Skocz do zawartości

maciekalfa

Nowy Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O maciekalfa

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  maciekalfa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. maciekalfa

  Witam Piszę jeszcze raz, ponieważ wcześniej moja wiadomość została zlekceważona i nikt mi nie odpisał. Wygląda na to, że zostało zablokowane moje IP, pomimo że nigdy nie rozpowszechniałem niczyich danych osobowych. Próbowałem zarejestrować się na TS, ale jest to niemożliwe ze względu na jakiś błąd 400. Proszę o szybką odpowiedź. 1. Nick w grze: 7kapitanbomba7 2. Data otrzymania bana: Dokładnie nie wiem, ponieważ przez ok. miesiąc nie wchodziłem na serwer, ale bana zauważyłem 6 sierpnia 2019r. 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/a/atNVILG 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Dostałem bana od SkiqPL za rozpowszechnianie danych osobowych, pomimo że nigdy czegoś takiego nie robiłem. Dodam, że nie posiadam TS. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Tak jak wyżej napisałem, dostałem bana niesłusznie.
 2. maciekalfa

  1. Nick w grze: 7kapitanbomba7 2. Data otrzymania bana: Dokładnie nie wiem, ponieważ przez ok. miesiąc nie wchodziłem na serwer, ale bana zauważyłem 6 sierpnia 2019r. 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/a/atNVILG 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Dostałem bana za rozpowszechnianie danych osobowych, pomimo że nigdy czegoś takiego nie robiłem. Dodam, że nie posiadam TS. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Tak jak wyżej napisałem, dostałem bana niesłusznie. Z góry dziękuję.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×