Skocz do zawartości

Vertie

Administrator TS3
 • Zawartość

  502
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

Vertie wygrał w ostatnim dniu 18 Grudzień 2018

Vertie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

573 Mentor

O Vertie

 • Ranga
  Administrator TS3
 • Urodziny 08/20/2012

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Nick w grze
  Vertie

Ostatnio na profilu byli

2874 wyświetleń profilu
 1. Vertie

  No cóż. To, że odpowiadam teraz pozytywnie na podanie nie oznacza, że nie masz czasu dobrze przygotować się na drugi etap. Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia II etapu Edit. NO NIE PYKŁO
 2. Vertie

  Przyjęty na okres próbny.
 3. Vertie

  Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia 2 etapu
 4. Nie spełniasz wymagań, odrzucam.
 5. Vertie

  Witajcie! Przed nami święta, wyjątkowy czas dobroci, miłości i rodzinnego ciepła. Z tej okazj całą administracją ts.skyblock.pl chcielibyśmy życzyć Wam zdrowych, radosnych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Wraz z życzeniami, jak co roku, dołączamy UnBan all. Z tego powodu wszystkie bany nadane do tej pory na naszym TeamSpeaku z dniem dzisiejszym zostały zdjęte. UWAGA! Osoby posiadające black listę nie zostaną odbanowane! Miłego wieczoru!
 6. Vertie

  Przyjęty na okres próbny. Powodzenia.
 7. Vertie

  Zgłoś się do Barklera lub Vertie w celu przeprowadzenia 2 etapu
 8. Vertie

  Powinnam skopiować to, co napisałam w podaniu Twojego kolegi, więc odsyłam tam, żeby się nie powtarzać. Dodam tylko, że rzadko trafiają nam się tacy ludzie. Powodzenia!
 9. Vertie

  Staramy się do naszej ekipy rekrutować takich ludzi, którzy naszym zdaniem wpasują się w towarzystwo i jednocześnie dadzą radę moderować TeamSpeaka. Uważam, że jeśli chodzi o to pierwsze - jesteś jedną z tych osób. Co do tego drugiego - to już zweryfikują moderatorzy Niemniej jednak trzymam kciuki!
 10. Vertie

  Kilkanaście razy w tygodniu wchodzisz na strefy pomocy i za każdym razem chcesz aby zdjęto/zabrano/zmieniono Ci rangę wiekową. Nie wiem czy masz jakiś problem ze sobą, ale jeśli nie wiesz ile masz lat, to podpowiem CI, że nadal 14 i raczej przez najbliższe miesiące się to nie zmieni. Ostatnim razem jak wyłapałam, że PO RAZ KOLEJNY wszedłeś na strefę aby zdjęto Ci 20+ zostałeś przeze mnie upomniany. Broniłeś się wtedy tym samym, czym teraz się bronisz - "ostatni raz przecież byłem tu 3 dni temu". Ale co mnie to interesuje? Raz lub dwa rangi można zmienić, ale co chwile zmieniać i to akurat wiekowe? Mimo upomnień? Moderacja nie jest tylko dla Ciebie. Dla Twojej informacji - moja moderacja dostała ode mnie przykaz, aby przy kolejnej takiej sytuacji zmieniali Ci czas bana za każdym razem na dłuższy. Zmienisz swoje zachowanie, czy jednak dążysz do otrzymania perma? BEZ UB Edit. Tu wklejam logi z naszego bota, które mówią, że nie wchodzisz na kanał pomocy co 3 dni tylko kilka razy dziennie To z dziś, przed banem: <16:27:59> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To w momencie otrzymania bana: <18:18:24> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: Solbax » [Strefa pomocy TS3] To wczoraj: <20:40:22> "ts.skyblock.pl @ BOT" pokes you: vSolbax » [Strefa pomocy TS3] kontynuować?
 11. Vertie

  No cóż. Bardzo mi przykro, ale nawet jeśli to co mówiłeś dziś jest prawdą, to nikt z osób obecnych przy rozmowie nie był w stanie Ci w to uwierzyć, a Ty nie byłeś w stanie w żaden logiczny sposób się obronić. Chodząc 4 miesiące do szkoły powinieneś znać nazwę, albo przynajmniej numer tej szkoły... albo chociażby profil, na który chodzisz. Nie rozumiem tego, co się przed chwilą odbyło, więc będę bardzo wdzięczna, jeśli kiedyś - jak już będziesz na to gotowy - mi to wyjaśnisz.
 12. Vertie

  Duży plus za długość podania i umiejętność lania wody, ale podanie leci do poprawki - głównie pod względem interpunkcji, bo wybacz, ale nie byłam w stanie dotrwać do końca
 13. Vertie

  DH hobbystycznie czy na zawodach można Cię spotkać? Co do podania to interpunkcja trochę nie weszła, ale mimo wszystko zainteresowałeś mnie na tyle, żeby porozmawiać. Powodzenia!
 14. Vertie

  Przyjęty na okres próbny.
 15. Vertie

  Nie ten wzór. Obawiam się, że pomyliłeś wzór (lub dział). Nie spełniasz również wymagań wiekowych.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×