Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  2501
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  13

BYCZEK wygrał w ostatnim dniu 20 Sierpień

BYCZEK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

651 Mentor

O BYCZEK

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

15102 wyświetleń profilu
 1. BYCZEK

  1 nagranie bez bana, zbyt chaotyczna sytuacja i wiele nie widać na nim. 2 nagranie tu też problem - w nowszych wersjach fabrycznie jest opcja "szybkiego pływania" dlatego nie mogę stwierdzić czy co cheat czy nowa wersja gry. Zamykam.
 2. BYCZEK

  https://cubegame.pl/profil/Magyarov Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja o banie to wejdź na teamspeaka w celu rozwiązania problemu (ts.cubegame.pl -> kanał pomocy CubeGame). Zamykam.
 3. BYCZEK

  2 rzeczy mi nie pasują i liczę na wyjaśnienia: - Imię, jak pamiętam płeć była inna, - Bany na tym koncie jak i na multikontach. Jeżeli ma dojść chociaż do 1etapu to czekam na wyjaśnienia. Coś się dowiedziałem na twój temat i nie wiem... Jako, że jestem lokalna maruda to radzę się przygotować na rozmowę... Na tą chwilę nie poszło, czekam max 2 tygodnie na dalszy ciąg.
 4. BYCZEK

  Zbanowany tydzień temu na 2h za obrazę administracji, chcesz dołączyć do administracji ale najpierw ją obrażasz? Jak Pevpe wspomniał pisanie bezsensownych wiadomości na helpopie nie jest obce a jestem zdania, że nie jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. A tu screen jak fajnie piszesz na helpopie. Nie.
 5. BYCZEK

  Od razu chcesz zostać administratorem? Ambitny jesteś, ale na taką range nie licz. Nie.
 6. BYCZEK

  Aktywność zerowa, podanie słabe. Nie.
 7. BYCZEK

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: https://skyblock.pl/index.php?/topic/69704-nie-słuszny-ban/ zamykam
 8. BYCZEK

  Statystyki nie mówią żebyś był aktywny, a szkoda. Nie.
 9. BYCZEK

  Coś nie nasz wzór. Nie.
 10. BYCZEK

  Poziomy zbyt wysokie, jak @Tegbar napisał/a jest do wykupienia cały set + enchant = op. Jeden poziom na tą chwilę wystarczy. Odrzucone.
 11. BYCZEK

  Propozycja zaakceptowana.
 12. BYCZEK

  Odrzucone.
 13. Propozycja się pojawiła kilka razy a tryhardów nie chcemy od razu po starcie, teraz tak samo. Odrzucone.
 14. BYCZEK

  Na tą chwile mamy kilka innych projektów, które będą wkrótce wprowadzone stopniowo. Może gdy będzie luźniej to pomyślimy. Na tą chwile odrzucone.
 15. No nie postarałeś się z podaniem... Nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×