Skocz do zawartości

Barkler

Administrator TS3
 • Zawartość

  445
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Barkler wygrał w ostatnim dniu 3 Marzec

Barkler ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

364 Pomocny

O Barkler

 • Ranga
  Administrator TS3
 • Urodziny 09/01/1939

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Górnicza Dolina
 • Nick w grze
  Barkler
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

6298 wyświetleń profilu
 1. Barkler

  Zostałeś odbanowany. Połącz się ponownie z discordem. https://discord.gg/w4NAfFc
 2. W niedzielę odbył się finał a dzień wcześniej eliminacje karaoke. W oba te dni zrobiliście mega frekwencje za co bardzo wam dziękujemy. Zaczynając od eliminacji a kończąc na głosowaniu publiczności udało się wytypować najlepszą piątkę śpiewaków, a oto oni: 1 Miejsce Julciaa 2 Miejsce - Atencja 3 Miejsce - Jedzeniuk 4 Miejsce - Nomatterwho123 5 Miejsce - Chiefu Gratulujemy finalistom oraz oczywiście zapraszamy na przyszłe eventy.
 3. Barkler

  Brak wzoru zamykam. I nie fatyguj się, odczekasz te 3 dni.
 4. Barkler

  A ja uważam, że mapa jest naprawdę ładna i estetyczna. Odległość od wysp uważam że jest ok. A co do "dużej ilości drewna" to sądzę, że nie przeszkadza to w niczym. Na każdej mapie jest go mniej lub więcej. Jako, że nie ma konkretnych wytycznych dotyczących map na sw to uważam, że ta mapa pasuje stylem do obecnych map.
 5. Barkler

  Po zweryfikowaniu okazało się że miałeś kiedyś nick Inoichi. Zabawy w reklamowanie i kopiowanie ts to u ciebie norma. Ban zostaje.
 6. Barkler

  Nie mamy najmniejszego zamiaru traktować poważnie osób, które marnują nasz czas. Nikt Cię nie traktował jak ścierwo - to jest kolejne Twoje wyimaginowane kłamstwo. Rangi rejestracyjne odnoszą się do Twojej biologicznej płci. Znaczy to również, że możesz wybrać tylko jedną rangę płci. A jeżeli po upłynięciu bana nadal usłyszę, że marnujesz czas naszej administracji to TY będziesz musiał przepraszać administrację aby dostać UB. "Z góry dziękuje" i zamykam tę kupę kłamstw.
 7. Barkler

  Przypisało ci zbanowane ip. Zrestartuj router.
 8. Barkler

  Nick: Barkler Propozycja/zmiana/błąd: 1. Skywars duet. Naliczanie wygranych pomimo zgonu, jeżeli kolega z drużyny wygra. Uzasadnienie: 1. Cóż z tego co wiem na BedWars jeżeli stracimy łóżko i jeden z członków drużyny umrze, lecz reszta drużyny da radę wygrać to osoba, która umarła nadal dostaje wygraną. Nie widzę żadnego sensu aby na SW było inaczej. Skoro grają drużyny to wygrywa cała drużyna a nie jeden z ich członków. Edit: Warunkiem otrzymania wygranej mogłoby być obowiązek obserwowania areny do końca. // derp - zgodnie z naszą rozmową propozycja odrzucona
 9. Barkler

  Zapraszamy ✔️Jak tradycja nakazuje, zapraszamy was serdecznie na kolejne karaoke organizowane przez sieć serwerów skyblock. ✔️ Weź udziału lub po prostu posłuchać wielkich talentów ✔️Zapisy prowadzimy na ts.skyblock.pl na kanałach nad poczekalnią. Eliminacje: 03.08.2019 godz. 18:00 Odbędą się eliminacje ( ocena TAK/NIE ). Finał: 04.08.2019 godz. 18:00 Odbędzie się finał ( ocena Jury od 0-10 punktów ). Zaśpiewają tutaj osoby zakwalifikowane w eliminacjach. Najlepsza piątka finalistów przejdzie do etapu głosowania publiczności. Nagrody - Nagrody pieniężne PSC - Rangi na serwerach ts3, skyblock, cubegame. Regulamin 1. Podczas eventu obowiązuje regulamin oraz taryfikator globalny ts3. 2. Szanuj innych użytkowników, nie obrażaj gdy komuś coś nie wyjdzie. 3. Wulgarne piosenki są niedozwolone. 4. Zakaz używania bbcode podczas karaoke. 5. Śpiewanie w duecie jest dozwolone a nagroda w przypadku zajęcia podium będzie podzielona. 6. Można zapisywać się podczas trwania karaoke. 7. Przed występem prosimy o wcześniejsze przygotowanie linku do podkładu muzycznego z youtube.
 10. Barkler

  Rangi odrzucone: Proste że tak - Proste że nie
 11. Barkler

  Rangi dodane: • Zrestartuj Router
 12. Barkler

  Zły dział przenoszę na cubegame.
 13. Barkler

  Rekrutacja off, obecnie nie potrzebujemy nowych moderatorów.
 14. Barkler

  SS nie działają.
 15. Niech ci będzie, ale liczę na to, że temat rozbudujesz. Zdejmuje jeden punkt.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×