Skocz do zawartości

Nakser

Moderator TS3
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

34 Ogarnięty

7 obserwujących

O Nakser

 • Ranga
  Użytkownik III

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  brak
 • Nick w grze
  Nakser

Ostatnio na profilu byli

1290 wyświetleń profilu
 1. Nakser

  Uznajmy, że się nie znamy. I z tego powodu oferuje ci rozmowę. Po konwersacji z tobą stwierdzam, że nadal istnieją wątpliwości co do tego czy nadajesz się po raz kolejny na to stanowisko. Jednak nie jest to na tyle wielką przeszkodą, by nie dać ci szansy. Gratulacje, na tak.
 2. Nakser

  Musisz być człowiekiem głębokiej wiary jeżeli myślisz, że z takim podaniem coś ugrasz. NIEźle
 3. Nakser

  Podanie zachęcająco nie wygląda, przygotuj się do rozmowy. Miło się rozmawiało, lecz chciałbym Cię ocenić pod kątem Ts'a. Chodzi mi tutaj o radzenie sobie w stresujących sytuacjach i umiejętnościami dogadywania się z innymi. Momentami proste pytania zdawały się być dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. Nie przekreślam twoich szans, liczę nawet, że zobaczymy się na drugim etapie. Do pogadania, pogrania jesteś super osobą, ale jako członka Administracji niestety cię nie widzę. Z tego powodu muszę być na nie. Mam nadzieję, że nie masz do mnie urazy.
 4. Z góry jestem na nie ze względu na wymagania, ale mimo to zapraszam na rozmowę. Jesteś naprawdę sympatyczną osobą, miło się z tobą rozmawia. Jednak wystawienie oceny pozytywnej gryzie się trochę z moim sumieniem. Samo podanie nie jest zbyt oryginalne jak i z rozmowy nie dowiedziałem się dużo więcej o tobie, mimo to wiem, że mógłbyś to dopracować i nawet jeżeli teraz ci się nie uda to następnym razem będziesz lepiej przygotowany.
 5. Nakser

  Wydaje mi się, że rozmowa jest najlepszym wyjściem by się upewnić co do twoich ambicji. No cholibka, niestety muszę być na tak.
 6. Jak zwie się twoje imie?

  1. Nakser

   Nakser

   Abzdyberebencjusz

    

  2. Voxuu

   Voxuu

   no chyba nei

 7. Nakser

  Zobaczymy czy jesteś taki jaki napisałeś ^^ Kierunek rozmowa. Doceniam twoje starania. Wole wystawić ocenę na rozmowie niż tutaj wymieniać ci błędy. Dowiemy się więcej na drugim etapie, o ile do tego dojdzie
 8. Nakser

  Na temat podania wypowiem się na rozmowie - wiesz co masz robić. Co do rozmowy to nie mam zastrzeżeń.
 9. Nakser

  Krótko, na temat, generalnie rozmowa. Rozmowa była, podarowałem sobie pytanie związane z TeamSpeak od strony technicznej. Nie widze przeciw wskazań, by nie dać ci szansy. Powiedziałem ci jedną ważną rzecz i powodzenia ;*
 10. Nakser

  Pogadaliśmy chwile, wiesz czego nie wiesz, co jest zdecydowanie na plus. Jeśli chcesz kontynuować rekrutacje to musisz trochę jeszcze nadrobić. Bardzo przyjemnie mi się z tobą rozmawiało bo sam mnie zagadywałeś, co się często nie zdarza. Nie stresowałeś się i myślę, że w ekipie się odnajdziesz. Ale czy dasz sobie rade dalej? Powodzenia, na Tak. Nie zawiedź mnie.
 11. Nakser

  Rozmowa. No i co :/ Sobie pogadaliśmy, i jak mam oceniać to jesteś bardzo sympatycznym człowiekiem. Myślę, że nawet byś się odnalazł. Jedyne co mnie niepokoi to jest to, że masz świadomość swojej znikomej wiedzy i za bardzo z tym nic nie robisz. Masz jeszcze czas i liczę, że to nadrobisz. MIMO IŻ MNIE DENERWUJESZ TYM, ŻE JESTEŚ MIŁY A JEDNOCZEŚNIE PRAWIE NIC NIE WIESZ TO: Naciągane Tak.
 12. Nakser

  A na TS to Pan się pojawi? BO COŚ NIE WIDZĘ. Jak będziesz to zapraszam, na razie za brak zainteresowania - NIE.
 13. Nakser

  Rozmowa była fatalna... A nawet dobra, stres cię zjadł Coś tam wiedziałeś. Nie przekreślam cię, bo istnieje jakiś ułamek procenta szansy, że sobie poradzisz dalej. NO ZOBACZYMY.
 14. Nakser

  Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną, bo wzór to chyba na inny serwer. Za odrzuceniem.
 15. Nakser

  Dlaczego nie chcesz dużo o sobie wypisywać? To właśnie tym robisz największe wrażenie. Podanie jest krótkie i nic nowego w nim nie ma. Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest faktyczny powód dlaczego, chcesz moderować akurat tu. I chyba tylko dlatego zaproszę cię na rozmowę. Póki co, NIE. Rozmowa wypadała lepiej niż przewidywałem, bo jednak coś tam wiesz na temat serwera i ogólnie TeamSpeak'a. Mimo iż nadal jesteś dla mnie człowiekiem zagadką to jestem za daniem szansy, ode mnie malutkie Tak.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×