Skocz do zawartości

KazuyukiHitoshi

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

KazuyukiHitoshi wygrał w ostatnim dniu 23 Luty

KazuyukiHitoshi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

165 W porządku

O KazuyukiHitoshi

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 06/28/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Nick w grze
  KazuyukiHitoshi
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

4263 wyświetleń profilu
 1. KazuyukiHitoshi

  Plus / Minus (+/-) - Podanie - Jest w miarę okay, coś tam można się o Tobie dowiedzieć ale na tym plusy się kończą. Minusy (-) - Wyspa - Nie ma nawet co tu oceniać, nie masz nawet 2 lvl wyspy. - Aktywność na serwerze - Twierdzisz, że grasz od końca 2017 roku, a Twoje pierwsze wejście na serwer było 19.07 o godzinie 22. Z tej edycji, ani z poprzedniej nie kojarzę ani trochę. - Aktywność na TSie - Na TSie ani raz Cie nie widziałem, ani razu z Tobą nie rozmawiałem. Biorąc pod uwagę wszystko co wyżej napisałem jestem na nie.
 2. KazuyukiHitoshi

  Gracz został ukarany. Dziękujemy za zgłoszenie. Zamykam.
 3. KazuyukiHitoshi

  Podanie jest dosyć ładne, Twoja aktywność na serwerze też jest dobra, ale mimo wszystko po coś te wymagania są. Z lekki bólem, ale jest za odrzuceniem.
 4. KazuyukiHitoshi

  "Nie ma takiego gracza." - Za odrzuceniem.
 5. KazuyukiHitoshi

  Sprawa wyjaśniona, a na przyszłość nie rób drugiego postu tylko edytuj pierwszy.
 6. KazuyukiHitoshi

  Skracam bana na nick KondzioMaister do 7 dni, na reszcie kont zostaje perm. Ale pamiętaj, że jeśli założysz jeszcze jedno multikonto unbana już nie dostaniesz. Zamykam.
 7. KazuyukiHitoshi

  Dostosuj się do wzoru, masz 24 godziny.
 8. KazuyukiHitoshi

  10 razy sprawdzałem czy dobrze wpisuję twój nick, a jedyne co widzę - "Nie ma takiego gracza." Za odrzuceniem.
 9. KazuyukiHitoshi

  Twój ban się już skończył więc zamykam.
 10. KazuyukiHitoshi

  Gracz został ukarany. Następnym razem postaraj się, aby była widoczna data (wystarczy zrobić 2 screeny i wysłać nam tego drugiego) Zamykam.
 11. KazuyukiHitoshi

  Podanie krótkie i nieestetyczne. Z serwera kojarzę Cie tylko z powodu "znikły mi itemy" i tyle. Jakoś nie widzę twojej osoby w gronie administracji. Neutral/nie Niech będzie bracie hackerman... Przyjrzałem się Tobie trochę bardziej na serwerze i jestem za daniem szansy.
 12. KazuyukiHitoshi

  Plus/Minus (+/-): - Podanie - Jest w miarę w porządku, coś tam można się o tobie dowiedzieć. Wygląd nie powala. Minusy (-): - Aktywność na serwerze - Grasz od 3 dni, nie widziałem na czacie, ani na tabie. - Wyspa - Wyspa dopiero lekko rozbudowana, dopiero co wbiłeś 2 lvl wyspy. - Aktywność na TSie - Nigdy Cie nie widziałem na tsie ani z tobą nigdy nie rozmawiałem. - Aktywność na forum - Konto na forum tylko dla podania. Pograj trochę dłużej, rozbuduj wyspę, udzielaj się na czacie, pomagaj innym, wbij czasami na tsa pogadać i złóż podanie za jakiś czas. Obecnie jestem na nie.
 13. KazuyukiHitoshi

  Gracz został ukarany. Zamykam.
 14. KazuyukiHitoshi

  Plusy (+): - Podanie - Jeśli chodzi o treść jest jednym z najlepszych, dużo można się o Tobie dowiedzieć, masz ciekawe zainteresowania. - Aktywność na serwerze - Z serwera Cię kojarzę, dobrze zapamiętałem Twój różowy nick więc do aktywności nie ma co się przyczepić. - Wyspa - Podobała mi się Twoja szczerość, napisałeś, że grasz od tygodnia i jesteś niezadowolny, ale nie jest tak źle. - Aktywność na TSie - mimo, że za dużo na TSie nie przebywałeś wcześniej to dzisiaj dosyć dużo udało mi się z Tobą porozmawiać i wydajesz się bardzo fajną osobą. Minusy (-): - Aktywność na forum - Jest to Twój jedyny minus, a dla mnie aktywność na forum liczy się najmniej, więc nie masz co się przejmować. Podsumowując - jesteś bardzo fajną osobą i jak najbardziej jestem na TAK. Tylko nie stresuj się tak bardzo przy rozmowie z nami
 15. KazuyukiHitoshi

  Nie wiem jak czytałeś wymagania ale jednym z wymagań jest konto premium, którego ty nie masz. Za odrzuceniem.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×