Skocz do zawartości

BYCZEK

GlobalModerator CubeGame
 • Zawartość

  1821
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Wszystko napisane przez BYCZEK

 1. BYCZEK

  https://skyblock.pl/index.php?/topic/64555-skarga-rozpowszechnianie-danych-osobowych/ Tu to samo, usuwam screeny i zamykam.
 2. Zbanowany, screeny usuwam z tematu. Zamykam.
 3. A dowodów brak... Zamykam.
 4. BYCZEK

  Co do karaoke świątecznego to odbyło się tydzień temu, to nie od nas zależy kiedy będzie karaoke. Wszelkie pytania na ten temat kieruj do administracji TS3. Zamykam.
 5. BYCZEK

  XDDDDDDDDDDDDDDD. Teraz czekać na odrzucenie.
 6. BYCZEK

  Krótszego podania się nie dało? Nie..
 7. BYCZEK

  Wszystko mamy zapisane i na nowej edycji powinno być poprawione. Zamykam i polecam wyczekiwać.
 8. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/klakierq Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeka (ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame). Zamykam.
 9. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/Natciaa_19 Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeaka (ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame). Zamykam.
 10. BYCZEK

  Innej opcji jak teamspeak nie ma. Zgłoś się to uzyskasz autologowanie. Zamykam.
 11. BYCZEK

  Zgłoś się na teamspeka w celu dalszej gry (ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame). Zamykam.
 12. BYCZEK

  No nikt ci nie odpowie, tak samo ty nam. Zamykam.
 13. BYCZEK

  Nie będę się powtarzać, zamykam i kosz.
 14. BYCZEK

  Co do eventów na serwerze to co jakiś czas staramy się organizować, może jakiś event ogarniemy (nic nie obiecuje). Zamykam, bo spam się zaczyna robić jedną i tą samą odpowiedzią.
 15. BYCZEK

  https://skyblock.pl/index.php?/topic/64350-ub-poraz-kolejny-c/ Ostrzegałem. Zamykam i kosz.
 16. BYCZEK

  Wszystko zostało wyjaśnione w poprzednich tematach. Jeszcze jeden temat w tej sprawie to a skończy się to konsekwencjami. Zamykam.
 17. BYCZEK

  http://cubegame.pl/profil/Emek04 Konto nie ma bana, wystarczy zrestartować router! Gdy dalej będzie informacja to wejdź na teamspeaka (ts.cubegame.pl -> kanał pomocy cubegame). Zamykam.
 18. BYCZEK

  No to tak, ban został nadany zgodnie z naszymi zasadami panującymi na serwerze. Osoba, która wychodzi podczas sprawdzania (nawet przez przypadek) dostaje blokadę na serwerze postaci bana permanentnego. Po tym fakcie nie mamy żadnego obowiązku takiej osoby sprawdzać. Dodatkowo po tym co twój brat powiedział w stronę moderatora jestem tym bardziej przekonany, że nie zasługujesz na odbanowanie. Zamykam.
 19. BYCZEK

  Czas na odwołanie minął dawno temu.. Za cheaty nie ma ub & zamykam.
 20. BYCZEK

  Jedynie kto zostanie zbanowany to ty. Zamykam.
 21. BYCZEK

  24h na dostosowanie się do wzoru! 1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Zamykam.
 22. BYCZEK

  24h na dostarczenie screena z informacją o banie!
 23. BYCZEK

  Gracz został ukarany! Zamykam.
 24. BYCZEK

  Możliwe że wchodziłeś na serwer gdy miał problemy techniczne, ale zerkniemy co się dzieje. Zamykam.
 25. BYCZEK

  Licznie łamany regulamin w postaci cheatowania, takich osób nie potrzebujemy w administracji. Nie, nie i jeszcze raz NIE.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×