Skocz do zawartości

Zyfrilka

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Zyfrilka wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień

Zyfrilka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

124 W porządku

O Zyfrilka

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania

  Spoglądanie w gwiazdy..
 • Nick w grze
  Zyfrilka

Ostatnio na profilu byli

4933 wyświetleń profilu
 1. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 2. Zyfrilka

  Cześć! Gracze zostali ukarani Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 3. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 4. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 5. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 6. Zyfrilka

  Cześć! Gracze zostali już przeze mnie wcześniej ukarani. Dziękuję za czujność i zgłoszenie, zamykam.
 7. Zyfrilka

  Cześć! Nie jesteś zbanowany, prawdopodobnie przypisano Ci zbanowane IP, zrestartuj kilkukrotnie router a ban powinien zniknąć. Jeśli problem będzie dalej występował to zgłoś się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy Cubegame. Zamykam.
 8. Zyfrilka

  Masz 24 godziny na dostosowanie się do wzoru prośby o UB, w przeciwnym wypadku twój temat zostanie zamknięty. 1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Czas minął, zamykam.
 9. Zyfrilka

  No więc tak... Skoro piszesz ze zostałaś odbanawana to raczej problemu już nie ma. Twój "ban" nie należał do Ciebie, przypisano Tobie zbanowane IP, zazwyczaj kilkukrotny restart routera pomaga w tego typu przypadkach - Jeśli kiedykolwiek zauważysz informacje o banie to sprawdź najpierw czy należy on faktycznie do Ciebie: http://cubegame.pl/profil/MuzaXD <- Jeśli bana nie ma na stronie to znaczy że musisz wykonać czynność o której wspomniałam wyżej. Jeśli to nie pomoże to zgłoś się w takim przypadku na nasz teamspeak: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy Cubegame. Zamykam.
 10. Zyfrilka

  Masz 24h na dostosowanie się do wzoru prośby o uB, w przeciwnym wypadku twój temat zostanie zamknięty. 1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:
 11. Zyfrilka

  Cześć! Nie jesteś zbanowany, prawdopodobnie przypisano Ci zbanowane IP, zrestartuj kilkukrotnie router a ban powinien zniknąć! Jeśli problem będzie dalej występował to zgłoś się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame. Zamykam.
 12. Zyfrilka

  Cześć! Gracze zostaną upomnieni Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 13. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 14. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany. Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 15. Zyfrilka

  Moim zdaniem propozycja bardzo nietrafiona, gdyby taka ranga została dodana na serwer to ja już widzę pultających się graczy że "nolify mają zawsze lepiej". Po drugie, wyznacznikiem aktywności na serwerze są statystyki dostępne na naszej stronie, dość adekwatnie pokazują one kto, gdzie i ile gra. Po trzecie i raczej ostatnie, liczenie czasu jedynie na arenach nie rozwiąże problemu cwaniakowania przez co niektórych - Pojawiał by się problem przedłużania aren, ukrywania się w miejscach niedostępnych żeby naliczać czas potrzebny do "otrzymania" rangi. Konsekwencją tego byłoby mimowolne nabijanie statystyk oraz masa zgłoszeń osób poza terenem rozgrywki, bugujących areny itd. A jako administracja nie zawsze ktoś z nas jest na serwerze, nie zawsze jesteśmy w stanie mieć stuprocentową kontrolę nad sytuacją na serwerze. Osobiście jestem na nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×