Skocz do zawartości

Maciekk

Użytkownik
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Maciekk wygrał w ostatnim dniu 16 Grudzień 2018

Maciekk ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

75 W porządku

3 obserwujących

O Maciekk

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 02/10/2003

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika, piłka nożna, League of Legends, Minecraft
 • Nick w grze
  MaciekkPL
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Steam
  /id/xmaciekk

Ostatnio na profilu byli

530 wyświetleń profilu
 1. Maciekk

  Krótkie podanie, ani razu nie widziałem na ts, rzadko widuję na serwerze. Na nie.
 2. Maciekk

  Nie widzę Cię w roli helperki. Jestem na nie.
 3. Maciekk

  Podanie powinno być Twoją wizytówką, a ono jest krótkie i bardzo brzydko wygląda. Przechodząc do Twojej aktywności - widuję na serwerze dosyć często. Niestety, ani razu nie widziałem, abyś pomagał graczom. Jestem na NIE.
 4. Maciekk

  Nic więcej nie mam do dodania. Na NIE.
 5. Maciekk

  Znam Cię długo i uważam, że poradzisz sobie na pozycji helpera. Na tak.
 6. Maciekk

  Podanie krótkie. Do aktywności nie mogę się przyczepić - jest dobra, często widuje na serwerze i na chacie jak pomagasz graczom. Twoja aktywność na teamspeaku jest już trochę gorsza. Mógłbym już wystawić ocenę, ale przed tym chciałbym wymienić z Tobą kilka słów - w wolnej chwili złap mnie na teamspeaku.
 7. Maciekk

  Jesteś aktywnym graczem - widuję na serwerze i od czasu do czasu organizujesz eventy. Niestety ani razu nie widziałem, żebyś pomagał graczom. Podanie ładne, można z niego wyciągnąć podstawowe informacje. Na teamspeaku niestety nie widziałem Cię ani razu. Neutral.
 8. Maciekk

  Nie jestem przekonany co do Twojej osoby. Dodatkowo Twoje zachowanie jest wulgarne. Na nie.
 9. Maciekk

  Aktywność masz bardzo dobrą, lecz nie widuje, abyś pomagał graczom. Na TeamSpeaku też często widzę Twój nick. Przechodząc do negatywów, Twoja osoba kojarzy mi się tylko z negatywnymi sytuacjami, takimi jak wiele wpisów w historii z ubiegłej edycji czy bany za afka na tej edycji. Przykro mi, ale jestem na NIE. ps. /ot get TheDangerCat*
 10. Maciekk

  Podanie pomimo tego, że jest bardzo krótkie i mało treściwe to elegancko się prezentuje. Do aktywności nie mogę się przyczepić - często widuję na serwerze jak grasz i pomagasz graczom. Na teamspeaku widziałem parę razy. Powodzenia! Jestem na TAK!
 11. Maciekk

  Plusy: - Aktywność - widuję na serwerze, Minusy: - Podanie - krótkie i nieestetyczne, - Aktywność na teamspeaku - szczerze powiedziawszy ani razu Cię na nim nie widziałem, - Nie widziałem, żebyś pomagał graczom Przykro mi, ale jestem na NIE.
 12. Maciekk

  Jak już widuję na serwerze, to nie pomagasz graczom. Na teamspeaku nie widziałem Cię ani razu. Podanie słabe i nic się nie da z niego dowiedzieć. NIE
 13. Maciekk

  Złamałeś regulamin i słusznie zostałeś ukarany. Bez UB.
 14. Maciekk

  Od momentu napisania podania chyba ani razu nie zjawiłeś się na serwerze. Twój czas gry to 8 minut, a to jest za mało, aby poznać nasz serwer i jego zasady. Na nie.
 15. Nie dostowałaś się do wzoru + nie spełniasz wymagań. Na nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×