Skocz do zawartości

Barkler

Administrator TS3
 • Zawartość

  390
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Barkler wygrał w ostatnim dniu 3 Marzec

Barkler ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

294 Pomocny

O Barkler

 • Ranga
  Administrator TS3
 • Urodziny 09/01/1939

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Górnicza Dolina
 • Nick w grze
  Barkler, Barklerr
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

5658 wyświetleń profilu
 1. Barkler

  Wnioskując po treści pomyliłeś działy. Prośby o UB skyblocka kieruj tutaj: https://skyblock.pl/index.php?/forum/63-prośby-o-odbanowanie/ a cubegame tutaj: https://skyblock.pl/index.php?/forum/48-prośby-o-odbanowanie/ Pamiętaj o zastosowaniu się do wzoru. Zamykam
 2. informacje ogólne 1. Tożsamość - To ona przetrzymuje informacje o twoich rangach, pierwszym połączeniu i ilości połączeń na serwerze. 2. Pytania typu: "Czy możecie przenieść pierwszy connect na nowe id" są bez sensu, ponieważ tożsamość stoi po stronie klienta i żaden w takie dane nie ingeruje. Przedstawię tutaj 2 sposoby zapisu. Pierwszy o wiele wygodniejszy, wymagane konto MyTeamSpeak Drugi dla osób które nie lubią zakładać nowych kont. Sposób 1. Konto MyTeamSpeak Sposób 2. Eksport/import
 3. Barkler

  Zły dział. Napisz prośbę w tym dziale https://skyblock.pl/index.php?/forum/48-prośby-o-odbanowanie/ Stosując się do wzoru: 1. Nick w grze: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:
 4. Barkler

  Problem rozwiązany, temat zamykam.
 5. Barkler

  Rangi dodane: Niemowa
 6. Barkler

  W podanym linku nie ma ss z informacją o banie. Masz 24h na wstawienie poprawnego ss.
 7. Barkler

  Prosze https://discord.gg/xuFf7pE A na przyszłość to:
 8. Barkler

  Wrong section. I move to skyblock.
 9. Wczoraj byliśmy świadkami finału eventu karaoke. Finał okazał się być bardzo emocjonujący i zacięty, występy były oceniane przez jurorów w skali od 1-10. Pięciu osobom z najwyższymi wynikami udało zakwalifikować się do etapu głosowania publiczności. To właśnie te glosy sprawiły, że karaoke wygrał arukaZ, na kolejnych miejscach uplasowali się: 2 Miejsce - Skrypciara 3 Miejsce - Julciaa 4 Miejsce - Misia 5 Miejsce - Olvi Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy każdemu za przybycie. Zapraszamy na kolejne eventy!
 10. Barkler

  Dzisiaj o godzinie 17.00 na teamspeaku naszej sieci odbyły się eliminacje Eventu Karaoke. Z blisko 30 osób, które wystąpiły 15 udało zakwalifikować się do finałowego etapu, który odbędzie się jutro o godzinie 18.00. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału i każdemu kto słuchał występów naszych śpiewaków. Zapraszamy jutro was wszystkich do dopingowania finalistów. Lista wszystkich finalistów: cmiel, zugi_, Misia, Axel & Finn, S E L O, GRABA, Skrypciara, Riley, Olvi, MateuszYT, Paulusiaq, arukaZ, AkasznikoW, Julciaa, TwistedDwix. Życzymy wam wszystkim sukcesów na jutrzejszym finale!
 11. Barkler

  Posiadamy już rangę "Misiaczek". Nie ma sensu dodawać drugiej bardzo podobnej rangi. Ranga odrzucona.
 12. Barkler

  Zły dział, przenoszę na cubegame.
 13. Barkler

  Zostałeś odbanowany na 24h. Wejdź na ts.skyblock.pl na kanał pomocy w celu weryfikacji. Jeżeli nie stawisz się w ciągu tego czasu ban zostanie przywrócony. Unban przyznany temat zamykam.
 14. Barkler

  Wspólnie uznaliśmy że ta ranga nie będzie pasować, a ikona jest bardzo podobna do jednej z naszych rang. Ranga odrzucona.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×