Skocz do zawartości

Vertie

Administrator TS3
 • Zawartość

  522
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Vertie wygrał w ostatnim dniu 7 Czerwiec

Vertie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

607 Mentor

O Vertie

 • Ranga
  Administrator TS3
 • Urodziny 08/20/2012

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Nick w grze
  Vertie

Ostatnio na profilu byli

3239 wyświetleń profilu
 1. Bardzo mi przykro, ale aby być fair w stosunku do pozostałych kandydatów muszę odrzucić podanie ze względu na Twój wiek. Mimo to, słuchając opinii moderacji chciałabym zaprosić Cię do złożenia podania, gdy już ukończysz 16 lat
 2. Vertie

  No wiesz, jak budujesz coś i masz zawalone eq to jest ważne. Ale do budowania i tworzenia jeszcze trzeba mieć wyobraźnie i kreatywność, więc prosze bardzo, dlatego też Ci to tłumaczę
 3. Vertie

  argument bez sensu. Mając /heal lub /feed oszczędzasz miejsce w eq które musisz przeznaczać na trzymanie jedzenia. Co do propozycji to uważam, że ma sens. Skoro można kupić latanie to czemu nie można kupić /ec i /heal ?
 4. Cześć! Udostępniam specjalnie dla Was szybki i uproszczony poradnik na to jak stworzyć dobrą i prostą ikonkę, którą wykorzystać możecie między innymi w propozycjach rang (tutaj) lub w ikonce rangi dla strefy VIP (więcej informacji o stefie VIP w regulaminie ts.skyblock.pl §4) 1. Twoja ikona nie powinna być większa niż 32x32px Przyjmujemy większe pliki, jednak tak czy siak będziemy je później zmniejszać, więc dzięki temu oszczędzisz czas administracji! Pamiętaj jednak, że TeamSpeak po wgraniu ikony pokazuje ją w rozmiarach 16x16px, więc długi tekst lub bardzo rozbudowana grafika nie będzie wyglądała dobrze! Przed wysłaniem najlepiej będzie, jeśli sam sprawdzisz najpierw, jak wygląda grafika w tych rozmiarach. 2. Ikona nie powinna mieć żadnego tła Mimo, że domyślny wygląd TeamSpeaka ma białe tło, to pamiętaj, że część użytkowników używa czarnych styli. Oznacza to, że ikony z białym tłem nie będą wyglądały dla nich zbyt atrakcyjnie. Co zrobić, by ikona nie miała tła? Niestety, w tym celu musisz użyć programu do grafiki komputerowej, który pracuje na warstwach (m.in. Gimp, Photoshop). Zapisując ikonę użyj formatu PNG zamiast JPG. Dzięki temu białe tło nie zostanie automatycznie dopisane do Twojego pliku. Jeśli jednak nie jesteś w stanie poradzić sobie z programami innymi niż paint, napisz do mnie, zdziałamy coś razem Co zrobić, aby moja ikona po zmniejszeniu była widoczna? Zwiększ swoją grafikę tak, aby maksymalnie przylegała do krawędzi Twojego "pola roboczego" (ten kwadracik 16x16), Staraj się unikać długiego tekstu oraz bardzo szczegółowych obrazków, Postaw na kontrastowe kolory oraz na dodatkowe obramowanie lub cienie pod grafiką, Jeśli bardzo chcesz użyć tła, zrób je w jakimś fajnym kształcie (np. ikony administracyjne u nas mają zaokrąglone rogi) oraz dodaj na nie lekki gradient, aby nie było ono płaskie Trochę wszystko uprościłam, ale już skończył mi się czas na kombinowanie Duża, widoczna ikona oraz ta sama ikona w rozmiarze 16x16 Trochę ciężko odczytać tekst. Postaraj się zbliżyć go maksymalnie do krawędzi ramki 16x16px. Jeśli możesz, to ogranicz się do maksymalnie dwóch literek, wtedy pozostałe będą większe: No i oczywiście, tak jak pisałam wcześniej - unikaj używania tła.
 5. Vertie

