Skocz do zawartości

Vertie

Administrator TS3
 • Zawartość

  514
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

Vertie wygrał w ostatnim dniu 18 Grudzień 2018

Vertie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

595 Mentor

O Vertie

 • Ranga
  Administrator TS3
 • Urodziny 08/20/2012

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Nick w grze
  Vertie

Ostatnio na profilu byli

3113 wyświetleń profilu
 1. Vertie

  Zatem zamykam.
 2. Vertie

  @Tomekk moje wcześniejsze pytanie tym razem retorycznym nie było. Zostawiłam temat otwarty abyś mógł na nie odpowiedzieć.
 3. Vertie

  Akcja na forum była spowodowana frustracją, a co spowodowało tę prowokację na TS3 ze zmianą nicku? Co do Twojej aktywności to zdaje się perma masz już po raz drugi, więc wychodzi na to że z pierwszego nic nowego nie wyciągnąłeś i osobiście mam wątpliwości, że z tego również coś wyciągniesz. Niemniej jednak to Dzik podejmie decyzję odnośnie ewentualnego UB.
 4. Vertie

  Zdjęłam bana na IP z racji tego, że jak twierdzisz, używacie TS3 razem. Jeśli chodzi o bana na ID to musisz czekać na odpowiedź osoby banującej.
 5. Vertie

  W obecnych czasach trochę za bardzo kontrowersyjna ranga
 6. Vertie

  Szkoda mojego czasu. Twoja pierwsza prośba już została rozpatrzona. Nie mamy obowiązku Ci się ze wszystkiego tłumaczyć, tym bardziej po raz drugi. Dostałeś już jedną odpowiedź, leci blokada pisania.
 7. Vertie

  Eh trochę to smutne, że muszę wciągać się w tę dyskusję, ale wyjaśnię Ci kilka kwestii, bo młody jeszcze jesteś to akurat się czegoś nauczysz. "Dzik" to nick moderatora, a więc nazwa własna (tak jak imię, np. Tomek) i nie jest poprawnym używać względem niego synonimów słowa "Dzik". Natomiast w tym przypadku synonimami mogą być: "moderator", "członek administracji". Da się? Da się Tym tekstem właśnie załatwiłeś sobie bana na forum. Nie będę tolerować takich marnych prowokacji. Skoro dostałeś bana to napiszę to wyraźniej - NIE NIE MOŻESZ - po raz drugi odsyłam do regulaminu. Poza tym wytłumaczyłam Ci również, czego widocznie też nie zrozumiałeś, że nick, który sobie ustawiłeś (nie tylko iks de, ale również tekst w nawiasie) w takim zestawieniu jest używany tylko i wyłącznie przez naszego Administratora Technicznego i nie wierzę, że to przypadek Wytłumaczę chyba najdosadniej jak potrafię, jeśli tego też nie zrozumiesz, to już nie wiem, co może do Ciebie przemówić. To Twój nick, którym zapisywałeś się na karoke: tome iks de [nie przeszkadzac] a to nick naszego Administratora, pod którym przesiaduje na TS3: iks de [nie przeszkadzac] lub iks de [śpie] Jeśli nadal nie widzisz żadnego podobieństwa to już nic na to nie poradzę. Żegnam.
 8. Vertie

  To może wypowiem się tym razem ja, skoro pośrednio brałam udział w tym wszystkim. Że co? Oczekujesz od nas zrozumienia i akceptacji pewnych zachowań a o MOIM moderatorze wypowiadasz się w ten sposób? Skoro zmieniłeś nick, to dlaczego bana masz na nicku ""tome iks dee (spie)"? Regulamin wewnętrzny od czegoś jest. "Iks de" możesz również zapisać w formie "xD" - ale Ty postanowiłeś użyć AKURAT PRZYPADKIEM tej pierwszej formy. Chcesz oszukać siebie czy nas? Trochę żenada, że muszę Ci tłumaczyć takie podstawowe kwestie, ale zarówno ja, Ty, Gacek jak i Dzik wiemy, kto przesiaduje na TS z nickiem "iks de [śpie]" Zanim odrzucę tę śmieszną prośbę dodam jeszcze, że Dzik przychodząc do mnie po radę w ogóle nie miał w planach dawać Ci bana. Sam go sobie załatwiłeś tym żałosnym prowokowaniem, które zresztą Dzik zacytował w prośbie o UB u Twojego kumpla Więc w gwoli ścisłości - odrzucam.
 9. Vertie

  No cóż. To, że odpowiadam teraz pozytywnie na podanie nie oznacza, że nie masz czasu dobrze przygotować się na drugi etap. Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia II etapu Edit. NO NIE PYKŁO
 10. Vertie

  Przyjęty na okres próbny.
 11. Vertie

  Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia 2 etapu
 12. Nie spełniasz wymagań, odrzucam.
 13. Vertie

  Witajcie! Przed nami święta, wyjątkowy czas dobroci, miłości i rodzinnego ciepła. Z tej okazj całą administracją ts.skyblock.pl chcielibyśmy życzyć Wam zdrowych, radosnych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Wraz z życzeniami, jak co roku, dołączamy UnBan all. Z tego powodu wszystkie bany nadane do tej pory na naszym TeamSpeaku z dniem dzisiejszym zostały zdjęte. UWAGA! Osoby posiadające black listę nie zostaną odbanowane! Miłego wieczoru!
 14. Vertie

  Przyjęty na okres próbny. Powodzenia.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×