Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Amelka

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

Amelka wygrał w ostatnim dniu 14 Styczeń

Amelka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

426 Mentor

O Amelka

 • Ranga
  Amelka
 • Urodziny 18 Listopad

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Helsinki
 • Zainteresowania
  el muchacho pigo
 • Nick w grze
  amelka_
 • Gram na
  MCHC.pl

Kontakt

 • Discord
  ◢ Amelia ◤ #1295

Ostatnio na profilu byli

4417 wyświetleń profilu
 1. Plusy > Widziałam Twój nick na czacie parę razy. Minusy > Nie widzę jak pomagasz graczom. > Z TeamSpeak'a też nie kojarzę. > No i wczorajsza sytuacja gdzie kupiłeś Yuksonowi Vip'a, takie nieśmieszne 'żarty' uniemożliwiają nam prace i marnują czas administracji. Zdecydowanie na NIE. EDIT - zauważyłam poprawkę w zachowaniu, pomagasz graczom i widuję na TeamSpeak'u. Po rozmowie jestem na TAK.
 2. Amelka

  Plusy > Jesteś aktywny na serwerze i na TeamSpeak'u. > Pomagasz graczom na czacie. Minusy > Podanie słabe. > Mała aktywność na forum. Jestem na TAK.
 3. Amelka

  Plusy > Jesteś aktywna na serwerze. > Pomagasz graczom na czacie. > Dobra aktywność na forum. Minusy > Tak jak wspomniałaś, aktywność na TeamSpeak'u, ale zauważyłam że to się poprawiło. Jestem na TAK.
 4. sztos avatar

  1. nidaract

   nidaract

   dzięi moeczko

 5. Amelka

  absolutnie nie Osuu?
 6. Amelka

  coorka Ktoś na K?
 7. Amelka

  haha nie Bruncio?
 8. Amelka

  Moim zdaniem useless, nie jest to serwer creative czy freebuild. Tak jak Kazu napisał mamy fajniejsze rzeczy którymi można się pobawić typu mcmmo. Jeżeli chcesz sie pobawić w rodzine to przygarnij sobie peta, uwierz mi że to jest 100 razy lepsze. Za odrzuceniem.
 9. Amelka

  Plusy > Kojarzę Ciebie z serwera. > Pomagasz graczom (nie graczą) na czacie. > Zawartość podania jest dobra, ale wygląd już nie. > Aktywność na forum w miare dobra. Minusy > Nigdy Ciebie nie widziałam na naszym TeamSpeak'u, ale sama wspomniałaś jaki masz z nim problem. EDIT - słyszałam że ogarniesz TeamSpeak'a. Jestem na TAK.
 10. Amelka

  Plusy > Widuję Ciebie na serwerze. Minusy > Nie pomagasz graczom na czacie. > Na TeamSpeak'u Ciebie nie widuję. > Masz aktywnego warna za flood i capsa. > Mała aktywność na forum. > Podanie słabo napisane. Powiem tyle, XD. Jestem na NIE.
 11. Amelka

  niee Zyfrilka?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×