Skocz do zawartości

Sherrie

Moderator TS3
 • Zawartość

  626
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Sherrie wygrał w ostatnim dniu 14 Luty 2018

Sherrie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

172 W porządku

O Sherrie

 • Ranga
  Maniak
 • Urodziny 12/30/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  brak
 • Nick w grze
  Cherrien
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Skype
  sherrie.op

Ostatnio na profilu byli

4035 wyświetleń profilu
 1. Sherrie

  1. Nick w grze: Cherrien 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: NickMiZajebali 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: wulgarny nick 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 6. Dowody: https://zapodaj.net/04aff7a832b22.jpg.html
 2. Sherrie

  Dowody nie wystarczające + brak daty na ss. Masz 24h na poprawienie skargi, w przeciwnym razie twój temat zostanie zamknięty.
 3. Sherrie

  Gracz został ukarany! //zamykam
 4. Sherrie

  Miałam okazje rekrutować cię do administracji teamspeaka i wtedy pożałowałam pozytywnej oceny. Masz jeszcze trochę dziecinne zachowanie, źle mi się z tobą współpracowało. Jak dla mnie nie dorosłeś jeszcze na tyle aby zajmować się takimi rzeczami jak moderownie serwera. Jestem na nie.
 5. Sherrie

  Statystyki: Średnie. Uważam że powinieneś je poprawić. Forum: Jesteś aktywny. Na plus. Podanie: Bardzo ładne. ROZMOWA: Osobowość: Jesteś fajną osobą ale za bardzo cię stresują błache rzeczy. Wrzuć na luz! Znajomość cheatów: Jak dla mnie to się nie popisałeś. Znasz podstawy ale to wciąż za mało. Twoja marna aktywność na niektórych trybach nie pomogła ci w tym. Znajomość regulaminu: Kolejna rzecz którą zawaliłeś. Tym razem po całości. Popracuj nad tym. Znajomość taryfikatora: Tutaj też poszło ci średnio, ale myślę, że w tym przypadku chodziło o stres. Wiesz jakie błędy popełniłeś i co masz poprawić. Na tę chwilę ciężko jest mi określić czy jestem za czy przeciw. Spróbuj się douczyć oraz poprawić statystyki i wróć na rozmowę jeszcze raz.
 6. Sherrie

  Dowody dostarczone na TS. //zamykam
 7. Sherrie

  Zapraszam na rozmowę Po rozmowie jestem na tak Powodzenia.
 8. Sherrie

  Nie chcę w administracji osoby która nie ma zielonego pojęcia o naszym serwerze. Tydzień to zdecydowanie za krótko! Podanie niechlujne i znajduje się w nim mnóstwo błędów. Źle się je czyta i nic się o tobie z niego nie dowiedziałam. JESTEM NA NIE!
 9. Sherrie

  Podwójny temat. //zamykam
 10. Sherrie

  Drogi graczu. Jestem pewna że korzystałeś ze wspomagaczy. Twoje tłumaczenie nie udowadnia twojej niewinności. BEZ UB & ZAMYKAM
 11. Sherrie

  Znam cię bardzo długo, jesteś w porządku i myślę że jak najbardziej zasługujesz na szansę. ZA PRZYJĘCIEM
 12. Sherrie

  Muszę ci uczciwie przyznać, że nie jestem przekonana co do twojej kandydatury. Możemy jedynie porozmawiać i zobaczymy co będzie dalej ale na tę chwilę jestem na nie.
 13. Sherrie

  Znam cię dość długo, dużo ze sobą rozmawiamy i cieszę się, że zdecydowałeś się napisać podanie. Ja jestem jak najbardziej ZA PRZYJĘCIEM. POWODZENIA!
 14. Sherrie

  Gracz został ukarany! //zamykam

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×