  Brak reakcji, zamykam.
 6. Vertie

  Masz 24h na zastosowanie się do wzoru
 7. Vertie

  Zatem zamykam.
 8. Vertie

  @Tomekk moje wcześniejsze pytanie tym razem retorycznym nie było. Zostawiłam temat otwarty abyś mógł na nie odpowiedzieć.
 9. Vertie

  Akcja na forum była spowodowana frustracją, a co spowodowało tę prowokację na TS3 ze zmianą nicku? Co do Twojej aktywności to zdaje się perma masz już po raz drugi, więc wychodzi na to że z pierwszego nic nowego nie wyciągnąłeś i osobiście mam wątpliwości, że z tego również coś wyciągniesz. Niemniej jednak to Dzik podejmie decyzję odnośnie ewentualnego UB.
 10. Vertie

  Zdjęłam bana na IP z racji tego, że jak twierdzisz, używacie TS3 razem. Jeśli chodzi o bana na ID to musisz czekać na odpowiedź osoby banującej.
 11. Vertie

  W obecnych czasach trochę za bardzo kontrowersyjna ranga
 12. Vertie

  Szkoda mojego czasu. Twoja pierwsza prośba już została rozpatrzona. Nie mamy obowiązku Ci się ze wszystkiego tłumaczyć, tym bardziej po raz drugi. Dostałeś już jedną odpowiedź, leci blokada pisania.
 13. Vertie

  Eh trochę to smutne, że muszę wciągać się w tę dyskusję, ale wyjaśnię Ci kilka kwestii, bo młody jeszcze jesteś to akurat się czegoś nauczysz. "Dzik" to nick moderatora, a więc nazwa własna (tak jak imię, np. Tomek) i nie jest poprawnym używać względem niego synonimów słowa "Dzik". Natomiast w tym przypadku synonimami mogą być: "moderator", "członek administracji". Da się? Da się Tym tekstem właśnie załatwiłeś sobie bana na forum. Nie będę tolerować takich marnych prowokacji. Skoro dostałeś bana to napiszę to wyraźniej - NIE NIE MOŻESZ - po raz drugi odsyłam do regulaminu. Poza tym wytłumaczyłam Ci również, czego widocznie też nie zrozumiałeś, że nick, który sobie ustawiłeś (nie tylko iks de, ale również tekst w nawiasie) w takim zestawieniu jest używany tylko i wyłącznie przez naszego Administratora Technicznego i nie wierzę, że to przypadek Wytłumaczę chyba najdosadniej jak potrafię, jeśli tego też nie zrozumiesz, to już nie wiem, co może do Ciebie przemówić. To Twój nick, którym zapisywałeś się na karoke: tome iks de [nie przeszkadzac] a to nick naszego Administratora, pod którym przesiaduje na TS3: iks de [nie przeszkadzac] lub iks de [śpie] Jeśli nadal nie widzisz żadnego podobieństwa to już nic na to nie poradzę. Żegnam.
 14. Vertie

  To może wypowiem się tym razem ja, skoro pośrednio brałam udział w tym wszystkim. Że co? Oczekujesz od nas zrozumienia i akceptacji pewnych zachowań a o MOIM moderatorze wypowiadasz się w ten sposób? Skoro zmieniłeś nick, to dlaczego bana masz na nicku ""tome iks dee (spie)"? Regulamin wewnętrzny od czegoś jest. "Iks de" możesz również zapisać w formie "xD" - ale Ty postanowiłeś użyć AKURAT PRZYPADKIEM tej pierwszej formy. Chcesz oszukać siebie czy nas? Trochę żenada, że muszę Ci tłumaczyć takie podstawowe kwestie, ale zarówno ja, Ty, Gacek jak i Dzik wiemy, kto przesiaduje na TS z nickiem "iks de [śpie]" Zanim odrzucę tę śmieszną prośbę dodam jeszcze, że Dzik przychodząc do mnie po radę w ogóle nie miał w planach dawać Ci bana. Sam go sobie załatwiłeś tym żałosnym prowokowaniem, które zresztą Dzik zacytował w prośbie o UB u Twojego kumpla Więc w gwoli ścisłości - odrzucam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×