Skocz do zawartości

Vrikser

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  491
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Posty napisane przez Vrikser


 1. Witaj 

  To ciekawe lagi miałeś skoro skakałeś na dwie kratki. Od kiedy na lagach można skakać na drzewo i to kilka razy? Starałeś się wskoczyć na drzewo na mapce miasteczko za kościołem. Po kilku próbach wskoczenia od boku ( gdzie są 3 kratki wysokości a ty prawie tam doskakiwałeś) zmieniłeś podejście i skoczyłeś z melona (2 kratki wysokości). Dodatkowo na poprzedniej arenie popisywałeś się pięknie prophuntem. Najlepsza akcja kiedy chciałeś zabić chowającego przez ścianę. Biłeś tą osobę dokładnie przez ścianę. 

  BEZ UB 

  Zamykam


 2. Witaj :) 

  Biłeś mnie ze zbyt dużej odległości a dodatkowo nie mogłem do ciebie podejść. Możesz powiedzieć że to strefa. Jednak nie było ważne gdzie i jak stałem i tak idealnie mnie biłeś. Tak jakbyś miał mnie namierzonego. 

  BEZ UB 

  Zamykam

  • Lubię to 1

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×