Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

cutiewaifu

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

cutiewaifu wygrał w ostatnim dniu 20 Listopad 2018

cutiewaifu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

305 Pomocny

O cutiewaifu

 • Ranga
  Użytkownik II

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Zainteresowania
  ShakerO. ❤️
  Żaden dzień się nie powtórzy,
  nie ma dwóch podobnych nocy,
  dwóch tych samych pocałunków,
  dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

  Wczoraj, kiedy twoje imię
  ktoś wymówił przy mnie głośno,
  tak mi było, jakby róża
  przez otwarte wpadła okno.
 • Nick w grze
  cutiewaifu

Ostatnio na profilu byli

5953 wyświetleń profilu
 1. cutiewaifu

  Um.. Imi?
 2. cutiewaifu

  1. Nick w grze: cutiewaifu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kittyhouse1 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty 4. Tryb gry: HnS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 27.12.2018 6. Dowody:
 3. cutiewaifu

  "Lepiej być niemym niż kłamcą." Miami?
 4. cutiewaifu

  1. Nick w grze: cutiewaifu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: JebanyDebil1337 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Nieprzyzwoity nick 4. Tryb gry: HnS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 21.12.2018 6. Dowody:
 5. cutiewaifu

  1. Nick w grze: cutiewaifu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kuuutasss 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Nieprzyzwoity nick 4. Tryb gry: HnS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 21.12.2018 6. Dowody:
 6. cutiewaifu

  Utrudnienie dla graczy uzywajacych owych wersji. Na nie.
 7. 1. Nick w grze: cutiewaifu 2. Tryb gry: HnS 3. Nazwa propozycji: Przywrócenie starych map 4. Opis propozycji: Zwracam się o przywrócenie starych map, chociażby kilku. Na ten moment map jest mało i po kilkunastu arenach graczowi się to nudzi. Dodanie 2, 3 map ze starej edycji byłoby moim zdaniem dobrym wyjściem. Mogłyby zostać one lekko pozmieniane tak jak obecna Kotlina czy Wyspa. Chodzi mi konkretnie o chyba największą mapę ze starej edycji oraz o jedną z tych na 24 sloty. Konkretnie Dzielnica oraz Bagdad. Gracze starej edycji pamiętają. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Gra nudzi się gdy w kółko gra się te same mapy, które nie jedna osoba zna już jak własną kieszeń. Topkowi gracze będą mieli wyzwanie, a gra zostanie urozmaicona co przyciągnie graczy z innych trybów na HideAndSeek'a. 6. Ewentulne załączniki: Screeny nie należą do mnie, aczkolwiek przedstawiają stare mapy.
 8. cutiewaifu

  niE. Pewnie Imi? ;d

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×