrzucone.
 7. Sylvvia

  Środek do zmniejszenia i poproszę linka do mapki na pw.
 8. Sylvvia

  Zróbcie trochę mniejszą wyspę dla gracza i poproszę link do mapki na pw.
 9. Sylvvia

  Nie przewidujemy wprowadzenia tego typu zmiany na SCB. Zamykam.
 10. Sylvvia

  Brak rozwinięcia tematu. Zamykam.
 11. Sylvvia

  Nie przewidujemy prowadzenia tego typu zmian. Jedyne co może się pojawić to dostawanie monet i zabicia za uderzenie chowającego, który wyszedł z areny przed zabiciem. Zamykam.
 12. Ale jak napisze, to i tak mi przeczytasz (obiecałaś), spróbuje po śląsku ;)

 13. Sylvvia

  Odpada, graczy banują różni moderatorzy, nie ma możliwości weryfikacji czy dana osoba miała wcześniej bana za sojusz. Jeśli ktoś zbyt często ma sojusz to w końcu i tak dostanie dłuższego bana. Zamykam.
 14. Sylvvia

  Zrobione, podczas kupowania strzał i śnieżek menu sklepu się nie zamyka, pozostawione zostało kupowanie po jednej sztuce. Zamykam.
 15. Sylvvia

  Zakończmy już Etap I i zacznijmy kolejny. Będzie o wiele trudniej, przygotuj się dobrze ze wszystkiego czego do tej pory się nauczyłeś, pomoże ci to w odpowiedziach na nowe pytania. Mam nadzieję, że pozytywnie nas zaskoczysz. Zapraszamy na Etap 2 rekrutacji na KidModeratora naszego serwera!

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×