Skocz do zawartości

Zyfrilka

Moderator CubeGame
 • Zawartość

  364
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Zyfrilka wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień

Zyfrilka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

98 W porządku

O Zyfrilka

 • Ranga
  Uzależniony

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Świat Marzeń
 • Nick w grze
  Zyfrilka
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

3796 wyświetleń profilu
 1. Zyfrilka

  Piszesz podanie, a nie zagrałeś chociaż jednej gry na naszym serwerze a więc nie oczekuj innej oceny niż negatywnej.
 2. Zyfrilka

  Cześć! W celu przerejestrowania konta zgłoś się do Administratora na naszym teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Strefa Cubegame -> Kanał pomocy Cubegame i tam czekaj z dopiskiem /admin na końcu nicku. Przy pisaniu następnego pytania, problemu bądź skargi zastosuj się proszę do odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 3. Zyfrilka

  Czas na dostosowanie się do odpowiedniego wzoru minął... Zamykam.
 4. Zyfrilka

  Ban

  24h na dostosowanie się do wzoru prośby o uB. 1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:
 5. Zyfrilka

  Imię i nazwisko: Ravi Zillaren Wiek: 19 Rasa: W połowie elf, w połowie człowiek. Profesja: Jubilerstwo; Dopasowuje i tworzy talizmany dla początkujących magów. Hobbystycznie tłumaczy również stare mapy. Charakter: Cicha oraz inteligentna osoba, która analizuje wszystko, co ją spotyka. Często wypowiada się w ironiczny, lekceważący sposób. Jest straszną niezdarą, potrafi się wywrócić na prostej drodze. Lubi narzekać na samą siebie oraz otaczający ją świat. Jest masochistką. Uwielbia węże, szczególnie te jadowite. Wygląd: Nie należy do wysokich osób. Ma falowane włosy koloru lawendowego, które sięgają jej do kolan oraz błękitne, niewielkie oczy. Jej skóra jest blada i na całym ciele pokryta bliznami. Zazwyczaj ubiera się w odcieniach szarości oraz nosi złoty diadem. Historia: Ravi jest owocem krótkiej miłości pięknej ludzkiej kobiety z elfim kupcem. Urodziła się w niewielkiej wiosce w górach gdzie beztrosko spędziła pierwsze dwa lata swojego życia jedynie pod opieką matki. Dziełem przypadku ludność wioski dowiedziała się, że Ravi jest hybrydą. Wierzyli że jest przeklęta, byli też pewni, że będzie bezużyteczna i bezbronna podczas walk. Następne dwa lata z jej życia można było nazwać piekłem. Ciągłe prześladowania, uprzykrzanie jej codzienności to tylko delikatne określenie tego, jak spędzała każdy dzień. W końcu, po skończeniu szóstego roku życia została wysłana do sąsiedniego miasta, by zamieszkać razem ze starym przyjacielem matki - Magiem w podeszłym już wieku. Przekazywał jej całą wiedzę, jaką posiadł przez całe swoje życie. Młoda dziewczyna dorastała a z każdym rokiem jej potencjał magiczny rósł. Udało jej się również oswoić jednego z ostatnich przedstawicieli tak zwanych złodziei czarów, białego węża, które przywiązują się jedynie do najsilniejszych duchowo osób, bo tylko takie są w stanie zapewnić im właściwą opiekę. Od czternastego roku życia pomaga swojemu opiekunowi w jego zakładzie. Umiejetnosci: - Potrafi podzielić swój umysł z wężami, komunikować się i rozkazywać im za pomocą telepatii. - Zmiennokształtność - Rzadka zdolność pieczętowania magii w przedmiocie fizycznym tzw. talizmany. - Zaawansowane umiejętności magiczne, przy odpowiednich warunkach przewyższające elfy czystej krwi. Atrybuty: - Biały wąż o imieniu Chiwu - Przedstawiciel zagrożonego gatunku węży, które po ugryzieniu absorbują część magii (lub siły) z ducha ofiary. - Naszyjnik z kamieniem księżycowym, potężny talizman który dostała Ravi w spadku po swoim opiekunie.
 6. Zyfrilka

  Cześć! Twoje konto nie jest zbanowane, przypisano Tobie zbanowane IP - Spróbuj kilkukrotnie zrestartować router a ban powinien zniknąć. Jeśli problem będzie dalej występował to zgłoś się do nas na teamspeaku: ts.cubegame.pl -> Kanał pomocy CubeGame. Zamykam.
 7. Zyfrilka

  Pomimo tego, że w twoim poprzednim podaniu moja ocena była pozytywna, to nie mam pojęcia co by tutaj z Tobą zrobić... Moje nastawienie jak i zdanie na temat twojej osoby się nie zmieniło, jedynie moja dobroć chyba trochę minęła. Jeśli mam być szczera to jestem zdania, że swoje zachowanie, które czasami bywa najzwyczajniej niedojrzałe byłbyś w stanie opanować, rozmawialiśmy nie jeden raz i pokazałeś, że jak chcesz to potrafisz. Niestety nie daje mi to jednak pewności że będzie mi oraz reszcie dobrze się z Tobą współpracowało... Może to jedynie przypuszczenia? Nie mogę jednak na wszystko narzekać - Masz po swojej stronie pięknie napisane podanie, które bardzo przyjemnie się czyta oraz bardzo dobrą aktywność, nie tylko na serwerze ale również na forum i teamspeaku. Co do oceny... Nie potrafię jej na chwilę obecną wystawić, będę przyglądać się twoim staraniom i zobaczymy co będzie dalej... Jak znajdziesz wolną chwilę to chciałabym zamienić z Tobą parę słów.
 8. Zyfrilka

  Podanie do najgorszych, a zarazem do najlepszych nie należy. Zawiera kilka błędów które jednak są równoważone przez to, że jednak można się z niego czegoś o Tobie dowiedzieć. Z Teamspeaka kojarzę, z serwera już mniej, aktywność na forum chyba jeszcze z wakacji nie wróciła - Napiszesz kilka skarg i będzie ok. Co do mojej oceny... Narazie jej nie wystawię, chciałabym zamienić z Tobą parę słów przy okazji rozmowy na którą Cię zapraszam. Coś wiedziałeś, niezbyt wiele, ale wierzę że nadrobisz to, czego nie wiesz oraz opanujesz swój stres, który jest największym wrogiem! W sumie to jestem na tak z minusem.
 9. Zyfrilka

  Cześć! Gracz ukarany Dzięki za zgłoszenie, zamykam.
 10. Zyfrilka

  Podanie słabe, statystyk brak, wymagań rekrutacji zresztą też nie spełniasz. Jestem na nie.
 11. Zyfrilka

  Cześć! W miejsce, w którym są Ci gracze da się normalnie wejść bez użycia wspomagaczy, dowód jest niewystarczający! Zamykam.
 12. Zyfrilka

  Popraw aktywność na serwerze, graj na każdym z trybów i zgłoś się do mnie na rozmowę. Aktualnie nie.
 13. Zyfrilka

  Cześć! Gracz ukarany. Dzięki za zgłoszenie, zamykam.
 14. Zyfrilka

  11
 15. Zyfrilka

  Cześć! Gracze ukarani Dzięki za zgłoszenie, zamykam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×