Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  2104
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Wszystko napisane przez BYCZEK

 1. BYCZEK

  Gracz został ukarany! Zamykam.
 2. BYCZEK

  Nie przypominam sobie, że mamy jakiś kod z mapy podczas logowania. Pewnie chodzi o skyblocka to tam napisz, nie w dziale cubegame... Zamykam.
 3. BYCZEK

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 4. BYCZEK

  Z tym wiekiem kochaniutki to nie wiem co sądzić po tym, że w poprzednim podanie które złożyłeś w lipcu pisałeś, że masz również 14 lat, wpadka mała Mimo tego zaryzykuję, zapraszam na rozmowę...
 5. BYCZEK

  Opcja pisania na czacie globalnym jest dla rangi Vip+ "! wiadomość". Zamykam.
 6. BYCZEK

  Zrobimy tak, zgłosisz się do mnie jutro w godzinach popołudniowych na teamspeaka (ts.cubegame.pl) i zerkniemy czy mówisz prawdę. Jednak jest 1 haczyk, jeżeli zostało cokolwiek zmodyfikowane, usunięte itd to nie masz co liczyć na unbana. Zamykam.
 7. BYCZEK

  Wypadałoby dodać wzór..., 24h masz.
 8. BYCZEK

  Zamykam bo kikons zapomniał?
 9. BYCZEK

  Pytanie 1 - na tą chwile nie jesteśmy wstanie określić dokładnej daty startu, Pytanie 2 - wszystko zostanie wyzerowane, bezsens byłby gdyby zostały monety. Zamykam.
 10. BYCZEK

  Nie jestem do ciebie przekonany, jestem na nie.
 11. BYCZEK

  Nie mogę stwierdzić, że gracz coś posiada. Jak masz lepsze dowody to podeślij na pw. Gracz nie zostanie ukarany & zamykam.
 12. BYCZEK

  https://cubegame.pl/profil/Promyk_Ognia Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeaka w celu rozwiązania problemu (ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame). Zamykam.
 13. BYCZEK

  Masz 24 godziny na wstawienie screena z informacją o banie!
 14. BYCZEK

  Wzór nie nasz, konto tylko zarejestrowane. Oczywiście jestem na nie.
 15. BYCZEK

  Jeden temat wystarczy, zamykam i kosz.
 16. BYCZEK

  Każda propozycja powtórzona w tej sprawie została zamknięta, ta tak samo. Zamykam.
 17. BYCZEK

  Brak wzoru, kolejny temat. Zamykam i kosz.
 18. BYCZEK

  W takim razie wejdź na teamspeaka i zgłoś się do Administratora (ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame i czekasz tam z dopiskiem /Admin po godzinie 19). Zamykam.
 19. BYCZEK

  Słaba próba wciśnięcia kitu, osoba która ciebie zbanowała jest przekonana w 100%, że coś posiadasz (inaczej nie banujemy). Również jestem tego przekonany, że byłeś na cheatach, bo jak inaczej byś uciekł od niego z wyspy? Perła - oczywiście nie, fly - oczywiście, że tak. Skarga bezpodstawna, ban słuszny. Zamykam, jeżeli myślałeś, że to przejdzie to się myliłeś.
 20. BYCZEK

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Zamykam.
 21. BYCZEK

  Napisz temat w tym dziale Klik Zamykam.
 22. BYCZEK

  Nie posiadasz konta premium - jestem na nie.
 23. BYCZEK

  Jeżeli chodzi o turniej do sprawa została w tym temacie opisana co i jak. https://skyblock.pl/index.php?/topic/67230-turniej-bed-wars-3v34v4/ Zamykam.
 24. BYCZEK

  Wielokrotnie odrzucane podanie, już się fajnie zapowiada... Zaryzykuję, zapraszam na rozmowę.. 14.05 brak zainteresowania, wystarczająco czekałem - jestem na nie.
 25. BYCZEK

  Możesz podziękować jedynie bratu. Bez ub.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×