Skocz do zawartości

Dragomir11

Użytkownik
 • Zawartość

  391
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Dragomir11 wygrał w ostatnim dniu 14 Marzec

Dragomir11 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

290 Pomocny

O Dragomir11

 • Ranga
  Uzależniony
 • Urodziny 05/05/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Ja
 • Nick w grze
  xAislinn

Ostatnio na profilu byli

4148 wyświetleń profilu
 1. Dragomir11

  Wydaje mi się że mogło by się to sprawdzić ale tylko podczas jednej sekwencji aren Nano Games z innymi minigrami. Wtedy by się to za szybko nie znudziło i tryb nie świecił by pustkami. Jestem na nie, ale mimo wszystko + za propozycję.
 2. Dragomir11

  Co za dużo to niezdrowo, poza tym wciśnięcie czterech przycisków na klawiaturze nie zajmuje tak dużo czasu. Jestem na nie.
 3. Dragomir11

  No ja Amelka Mruczeks?
 4. Dragomir11

  1. Nick z gry: xAislinn 2. Data otrzymania bana: 08.01.19 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/Cf6enYJ 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Jak głupi starałem się być śmieszny cwaniakowałem i obrażałem innych użytkowników. 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Myślę że w przeciągu 2 miesięcy od otrzymania bana przemyślałem i przeanalizowałem swoje zachowanie do takiego stopnia, że mogę obiecać iż zaistniałe wcześniej sytuacje nigdy więcej się nie powtórzą. Jeszcze raz przepraszam za wcześniejsze zachowanie i bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby o odbanowanie.
 5. Dragomir11

  Nie Zyrafka?
 6. Dragomir11

  O tak Nidaract?
 7. Dragomir11

  Nie Imi?
 8. Dragomir11

  Niee Mruczeks?
 9. Dragomir11

  Tadeusz
 10. Dragomir11

  Zygfryd
 11. Dragomir11

  Tak, chyba w snach... Osoba poniżej interesuje się sportem?
 12. Dragomir11

  1. Nick z gry: xAislinn 2. Data otrzymania bana: 08.01.19 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/Cf6enYJ 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Jak głupi starałem się być śmieszny cwaniakowałem, chociaż wiedziałem jakie mogą być tego konsekwencje. 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Na początku bardzo bym chciał przeprosić wszystkich tych których uraziłem, Graczy oraz Administrację. Moja głupota osiągnęła już chyba szczyt możliwości. Nie będę pisał że się zmieniłem po prostu postaram się być dobrym, pomocnym graczem i nie łamać żadnych ustalonych zasad. Jeszcze raz bardzo Wszystkich przepraszam i proszę o uB.
 13. Dragomir11

  To leszcz Natala_com
 14. Dragomir11

  Kzshsha Nsjwisinaionnf?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×