Skocz do zawartości

Rupim

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Rupim wygrał w ostatnim dniu 17 Wrzesień

Rupim ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

49 Ogarnięty

9 obserwujących

O Rupim

 • Ranga
  Użytkownik I

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Rupim
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

590 wyświetleń profilu
 1. Rupim

  UB

  Pisałeś ze mną na priv na discordzie, sprawa wyjaśniona, zamykam.
 2. Rupim

  Nick już zacząłem zauważać na tsie, jednakże wciąż nie widuję tego nicku na chacie, co za tym idzie nie widzę byś pomagał graczom. Zacznij się więcej udzielać na chacie i pomagać innym Póki co jestem na NIE.
 3. Rupim

  Tak jak pisałem pod Twoim poprzednim podaniem, jesteś graczem aktywnym, lecz od czasu ostatniego podania wciąż mało widziałem byś pomagał na chacie oraz wiek wciąż niezmienny. Także i moja ocena niestety musi pozostać niezmienna, jestem na NIE. Pomagaj więcej graczom, przecież to właśnie jest główna rola bycia w administracji
 4. Rupim

  Co prawda to prawda, świętym graczem nie jesteś oraz miałeś kilka sytuacji, przy których dochodziło do spięć. Jednakże faktycznie ostatnio zanotowałem zmianę twego zachowania, ponieważ nie kojarzę w ostatnim czasie jakiś większych spin między Tobą, a innymi. Po rozmowie z Tobą stwierdzam, że wiesz trochę o serwerze oraz jesteś raczej osobą rozważną. Mam nadzieję, że Twoje zachowanie zmieniło się na stałe, a nie tylko na krótki okres czasu. Jestem na TAK.
 5. Rupim

  Nicku nie kojarzę ani z serwera, ani z ts3 co nie jest dla mnie zaskoczeniem skoro zacząłeś grę na naszym serwerze od przedwczoraj. Graj więcej na serwerze, nabądź o nim większą wiedzę i wykaż, że faktycznie chcesz pomagać graczom dopiero wtedy składaj podanie, póki co jestem na NIE.
 6. Rupim

  Jesteś graczem, który nie robi na mnie zbyt dobrego wrażenia, jesteś strasznie wybuchowy i nie potrafisz się zbytnio dogadać z osobami z administracji co było udowadniane w wielu konwersacjach na chacie. Tak jak wspomniał KazuyukiHitoshi, uważasz, że jeżeli posiadasz rangę jesteś osobą lepszą od innych. Wielokrotnie miałeś wiele zastrzeżeń do nas jako administracji, a to chyba właśnie do nas chcesz dołączyć. Co do Twojej wybuchowości, nie wiem czy byłaby ona odpowiednia dla osoby z moderacji. W moderacji należy mieć odpowiednią cierpliwość i wyrozumiałość, których niestety Tobie brakuje. Jestem na NIE.
 7. Rupim

  Po pierwsze stosuj się do wzorca, który jest podany oraz z tego co pamiętam bana nałożyła Ci konsola za wielokrotne łamanie regulaminu, a mute ode mnie dostałeś za spam na helpop około tydzień temu i to na 10 minut za spamowanie wiadomościami, temat zamykam ze względu na przedawnienie.
 8. Rupim

  Ban skrócony do 24h, liczę na Twoją poprawę. Zamykam.
 9. Rupim

  Z tego co pamiętam to trochę trwało to afczenie. Bez ub. Zamykam.
 10. Sprawa załatwiona. Zamykam.
 11. Rupim

  Z serwera znam bardzo dobrze, podanie estetyczne i konkretne. Jesteś graczem pomocnym oraz aktywnym. Myślę, że mógłbyś się nadać na stanowisko helpera jednak zanim to chciałbym z Tobą porozmawiać na ts3 . Póki co NEUTRAL. Po rozmowie jestem na TAK. Rozmowa przebiegła pomyślnie, mam nadzieję, że niedługo zobaczę Cię w naszym gronie administracji.
 12. Rupim

  W życiu nie widziałem Twojego nicku, ani nowego, ani starego na tsie lub na serwerze. Jestem na NIE.
 13. Rupim

  Podanie to Twoja wizytówka, to podanie ukazuje, że chyba niezbyt się przykładasz do tego co robisz. Podanie zajęło Ci pewnie z parę minut. Nicku z serwera ani z ts3 nie kojarzę. Jeżeli nie masz wystarczającej wiedzy na temat serwera, to jakoś nie widzę Cię w roli osoby pomagającej graczom odnośnie spraw dotyczących gry. Jestem na NIE.
 14. Rupim

  Grifowałeś, a jest to zabronione, ban i tak jest krótki jak na to przewinienie z racji, że było tego niewiele, liczę na Twoją poprawę, jeżeli jednak znów Cię przyłapię na grifowaniu, ban będzie stały.
 15. Rupim

  Z racji, że jesteś dobrym graczem, z którego można brać przykład, nigdy nie było z Tobą problemów oraz często pomagasz graczom mogę potraktować Cię w nagrodę łagodniej, ale nie chcę Cię znów w takiej sytuacji zobaczyć. Ban zdjęty. Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×