Skocz do zawartości

Misia

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Misia wygrał w ostatnim dniu 15 Wrzesień

Misia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

233 Pomocny

O Misia

 • Ranga
  Global Moderator TS3
 • Urodziny 08/27/2003

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  Misia
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Kontakt

 • Steam
  ajmmisia

Ostatnio na profilu byli

2202 wyświetleń profilu
 1. Misia

  Przenoszę do działu CubeGame.
 2. Misia

  Podanie jest krótkie, ale zwięzłe. Rozmawiałam z Tobą kilka razy, ale nie pod względem rozmowy rekrutacyjnej, więc na takową Cię zapraszam. Neutral. Rozmowa wypadła okej, sam dobrze wiesz, co musisz poprawić. Tak.
 3. Misia

  Ogólnie rozmowa wypadła tak pół na pół, nie wiedziałeś niektórych rzeczy. Jednak widzę u Ciebie poprawę i to, że starasz się o szansę. Małe tak.
 4. Misia

  Aktywny jesteś bardzo, udzielasz się na chacie, Ogólnie mam wątpliwości co do Twojego zachowania, więc cóz - zapraszam na ts. Generalnie rozmowa wypadła pozytywnie, powiedziałam Ci czego się douczyć. Jestem za daniem Ci szansy.
 5. Misia

  Po screenach ciężko jest stwierdzić, czy ten gracz był afk. Jednakże przyjrzę się bliżej jego osobie przez najbliższy czas. Dzięki za zgłoszenie!
 6. Misia

  Kojarzę Cię z dość ciekawej sytuacji, jednak postawa Twojej osoby niekoniecznie przypadła mi wtedy do gustu, aby uznać, że nadajesz się na moderatora. No cóż, napisz do mnie na discordzie, podaj jakąś godzinę wieczorną, która Ci pasuje.
 7. Misia

  Jesteś bardzo aktywnym graczem, często udzielasz się na chacie, bierzesz udział w eventach. Na TeamSpeak’u również przesiadujesz, znam Cię myślę bardzo dobrze, i uważam, że dasz sobie radę. Oprócz tego, bo to w zasadzie tylko teoria znam również Ciebie z charakteru i wiem, że nie da się Ciebie nie polubić. Żadnych negatywów raczej nie widzę, a gracze z kanału pomocy nie będą mięli dlaczego się przyczepić, bo na swój wiek brzmisz. Szybko również „łapiesz” nowości i na temat nowej edycji wiesz myślę tyle co ja. Jak najbardziej za przyjęciem
 8. Misia

  Skoro nie grałeś przez ostatni rok, i grasz od początku tej edycji to Twoja wiedza na temat serwera nie będzie wystarczająco duża, żeby pomóc każdemu graczowi, który zada Ci pytanie. Skala od 1/10, mniej więcej chociażby pozwoliłaby nam ocenić ile wiesz, a „trochę znam komend” za wiele mi nie mówi. Brak interpunkcji, ogólnie podanie bardzo słabe, napisane w 5 minut. Nie kojarzę również Twojego nicku z TS3 ani z chatu na serwerze. Zdecydowanie za krótko grasz, żebym mogła w ogóle Cię wypytać. Nie.
 9. Misia

  Zadałam Ci kilka pytań i z charakteru wydajesz się miłą, pomocną, ambitną osobą. Jednak jest nowa edycja, a Twoja wiedza była mieszana. Ciężko opanować wszystkie nowości w tak krótkim czasie więc pozostawiam Ci ocenę negatywną, ale mam nadzieję, że opanujesz wszystko i zgłosisz się za jakiś czas.
 10. Misia

  Podanie nie najgorsze, przede wszystkim widać, że bardzo się przyłożyłeś Jesteś jak najbardziej rozpoznawalnym graczem, kojarzę Twój nick pozytywnie, i pomimo tego, że nie masz tych 15 lat chciałabym zaprosić Cię na rozmowę. Aktualnie neutral, zobaczymy co wyjdzie w praniu. Po rozmowie mam mieszane uczucia. Niewiele wiesz na temat nowej edycji, powinieneś się douczyć i spróbować za jakiś czas, aktualnie jestem na nie, a szkoda.
 11. Misia

  Niezbyt rozwinąłeś swoje podanie, a to Twoja wizytówka. Powinieneś się do niego przyłożyć tak, aby nas przekonać do swojej osoby. Niestety, w moim przypadku nie dałeś rady, a fakt, że nie spełniasz wymagań i napisałeś, że je spełniasz jeszcze bardziej utwierdza mnie w mojej decyzji. Za odrzuceniem.
 12. Misia

  Podanie jest czymś mającym na celu przybliżyć nam Twoją osobę. W tym przypadku nie przyłożyłeś się do niego i ukazałeś nam swoje niechlujstwo. Nie spełniasz również wymagania wiekowego, na co bylibyśmy w stanie przymknąć oko gdybyś był kandydatem zasługującym na szansę i wykazującym się dojrzałością. Niestety, nie jestem w stanie na ten moment być za przyjęciem Twojej osoby. Szkoda, bo jesteś bardzo aktywny na TeamSpeak'u, a na serwerze jesteś rozpoznawalnym graczem. Myślę, że musisz dać sobie jeszcze póki co trochę czasu i przyłożyć się do następnego podania, bo naprawdę widzę w Tobie kogoś, kto w przyszłości mógłby ze mną współpracować. Tym razem jestem na nie.
 13. Misia

  Nie kojarzę Ciebie z serwera. Ciekawi mnie definicja słowa "przerwa", bo z pewnością nie widziałam Ciebie na tej edycji jako aktywnego gracza. Neutral, zapraszam na rozmowę. Po rozmowie jestem za przyjęciem, masz bardzo ciekawy charakter i zdecydowanie się dogadamy.
 14. Misia

  Podanie nie najgorsze, ale z tego co widzę, musiałeś je edytować - czyli z początku się nie przyłożyłeś. Coś mi się kojarzy Twój nick, ale niestety - z serwerem (skyblock), a nie teamspeakiem. Zgłaszałeś mi tylko wątki dotyczące serwera. Nie podoba mi się również Twoje podejście. Mam zmniejszoną aktywność, są wakacje i odpisuję w wolnych chwilach, mimo całego braku czasu poświęcam jednak na to wolne momenty - nie powinieneś się żalić do administracji ts, że nie odpisałam Ci w podaniu. Nie lubię osób natrętnych, i zupełnie prościej byłoby napisać wprost do mnie, czy widziałam już Twój wątek aniżeli rozmawiać o tym z Helperami TS3. Aktualnie jestem na nie, zorganizuj sobie tak czas, żeby mieć chwilę na umówienie się ze mną na rozmowę. Najlepiej napisz na discordzie prywatną wiadomość. Może Twoje umiejętności i charakter w rozmowie mnie przekonają, choć nie ukrywam, może być ciężko. No, mogę dać Ci szansę. Za przyjęciem.
 15. Misia

  Spody wysp graczy są zbyt symetryczne i kwadratowe, generalnie jest zbyt prosto, pusto, ale zamysł fajny i jak najbardziej za

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×