Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  1775
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

BYCZEK wygrał w ostatnim dniu 25 Maj

BYCZEK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

288 Pomocny

O BYCZEK

 • Ranga
  Wtajemniczony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  xBYCZEKx

Ostatnio na profilu byli

10600 wyświetleń profilu
 1. BYCZEK

  Sprawa została wyjaśniona na teamspeaku. Zamykam.
 2. BYCZEK

  Aktywność na serwerze może być tylko podanie beznadziejne, jak je poprawisz to zobaczymy. Aktualnie nie.
 3. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/ThorinPL001 Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeaka (ts.cubegame.pl -> kanał pomocy cubegame). Zamykam.
 4. 24h na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:
 5. BYCZEK

  Nie, nie, nie. Licznie prowokowałaś każdego, obrażałaś wszystkich dookoła i mam Ci dać ub? Nie ma opcji, zgłoś się za jakiś czas to pomyślimy (2 miesiące minimum). Edit: Po uzyskaniu kilku informacji nie masz możliwości odbanowania, niech to będzie nauczka za twoje czyny. Zamykam.
 6. BYCZEK

  Podczas twojego sprawdzania próbowałeś cwaniakować, ale coś ci nie wyszło. Raz twierdziłeś, że nic nie masz potem jednak masz ale wyłączone. Nie toleruje kłamców. Bez ub & zamykam.
 7. BYCZEK

  HNS - brak - wielka poprawa SBSG - 1 arena - poprawa CaveWars - 1 arena - poprawa SCB - do lekkiej poprawy BW - do lekkiej poprawy Poprawisz to = rozmowa. Bez tego nawet się do mnie nie zgłaszaj. Po rozmowie jestem na nie, nie potrafiłeś odpowiedzieć na podstawowe pytania.
 8. BYCZEK

  Zacznij najpierw od grania na serwerze. Nie.
 9. BYCZEK

  https://skyblock.pl/index.php?/topic/63860-ub-januszbizn3s/ Zamykam i kosz.
 10. BYCZEK

  Jak chodzi o serwer minigame to ok, jeżeli dotyczy skyblocka to napisz w odpowiednim dziale temat. Zamykam.
 11. BYCZEK

  Za cheaty nie ma ub! Zamykam.
 12. BYCZEK

  Gracze zostali ukarani! Zamykam.
 13. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/Jerzyk102 Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeaka (ts.cubegame.pl -> kanał pomocy cubegame). Zamykam.
 14. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/Marcysia223 Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeak'a (ts.cubegame.pl -> kanał pomocy cubegame). Zamykam.
 15. BYCZEK

  Do komendy tego typu ma dostęp tylko Administrator+. Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×