Skocz do zawartości

Maciekk

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Maciekk wygrał w ostatnim dniu 16 Grudzień 2018

Maciekk ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

59 W porządku

3 obserwujących

O Maciekk

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 02/10/2003

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika, piłka nożna, League of Legends, Minecraft
 • Nick w grze
  MaciekkPL
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Steam
  /id/xmaciekk

Ostatnio na profilu byli

400 wyświetleń profilu
 1. Maciekk

  Ban skrócony.
 2. Maciekk

  Nie będę się rozpisywać, jestem na tak. Powodzenia:)
 3. Maciekk

  Podanie krótkie i nie należy do najlepszych. Jesteś aktywnym graczem, dużo udzielasz się na chacie, robisz dużo eventów i masz dobrą aktywność na tsie. Pod Twoim ostatnim podaniem wystawiłem ocenę negatywną przez Twoją słabą wiedze na temat serwera. Mam nadzieję, że składając kolejne podanie ją poprawiłeś. NEUTRAL.
 4. Maciekk

  Słaba aktywność, nie udzielasz się na chacie, nie widuje na tsie. Jestem na nie.
 5. Maciekk

  Podanie ładne, masz dużą wiedzę i aktywność. Nie mam sie do czego przyczepić, na tak!
 6. Maciekk

  Podane jest okej, często widuje na serwerze, jednak nie widziałem, abyś pomagał innym graczom. Rzadko również widuje Cię na TeamSpeaku. NEUTRAL.
 7. Maciekk

  Słabe podanie, słaba aktywność, ubiegasz się o range na dwóch serwerach a tak nie można. Na nie.
 8. Maciekk

  Znam Cię dobrze i wiem, że poradzisz sobie w roli helpera. Na tak. :-)
 9. Maciekk

  Ani razu nie widziałem na serwerze. To samo tyczy się teamspeaka. Nie postarałeś się nad podaniem, praktycznie nic nie napisałeś. Jestem na nie. Jeżeli chcesz dostać się do administracji, pograj trochę na serwerze i bardziej postaraj się nad podaniem.
 10. Maciekk

  Ocenę wystawię po rozmowie, więc zapraszam. Bardzo miła, spokojna osoba. Masz ciekawy charakter. Myślę, że nie będę miał problemów we współpracy z Tobą. Na tak!
 11. Maciekk

  Podanie bardzo dobre, treściwie, ładne stylistycznie, nie ma się do czego przyczepić. Na serwerze jesteś aktywny i często pomagasz graczom. Byłem przy Twojej rozmowie. Wydajesz się osobą ciekawą i myślę, że nie będziemy mieli problemu, aby się dogadać. Jestem na TAK. Powodzenia!
 12. Maciekk

  Jesteś osobą miłą. Często widuje Cię na teamspeaku, na serwerze już troszeczkę rzadziej. Nie widuje również, abyś pomagała lub w jakikolwiek sposób udzielała się na chacie. NEUTRAL. Popraw aktywność i więcej udzielaj się na chacie.
 13. Maciekk

  Podanie jest okej, dosyć krótkie, ale da się z niego wyciągnąć parę informacji na Twój temat. Jesteś aktywnym graczem i czasami widuje jak pomagasz innym. Nadal masz otwarte podanie do moderacji CubeGame i teraz złożyłeś podanie do naszej moderacji. Tak jak napisał Kazu - nie ma możliwości, abyś moderował oba te serwery. Dodatkowo sytuacja opisana przez nidaracta nie pasuje mi do osoby, która ubiega się o miejsce w moderacji. Jestem na nie.
 14. Maciekk

  Zapraszam na rozmowę.
 15. Podanie nie zbyt estetyczne i krótkie, lecz parę informacji da się z niego wyciągnąć. Jesteś graczem aktywnym, lecz nie widuje, abyś w jakikolwiek sposób pomagał innym graczom na chacie. Na teamspeaku jednak nie widziałem Cie ani razu. Na chwile obecną nie wystawiam oceny i zapraszam na rozmowę. Nasza rozmowa była krótka. Wywnioskowałem z niej, ze masz ciekawy charakter. Wiesz, czego musisz się douczyć i życzę Ci powodzenia. Jestem na TAK.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×