Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

KrecikQ

Helper SkyBlock
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralny

O KrecikQ

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  KrecikQ

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. Nick: KrecikQ 2. Wiek: 15 3. Jak długo grasz na serwerze?: Moja przygoda z serwerem trwa od kilku edycji, lecz kiedyś pod innym nickiem. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 8.5/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak 6. Opisz siebie: Nazywam się Mateusz, lecz każdy nazywa mnie Krecik... Nie pytajcie czemu bo sam nie wiem. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Moje zainteresowania to informatyka, sport i wędkarstwo, to trzecie aktualnie zanika z powodu warunków atmosferycznych i kłosowników. Mieszkam nad rzeką Bug praktycznie nad ujściem do Narwii. Przez kilka lat trenowałem piłkę ręczna w naszej stolicy lecz co drugi dzień musiałem dojeżdżać 60km autobusem, co z czasem stało się męczące i nie godziło się z nauka. Po ręcznej chciałem trenować futbol amerykański z racji tego, ze w moim mieście bardzo dobrze rozwija się ta dyscyplina, lecz stało się to że zacząłem trenować Boks. Trenowałem przez pół roku, po czym również się wypaliłem. Do września prowadziłem projekt serwera TS3, przez około pół roku. Na początku zaczynałem od rangi 'Nowy Admin' a kończyłem jako 'Właściciel'. Po zakończeniu projektu zainteresowałem się programowaniem w językach takich jak PHP, C#, C++. Teraz jestem tu gdzie jestem, i cieszę się z tego. Wybaczcie ze zanudziłem Was moim nudnym życiem. Pozdrawiam oraz Życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
 2. KrecikQ

  1. Nick na TS3: KrecikQ 2. Wiek: 15 3. Doświadczenie: Przygoda z tym komunikatorem rozpoczęła się już dawno. Przez pół roku, byłem właścicielem serwera publicznego jak również technikiem. Tworzenie kanałów, permisji itp. myślę ze mam w jednym paluszku. Zajmuję się również hostowaniem Music Botów. 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Jest to dość spory czas. Lecz kilka miesięcy skleci się na pewno. 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Ponieważ zawsze przyda się dodatkowa ręka do moderacji/pracy. Świetnie czuję się w gronie osób znajdujących się na serwerze i chciałbym nieść dodatkową i szybką pomoc dla nich swoim doświadczeniem. Mam również kilka sugestii. 6. Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, mam 15 lat. Moimi zainteresowaniami jest programowanie jak również piłka ręczna która trenowałem w naszej pięknej Stolicy. Jestem osobą która nie lubi robić korzyści tylko dla siebie, lecz dla wszystkich osób. Moje dobre cechy to sprawiedliwość, kultura, bezkonfliktowość, a złą to na pewno cierpliwość ( oczywiście cierpliwość np. oczekując na kuriera ). W wolnych chwilach zajmuję się doskonaleniem Botów muzycznych na serwery ts3. Dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 3. KrecikQ

  Witajcie Serdecznie gracze ! Chciałbym się przywitać, po czasowej przerwie wracam na serwer <3 Nie będę pisał jaki jestem Dowiecie się podczas wspólnej gry <3 Good Luck !
 4. KrecikQ

  fifa 17 aktualnie czekam na premierze 18. Czasem Gta V

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×