Skocz do zawartości

ShakerO

Użytkownik
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

ShakerO wygrał w ostatnim dniu 27 Marzec 2018

ShakerO ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

135 W porządku

O ShakerO

 • Ranga
  Użytkownik III
 • Urodziny 12/24/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ~cutiewaifu❤
 • Nick w grze
  ShakerO
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

2566 wyświetleń profilu
 1. ShakerO

  Nie zmienia to faktu iż nadal nie ma tego w regulaminie. Tworząc konto na serwerze akceptujesz regulamin, a skąd ma o tym wiedzieć nowy gracz, który przykładowo przeczytał regulamin i nic o tym nie znalazł? Zostanie ukarany za złamanie, którego punktu w regulaminie? Jeżeli już dają takie zasady to mogli by to dopisać do regulaminu serwera. Wszedł bym sobie na serwer po dłuższej nieobecności i dostał bym bana za coś o czym nie miałem pojęcia, że jest zakazane. A co do propozycji może być jeżeli administracja doda jakiś zakaz w regulaminie.
 2. ShakerO

  A kto wprowadził ten zakaz? Bo mnie troszke nie było na serwerze. Czemu nie ma wzmianki na ten temat w regulaminie? Skąd nowy gracz ma o tym wiedzieć jeżeli nigdzie to nie jest wspomniane? Co sie dzieje z tym Kjubgejmem?
 3. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:iMakro 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Caps, obrażanie, przekleństwa 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):30.12.18 6. Dowody:
 4. ShakerO

  To jest taktyka kumplu
 5. ShakerO

  Pomysł bes sensu. Dlaczego? Utrudniło by to gre osobą bez itemów stałych grających tylko tym co dostaną ze skrzynek. Osoba ze słabszymi itemkami nie miała by zbytnio jak ograć takiego z lepszymi bo nie mogła by sie podbudować do góry i zaskoczyć przeciwnika iż z wejścia traciła by z połowe hp. Na NIE.
 6. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:PinkyRouse 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Spam, pisanie wielkimi literami(po raz enty) 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):09.12.18 6. Dowody:
 7. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:wera_23, Macioss78 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Zbędny spam 4. Tryb gry: HnS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):07.12.18 6. Dowody:
 8. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:olek2007011 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Aura/Antyknock 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach):06.12.18 6. Dowody:
 9. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:tomaszl/ yourmamamijagey 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Antyknock/Multikonto 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach):06.12.18 6. Dowody:
 10. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:yourmamagaj 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Wyzwiska+Cheaty(Aura, Antyknock) 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach):06.12.18 6. Dowody:
 11. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:kolohuj 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Wulgarny nick 4. Tryb gry: Lobby SW 5. Data (musi być widoczna na dowodach):05.12.18 6. Dowody:
 12. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:excelpx (niestety jakże pełna wersja programu do nagrywania napis Bandicam zasłonił nick ale na filmiku widać, że został jeden chowający i nick widać na chacie) 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Fly 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):01.12.18 6. Dowody:
 13. ShakerO

  1. Nick w grze:ShakerO 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:KlaxkzYT 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Cheaty(Fly) 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):12.11.18 6. Dowody:
 14. ShakerO

  Yep ❤️ Trumna?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×