Skocz do zawartości

Rupim

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Rupim wygrał w ostatnim dniu 17 Wrzesień 2018

Rupim ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

94 W porządku

O Rupim

 • Ranga
  Użytkownik II

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Rupim
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

1116 wyświetleń profilu
 1. Rupim

  Niespodzianka Karenex
 2. Rupim

  Otóż nie tym razem Amelka
 3. Rupim

  Tydzień gry na serwerze to mało, by go poznać wystarczająco, komendy widzę, że też słabo, zobaczymy jak Ci wypadnie rozmowa na ts3. Zapraszam. Póki co NEU/NIE.
 4. Rupim

  Tak jak już pisałem na discordzie, sprawa zostanie wyjaśniona jutro wieczorem na tsie, przyjdź na kanał sprawa do Global Moda.
 5. Rupim

  Po Twoim poprzednim stażu oraz po rozmowie sprawdzającej Twoją wiedzę na temat obecnej edycji, jestem w stanie dać Ci na opinię pozytywną.
 6. To, że nie znajdujesz się na serwerze nie znaczy, że możesz nie lagować serwera, to co znalazłem u Ciebie na warpie(na którego wchodzą inni gracze), było powodem za którego zostałeś ukarany, tak jak napisałem w treści bana, masz się tym zająć, albo kolejny ban będzie pernamentny, aktualnie zdejmuję Ci bana, lecz masz się tym niezwłocznie zająć.
 7. Rupim

  Zapraszam na ts3 w celu rozmowy. Znajdziesz mnie w godzinach popołudniowych. Po rozmowie jestem na TAK.
 8. Rupim

  Nie spełniasz wymagań? Nie pisz podania. Na NIE.
 9. Rupim

  Zapraszam na rozmowę w środę wieczorem. Póki co NEUTRAL. Po rozmowie jestem na TAK.
 10. Rupim

  Zapraszam na rozmowę w środę wieczorem. Póki co NEUTRAL. Po rozmowie jestem na małe tak, ale doucz się trochę.
 11. Rupim

  Zapraszam na rozmowę na ts3. Póki co NEUTRAL. Po rozmowie jestem na NIE. Zbyt mała wiedza dotycząca serwera, tak jak wspominaliśmy, poducz się trochę i wtedy spróbuj
 12. Rupim

  Gracz bardzo aktywny, pomocny, uczestniczący w życiu serwera z ogromną wiedzą na jego temat, jednak przed wystawieniem ostatecznej decyzji chciałbym z Tobą porozmawiać na ts3. Także zapraszam na rozmowę Póki co małe tak. Po rozmowie jestem na TAK.
 13. Rupim

  Będziesz na okresie próbnym, jedno wykroczenie i lecisz, bez ub. Ale poprzez swoją długą działalność tutaj bez większych zastrzeżeń mogę Ci dać drugą szansę. I tak już swoją karę dostałeś wystarczającą, mam nadzieję na poprawę z Twojej strony. Zamykam.
 14. Rupim

  Zapraszam na rozmowę na tsie Póki co NEUTRAL. Po krótkiej rozmowie, pokazałem Ci, że musisz się jeszcze wiele nauczyć, jestem na NIE.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×