Skocz do zawartości

Zyfrilka

Użytkownik
 • Zawartość

  553
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Zyfrilka wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień 2018

Zyfrilka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

158 W porządku

O Zyfrilka

 • Ranga
  Maniak

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania

  Spoglądanie w gwiazdy..
 • Nick w grze
  Zyfrilka

Ostatnio na profilu byli

6125 wyświetleń profilu
 1. Zyfrilka

  Eee... Dzień dobry Amelka?
 2. Zyfrilka

  Cześć! Twoje konto nie zostało zbanowane - Przy Twoim wyłączeniu internetu najprawdopodobniej zmieniło Ci IP na takie, które jest zbanowane. Aby rozwiązać Twój problem spróbuj zrestartować kilkukrotnie swój router internetowy a jeśli to nie pomoże to będziesz musiał zgłosić się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame. Zamykam.
 3. Zyfrilka

  Cześć! Nie jesteś zbanowana, prawdopodobnie przypisano Ci zbanowany adres IP - Kilkukrotny restart routera internetowego powinien rozwiązać ten problem. Jeśli ban dalej nie zniknie to będziesz musiała zgłosić się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame. Zamykam.
 4. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 5. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 6. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 7. Zyfrilka

  Cześć! Gracze zostali ukarani Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 8. Zyfrilka

  Cześć! Dowód który wysłałeś nie działa, jednak gracz został ukarany ponieważ Twoja skarga nie była jedyna a odpowiedni dowód dostałam w innej. Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 9. Zyfrilka

  Cześć! Gracz został ukarany Dziękuję za zgłoszenie, zamykam.
 10. Zyfrilka

  Cześć! Twoje konto nie zostało zbanowane, prawdopodobnie przypisano Ci zbanowane IP - Kilkukrotny restart routera powinien rozwiązać ten problem. Jeśli ban dalej nie zniknie to będziesz musiał zgłosić się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame Zamykam. PS. Na przyszłość stosuj się do wzoru!
 11. Zyfrilka

  Cześć! Twoje konto nie zostało zbanowane, prawdopodobnie przypisano Ci zbanowane IP - Kilkukrotny restart routera powinien rozwiązać ten problem. Jeśli ban dalej nie zniknie to będziesz musiał zgłosić się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame Zamykam.
 12. Zyfrilka

  Cześć! W celu rozwiązania tego problemu spróbuj usunąć i dodać ponownie serwer do listy - Jeśli to nie zadziała to będziesz musiał logować się do skutku (po kilku próbach powinno już działać) Zamykam.
 13. Zyfrilka

  Skoro nie potrafiłeś zaczekać dziesięciu dni żeby spełnić wymóg dotyczący wieku to świadczy jedynie o braku cierpliwości z Twojej strony. Podanie jak i statystyki również mnie nie zachwycają, niewiele Cię tu ratuje. Ocena negatywna.
 14. Zyfrilka

  Podanie jest ciekawe, aktywność na serwerze już trochę mniej - Zapraszam na rozmowę po której pojawi się tu ocena.
 15. Zyfrilka

  Cześć! Twoje konto nie jest zbanowane. Prawdopodobnie przypisano Tobie zbanowane IP - Zrestartuj kilkukrotnie router internetowy a ban powinien zniknąć. Jeśli problem będzie dalej występował to zgłoś się do nas na naszym teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy Cubegame. Zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×