Skocz do zawartości

Ciuchol

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Neutralny

2 obserwujących

O Ciuchol

 • Ranga
  Użytkownik I

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  Ciuchol

Ostatnio na profilu byli

598 wyświetleń profilu
 1. Ciuchol

  No niestety kampai
 2. Pls tylko nie UwU i OwO. To jest grzech, ludzie no

 3. Ciuchol

  Wywaliło lobby non-premium. Zostało już to zgłoszone do wyższej Administracji. Pozostaje Ci czekać
 4. Ciuchol

  Nas, odbiorców, nie oszukasz. Poradnik zrobiony od niechcenia (pewnie tylko po to, by usunąć sobie punkt ostrzeżeń). Resztę moich zarzutów doszukasz się wyżej. To, że piszesz o 2 w nocy i że jest to twój pierwszy poradnik nie zwalnia cie z zaangażowania, jakie trzeba włozyć w jego napisanie.
 5. @Jvlia Siemanko! Co u Ciebie słychać? ^-^

  1. Jvlia

   Jvlia

   Kogo ja tutaj widzę? UwU

 6. Ciuchol

  Nick: Ciuchol Propozycja/zmiana/błąd: 1. Klasy na trybie Super Craft Brothers 2. Nadmiar trawy i miejsca, z których nie można wyjść - Hide N Seek 3. Aktualizacja zaproszenia na serwer partnerski skyblock.pl Uzasadnienie 1. Na trybie SCB będąc graczem bez rangi możemy wybrać klasy, które powinny być dostępne tylko dla VIP'ów. Myślę, że w tej sprawie nie ma co więcej tłumaczyć. 2. Trawa na Hide N Seek'u po dłuższej rozgrywce na serwerze może stać się denerwująca. Przeszkadza w rozgrywce zmniejszając szanse na trafienie Chowającego (szczególnie pod postacią kurczaka lub ocelota). Proponuję ograniczyć jej ilość. Skoro jesteśmy już w temacie HNS warto wspomnieć o dalej istniejących miejscach, z których nie jesteśmy w stanie wyjść. Mimo naprawienia większości przez Administrację nadal możemy je spotkać. Po powrocie z pracy i wyjazdów wakacyjnych postaram się pokazać przynajmniej jedno z nich. 3. Na zegarku widnieje zaproszenie na serwer partnerski SkyBlock, jednak przydałoby się je nieco odświeżyć. Mówię tutaj o wersji i letnich, jasnych kolorach ^^. "Możesz wybrać tylko 3 rzeczy, więcej nie będziemy uwzględniać, a dodatkowe propozycje będą usuwane." Czytanie z zrozumieniem kolego/byku Pozdrawiam! *Z racji wakacyjnej pracy i wyjazdów nie wchodziłem na serwer od maja, więc jeśli coś zmieniło się na serwerze, co mogłoby wpłynąć na moje propozycje i zmiany to proszę o informację w wiadomości prywatnej :). **Za wszystkie błędy i niedopatrzenia przepraszam.
 7. Ciuchol

  Nick: Ciuchol Tag: &f&l:Lenny:
 8. 1. Nick w grze: Ciuchol 2. Nicki oskarżonych: LordBiedaYT, SokMultiwitamina, mati0012 3. Powód oskarżenia graczy: - LordBiedaYT i mati0012 - Cheaty - SokMultiwitamina - Obraza Administracji (początek filmu z matim) 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 13.12.2018r. 6. Dowody:
 9. Ciuchol

  Moge byc Marynia Nideł
 10. Ciuchol

  Nie amelka_zmienioneprofilowe_wrr_xel
 11. Ciuchol

  Nie Amelka_dobreprofilowe_xel
 12. Ciuchol

  Nick z gry : Ciuchol Nazwa zmiany: Poprawka stanu konta ($). Opis : Od dawna za mną to chodzi, więc stwierdziłem, że dziś o tym napiszę wątek. Chodzi o części miliardowe, które pojawiają nam się w balansie, gdy sprzedamy np. cały ekwipunek kaktusów do sklepu. Nic nie można z nimi zrobić - uzupełnić czy przelać... Nic. Nie śpieszy się z poprawką, ale myślę, że warto o tym wspomniec :
 13. Nick z gry : Ciuchol Nazwa zmiany : Wyświetlanie etheru. Opis : Chciałbym poruszyć temat etheru. Gdy wybierzemy sobie pracę, dajmy na to Farmer, to gdy zcinamy np. trzcinę, to mimo, że nie daje nam ona etheru - wyświetla nam się jego aktualna liczba. Moim zdaniem powinno to zostać usunięte lub (w tym przypadku) dodać trzcine do "możliwości zarobku etheru przez Farmera". Innymi przykładami może być np. zcinanie liśći pracując jako Drwal (o czym wspomniałem w poprzedniej propozycji) czy rozkopywanie kamiennych cegieł jako Górnik.
 14. Ciuchol

  Nazwa : Kremuffki z FBI Założyciel : Ciuchol Gracz#2 : GlobusPl Gracz#3 : Angel_Girl
 15. Ciuchol

  1. Nick z gry: Ciuchol 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Niedopracowanie Pracy Drwala - Ether 3. Opis: Znalazłem błąd w pracy Drwala pod komendą /praca. Otóż poniższy screen przedstawia nam opis pracy, jednak jest on nieprawdziwy. Etcher jako Drwal w grze możemy pozyskać przez zcinanie drena i desek, natomiast z liści jest to nie możliwe. Próbowałem reką, siekierą, nożycami - nic z tego. Jedyne co nam się pokazuje podczas niszczenia liści to aktualny stan etheru (nic się nie dodaje).

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×